Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > II liga (wschód)
Puszcza Niepołomice ma już plan przygotowań do sezonu w I lidze2013-06-15 21:48:00

1 lipca piłkarze Puszczy Niepołomice rozpoczną przygotowania do pierwszego w historii sezonu w I lidze. Awans sprawił, że będą mieli krótsze urlopy. Rozpoczynają je w niedzielę 16 czerwca.


1 lipca spotkają się po przerwie, dzień później zawodnicy przejdą badania motoryczne.


W dniach 6-13 lipca zespół będzie trenował na obozie w Dębicy. Pierwszym sparingpartnerem Puszczy będzie w sobotę 6 lipca GKS Tychy. Mecz najprawdopodobniej odbędzie się w Niepołomicach. Kolejny sparing zostanie rozegrany 9 lipca. Przeciwnikiem Puszczy będzie Stal Mielec.


Dalsza część przygotowań do zmagań ligowych, które rozpoczną się w sobotę 27 lipca uzależniona jest od postawy drużyny w Pucharze Polski. W rundzie przedwstępnej rywalem Puszczy będzie zwycięzca spotkania Stal Sanok – Polonia Przemyśl. Mecz na boisku rywali zostanie rozegrany 13 lipca. W przypadku zwycięstwa, niepołomiczanie zagrają 17 lipca z najlepszym zespołem z trójki Cuiavia Inowrocław/ Włocłavia Włocławek – Chojniczanka Chojnice. Będzie to runda wstępna rozgrywek o Puchar Polski.

Jeśli mecz  17 lipca zakończy się zwycięstwem w I rundzie Pucharu Polski (24 lipca) przeciwnikiem Puszczy będzie zespół Okocimskiego KS Brzesko.
puszczaniepłomice.pl
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty