Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > II liga (wschód)

Jeziorak Iława - Okocimski Brzesko 0-2 (0-1)

0-1 Ogar 24

0-2 Cegliński 54

Sędziował Artur Aluszyk (Szczecin). Żółte kartki: Eid, Klein, Figurski - Jacek, Litwiniuk, Cegliński.
OKOCIMSKI: Mieczkowski - Wawryka, Cegliński, Jacek, Szymonik - Pyciak (70′ Baliga),  Darmochwał (90 Wieczorek),  Dynarek, Litwiniuk (82 Wojcieszyński) - Ogar (46 Oświęcimka), Trznadel.
JEZIORAK: Kręt - Sulkowski, Kowalski, Eid, Imbiorowicz (60 Suchocki) - Kretow, Żaglewski, Pietroń, Skokowski (46 Kolibowski)  - Sobociński, Klein (46 Figurski).

Jeziorak Iława to kolejna ofiara nie zwalniającego tempa na koniec rundy lidera II ligi - OKocimskiego Brzesko. Brzeszczanie wygrali w Iławie 2-0 po golach Tomasza Ogara i Rafała Ceglińskiego.

Trener Krzysztof Łętocha zdecydował się posadzić na ławce kapitana – Mateusza Pawłowicza. Od pierwszej minuty mecz rozpoczęli Damian Szymonik i Rafał Cegliński, zastępujący zawieszonego za kartki Mateusza Urbańskiego.

Wynik meczu w 24 minucie otworzył Tomasz Ogar, który wykorzystał płaskie dośrodkowanie Mateusza Wawryki i posłał piłkę między nogami bramkarza gości, Dawida Kręta. Obrońcy iławian nie mogą znaleźć sposobu na tego napastnika. W rundzie jesiennej, w meczu z Jeziorkiem, Tomasz Ogar skompletował hattricka.

Kilka minut później OKS po raz drugi cieszyłby się z bramki, ale Iwan Łytwiniuk zdaniem arbitrów był na pozycji spalonej i gol nie został uznany.

W przerwie problemy zdrowotne zgłosił strzelec bramki, a w jego miejsce na placu gry pojawił się Michał Oświęcimka. W 54 minucie Okocimski podwyższył na 2:0. Na strzał z 40 metrów z rzutu wolnego zdecydował się Mateusz Wawryka. Piłka odbiła się w polu karnym od zdezorientowanych obrońców i trafiła pod nogi Rafała Ceglińskiego, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza iławian.

Podopieczni Krzysztofa Łętochy wygrali po raz dwunasty w tym sezonie, wciąż są niepokonani. Za tydzień zakończą tegoroczne rozgrywki meczem z Motorem Lublin.