Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > II liga (wschód)
Garbarnia wyraźnie przegrała na wyjeździe ze Świtem

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Garbarnia Kraków 3-0 (2-0)

1-0 Michał Strzałkowski 35
2-0 Karol Ziąbski 43
3-0 Michał Strzałkowski 76

Sędziowali: Przemysław Bzowski oraz Marek Czarnecki i Bartosz Heinig (Pomorski ZPN). Żółte kartki: Nowotka, Strzałkowski - Byrski, Kalicki. Widzów 400.

ŚWIT: Bigajski - Szabat, Krzymiński, Drwęcki, Kamiński, Szczepański, Obem (75 Grzelak), Nowotka, Ziąbski (89 Drewnowski), Strzałkowski (84 Kosiński), Melon (60 Zawiska).

GARBARNIA: Widawski - Ryś, Haxhijaj, Pluta, Byrski, Kalicki (46 Kaczor), Uwakwe, Kalemba, Siedlarz (77 Kozieł), Fedoruk (67 Abdalla), Broź.

Drużyna z Nowego Dworu Mazowieckiego już do przerwy odnotowała dwubramkową zaliczkę. W 35. minucie Szczepański zagrał do Strzałkowskiego, a ten trafił do siatki. Wynik podwyższył Ziąbski, który skutecznie uderzył z 25 metrów. W tzw. międzyczasie ładną akcję pod przeciwną bramką przeprowadzili Broź i Fedoruk, ale Bigajski z pomocą kolegów zażegnał niebezpieczeństwo.

Garbarnia, niemrawa do pauzy, zagrała lepiej po zmianie stron. Uderzenia z dystansu Kalemby i Abdalli zneutralizował Bigajski, który w 70. minucie instynktownie sparował piłkę po strzale Byrskiego. Z kolei Broź (kilkakrotnie) i Kozieł zostali powstrzymani w obrębie „16” Świtu. W 73. minucie Widawski wygrał w sytuacji „sam na sam” z Ziąbskim, lecz chwilę później skapitulował wobec Strzałkowskiego, który tym sposobem ustrzelił dublet.

cst

źródło: www.switndm.cba.pl 

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty