Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > II liga (wschód)
Puszcza zaczęła wyjazdowy serial od wygranej

Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice 0-1 (0-1)

0-1 Paul 54
Sędziował Rafał Greń (Rzeszów). Żółte kartki: Agu - Lizak, Nowak.
POGOŃ: Kozaczyński - Dadacz, Rogoziński, Rodak, Guzek - Kwiatkowski (79 Demianiuk), Lendzion, Agu (66 Paczkowski), Dziubiński (57 Kosim), Steć (80 Mudent), Czerkas.
PUSZCZA: Kwedyczenko - Zontek, Jurkowski, Księżyc, Radwański - Olszak (46 Paul), Strózik, Lizak (90 Kok), Nowak (89 Kałat), Cholewiak, Moskwik (69 Mizia)

Puszcza zaczęła składający się z trzech meczów wyjazdowy cykl od dość pewnej, choć w bramkowym wymiarze skromnej wygranej z Pogonią Siedlce. Gola zdobył zmiennik David Paul. Goście mogli wygrać wyżej.

Ciekawsze minuty meczu:

2 min - dwa rzuty rożne dla gości, defensorzy Pogoni opanowali sytuację
4 min - składna akcja Pogoni, zabrakło tylko  skutecznego strzału
6 min - rzut wolny dla gości, główka Nowaka, rzut rożny, sytuacja wyjaśniona
7 min - z dystansu bardzo niecelnie strzela Strózik
9 min - ładna indywidualna akcja Czerkasa, ale wynik nie ulega zmianie
10 min - dobrze interweniuje Kozaczyński
23 min - wolny dla gości z 35 metrów, Księżyc strzela w mur
26 min - pięknie z 18 metrów strzela Steć, Kwedyczenko z najwyższym trudem odbija piłkę na rzut rożny
28 min - mocno uderza Cholewiak, piłka mija bramkę gospodarzy
30 min - składna akcja Pogoni, Czerkas strzela obok słupka
33 min -  centrę Czerkasa, po rajdzie Lendziona, bez trudu łapie bramkarz przyjezdnych
35 min - Kwiatkowski strzela tuż nad poprzeczką, Nowak powstrzymany przez Rogozińskiego
37 min - niepewna interwencja Kozaczyńskiego, ale wszystko kończy się dobrze dla gospodarzy
39 min - piłka w bramce gości, ale Czerkas podawał do Dziubińskiego zza końcowej linii boiska i wynik nadal bezbramkowy
53 min - wolny dla gości, strzela Moskowik, piłka kozłuje, ale Kozaczyński jestł na posterunku
54 min - David Paul strzela gola
67 min - Kwiatkowski marnuje świetną okazję na wyrównanie, podając niecelnie zamiast strzelać
85 min - centruje Zontek, piąstkuje Kozaczyński
86 min - Kozaczyński wspaniale broni soczysty strzał Lizaka
87 min - bramkarz gości broni strzał z kilku metrów Czerkasa
89 min - Lendzion niecelnie strzela z dystansu