Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > Małopolska Liga JS
Remis Młodej Wisły z Jagiellonią2013-04-21 22:57:00

Młoda Wisła zremisowała w Krakowie z Jagiellonią Białystok 2-2. Oba gole dla Białej Gwiazdy strzelił Adam Buksa.

Pierwsza bramka padła już w 4. minucie. Golkipera gospodarzy po strzale z rzutu wolnego pokonał Filip Modelski. W 30.minucie podopieczni trenera Kazimierza Kmiecika wyrównali. Po uderzeniu jednego z wiślaków z 30 metrów doskonałą interwencją popisał się bramkarz „Jagi”, ale dobitka Buksy była skuteczna.

Po przerwie ponownie na prowadzenie wyszli białostoczanie, piłkę po technicznym strzale skierował do bramki Bachusza Modelski. Na 8 minut przed końcowym gwizdkiem wyrównujące trafienie na wagę jednego punktu zaliczył Buksa.

Młoda Ekstraklasa: Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2-2 (1-1)

0-1 Modelski 4