Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > Małopolska Liga JS
0-2 Młodej Wisły w Szczecinie2013-03-18 11:30:00

W Szczecinie odbył się mecz Młodej Ekstraklasy pomiędzy Pogonią a Wisłą Kraków. Lepsi byli gospodarze, wygrywając 2-0.

Co prawda to Młoda Wisła zaczęła lepiej mecz, ale na przerwę schodziła z jednobramkową stratą. Podobnie jak przed tygodniem w meczu z Polonią, tak i tym razem młodzi wiślacy bramkę stracili w ostatniej minucie pierwszej części gry. Tym razem padła ona po uderzeniu Szymona Kapelusza, który wykorzystał podanie z prawej strony.

Po przerwie dominowali już gospodarze, którzy swoją przewagę udokumentowali golem w 64. minucie. Strzelił go Andrzej Kotłowski z rzutu karnego.

Młoda Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 2-0 (1-0)

1-0 Kapelusz 45

2-0 Kotłowski 64 (karny)

POGOŃ: Otocki – Marczuk (75 Adamczuk), Murawski, Kosacki, Łaźniowski (46 Izdebski) – Kotłowski, Obst (70 Okuszko), Peda, Gałkowski Kapelusz (70 Bednarski) – Zieliński (46 Paczuk).

WISŁA: Bieszczad – Moskal (46 Bartosz), Lepiarz, Żemło (46 Tomalski), Kolanko (85 Gniadek) – Kamiński, Uryga, Pułka, Karłowicz (76 Kościelniak) – Buras – Straus (46 Bulczyński).