Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze młodsi > Małopolska Liga
SPORTOWETEMPO.pl patronuje: Wiślacy bez straty gola w pierwszym dniu turnieju 12-latków UMBRO CUP 2009 (FOTO)2009-11-14 21:08:00

W Krakowie-Skotnikach odbywa się Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Rocznika '97 - UMBRO CUP 2009. Bierze w nim udział 16 zespołów z całej Polski. W pierwszym dniu, w fazie grupowej, najlepsze wrażenie zrobiła gra krakowskiej Wisły, która jako jedyna wygrała wszystkie trzy mecze i jako jedyna nie straciła bramki. W niedzielnym ćwierćfinale wiślacy zmierzą się z krakowskim Hutnikiem.


Organizatorami turnieju są firma UMBRO oraz J&J Sport Center Skotniki, a animatorami zawodów jak zwykle Mariusz Myślewski i Marek Gój. Patronem medialnym turnieju jest nasz portal SPORTOWETEMPO.pl.

Wyniki pierwszego dnia turnieju

Grupa A
Lechia Dzierżoniów - Unia Warszawa 7-1
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 0-3
Lechia Dzierżoniów - Pogoń Szczecin 0-1
Unia Warszawa - Wisła Kraków 0-4
Wisła Kraków - Lechia Dzierżoniów 3-0
Unia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-0

1. Wisła Kraków 3 9 10-0
2. Lechia Dzierżoniów 3 3 7-5
3. Pogoń Szczecin 3 3 1-4
4. Unia Warszawa 3 3 2-11


Grupa B
Cracovia Kraków - Motor Lublin 0-1
Salos Szczecin - Śląsk Wrocław 0-1
Cracovia Kraków - Salos Szczecin 2-3
Motor Lublin - Śląsk Wrocław 3-3
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 3-0
Motor Lublin - Salos Szczecin 2-0

1. Śląsk Wrocław 3 7 7-3
2. Motor Lublin 3 7 6-3
3. Salos Szczecin 3 3 3-5
4. Cracovia Kraków 3 0 2-7


Grupa C
Hutnik Kraków - Legia Warszawa 0-0
Lechia Gdańsk - MOSiR Jastrzębie 0-2
Hutnik Kraków - Lechia Gdańsk 2-1
Legia Warszawa - MOSiR Jastrzębie 2-3
MOSiR Jastrzębie - Hutnik Kraków 0-0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-3

1. MOSiR Jastrzębie 3 7 5-2
2. Hutnik Kraków 3 5 2-1
3. Lechia Gdańsk 3 3 4-6
4. Legia Warszawa 3 1 4-6


Grupa D
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sandecja Nowy Sącz 1-1
Raków Częstochowa - Korona Kielce 3-0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Raków Częstochowa 0-2
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 2-1
Korona Kielce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-1
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa 1-0

1. Sandecja Nowy Sącz 3 7 4-2
2. Raków Częstochowa 3 6 5-1
3. Korona Kielce 3 3 3-6
4. Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 1 2-5


Pierwsze dwie drużyny z każdej grupy awansowały do finału A, dwie pozostałe do finału B.

TERMINARZ GIER FINAŁOWYCH – NIEDZIELA 15.11.2009

FINAŁ B
25 8:15-8:30 CF Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
26 8:35-8:50 CF Salos Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal
27 8:55-9:10 CF Lechia Gdańsk - Unia Warszawa
28 9:15-9:30 CF Korona Kielce - Cracovia Kraków
29 9:35-9:50 Przegrany meczu 25 - Przegrany meczu 26
30 9:55-10:10 PF Zwycięzca meczu 25 - Zwycięzca meczu 26
31 10:15-10:30 Przegrany meczu 27 - Przegrany meczu 28
32 10:35-10:50 PF Zwycięzca meczu 27 - Zwycięzca meczu 28
33 10:55-11:10 15 Przegrany meczu 29 - Przegrany meczu 31
34 11:15-11:30 13 Zwycięzca meczu 29 - Zwycięzca meczu 31
35 11:35-11:50 11 Przegrany meczu 30 - Przegrany meczu 32
36 11:55-12:10 9 Zwycięzca meczu 30 - Zwycięzca meczu 32

FINAŁ A
37 12:15-12:30 CF Wisła Kraków - Hutnik Kraków
38 12:35-12:50 CF Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
39 12:55-13:10 CF MOSiR Jastrzębie - Lechia Dzierżoniów
40 13:15-13:30 CF Sandecja Nowy Sącz - Motor Lublin
41 13:35-13:50 Przegrany meczu 37 - Przegrany meczu 38
42 13:55-14:10 PF Zwycięzca meczu 37 - Zwycięzca meczu 38
43 14:15-14:30 Przegrany meczu 39 - Przegrany meczu 40
44 14:35-14:50 PF Zwycięzca meczu 39 - Zwycięzca meczu 40
45 14:55-15:10 7 Przegrany meczu 41 - Przegrany meczu 43
46 15:15-15:30 5 Zwycięzca meczu 41 - Zwycięzca meczu 43
47 15:35-15:50 3 Przegrany meczu 42 - Przegrany meczu 44
48 15:55-16:10 1 Zwycięzca meczu 42 - Zwycięzca meczu 44
16:15 Uroczyste zakończenie turnieju

Składy poszczególnych drużyn

FINAŁ A
MKS SANDECJA

SOWA, NIEPSUJ, NOWAK, CZERNECKI, NIEMAS, SŁOWIK, BUKOWY, ZAWIŚLAN, SZCZĘSNY, WIĘCŁAWEK, KANIA, WÓJS, JABLOŃSKI, SKOCZEŃ, RĄCZKA, KOŁDRAS
SPMTS HUTNIK KRAKÓW
CIEŚLA, FRĄTCZAK, FILIPEK, GUZIK, JACEK, KOŁEK, PACYGA, SKIBA, STAWIARSKI, SZYMCZAK
MOSiR JASTRZĘBIE ZDRÓJ
LODWICH, NOWAK, MAZURKIEWICZ, BENEK, RYSZKA, TRĄD, KAWULA, TRZEPIZUR, DZIKI, BIELASZKA, PATYK
LECHIA DZIERŻONIÓW
KOCIELSKI, JARMUŻEK, BRZEZICKI, KOZŁOWSKI, BOLISĘGA, CENCORA, JACKIEWICZ, MALKA, MAZUR, KOWALCZYK, TOMKIEWICZ, TRACZ, WASILEWSKI
LKS MOTOR LUBLIN
MAKOWSKI, WÓJTOWICZ, KOWALCZYK, MALISZEWSKI, BRUDZ, CZERNIAK, GODULA, GOŁĘBIOWSKI, MICHOTA, WAWRYSZCZUK, REJMAK, CZELEJ
TS WISŁA KRAKÓW
WIECZOREK, CHLEBOWSKI, POLAŃSKI, IZDEBSKI, SZLACHTA, GAUDYN, KOZIOŁ, KANIA, ZAJĄC, WALENTYNOWICZ, MARTYNIAK, MURZAŃSKI, TRACZ, MANDZLIK, SKRZYPEK
KS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
BAJOR, FRĄTCZAK, WOJTYRA, DZIADCZYK, DOBOSZ, PODSIEDLIK, KLAJNOWSKI, PŁACZKIEWICZ, WOJCIECHOWSKI, KRUPIŃSKI, MĄDRZYK, POTASIŃSKI, SOŚNIAK, KIELAR, KOŁODZIEJSKI
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
ZYGMUNT, BORECKI, POCHWAŁOWSKI, BERKOWICZ, ŁUCZKIEWICZ, CIESIELSKI, BRODKO, GUŹNICZAK, GRUSZKA, KUBACKI, SOBCZAK, IDZIK, BABIEC, GARŁOWSKI

FINAŁ B
UNIA WARSZAWA

MAJKUT, WOŹNIAK, PIASECKI, SELERSKI, MISIAREK, GRYCZKO, MAJCHRZAK, MILOSEWICZ, ROKITA, JABŁOŃSKI, TKACZYK, ROSŁANIEC
S.A . LECHIA GDAŃSK
GAWĘCKI, TOPOREK, KSIĄŻEK, WOŹNIAK, SZCZEPAŃSKI, ZMYSŁOWSKI, STARCZEWSKI, PIASTOWSKI, ŁOMŻYŃSKI, KAMIŃSKI, DYMEK, GREORKE
KORONA KIELCE
MAJCHERCZYK, MANIARA, KSEL, UNIAT, SMOLEŃ, BIELECKI, KOT, KOLASA, KWIATEK, STEFAŃSKI, SKRZYNIARZ, CZEKAJ
CRACOVIA
KACICZAK, CHOCHOŁEK, JEŻ,  MIELCAREK, GZELA, TYL, ŁUKASIK, PAWLUSIŃSKI, PYTLIK, KIEBZAK, WOŹNIAK, LEŚNIAK, ORAMUS, WIATRAK, DOROS, MOSKAL
SALOS SZCZECIN
WĄSOWSKI, KOP-OSTROWSKI, ŻELAZOWSKI, KOWALCZYK, PEDA, BUCHWALSKI, BARTOSIK, SIEMIENAS, BRZOZOWSKI, PAWŁOWSKI, MISZTAL, ZUZEK,
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL
SALAMON M, ADAMUS, ZGIERSKI, SALAMON K, PAWŁOWSKI, GAŁKOWSKI, ŻOŁA, CYRULIK, SZWACH, MICHURSKI, RÓŻYCKI, GRAŚLÓW, RYBALIERICZ
POGOŃ SZCZECIN S.A.
SILEWICZ, JERZYK,KUZKO, ADAMCZUK, TARASEWICZ, WILANOWSKI, BISEWSKI, ZAWŁODZKI, PROKOPIAK, MYŚLIWIEC, MAZUREK, JAKACKI
KP LEGIA WARSZAWA SSA
NOWICKI, CERAN, PIĄTEK, KOSTRZANOWSKI, POLAK, MAMLA, KRASUSKI, BRZOSKO, ZARADNY, GÓRSKI, ZABŁOCKI, WĘDŁOCHA

Strzelcy pierwszego dnia turnieju:

4
Mariusz Idzik - Śląsk Wrocław
3
Sebastian Dobosz - Raków Częstochowa
Łukasz Skrzypek - Wisła Kraków
2
Damian Leśniak - Cracovia
Marcin Szymczak - Hutnik Kraków
Daniel Tracz - Lechia Dzierżoniów
Jakub Bolisęga - Lechia Dzierżoniów
Jarosław Starczewski - Lechia Gdańsk
Eryk Więdłocha - Legia Warszawa
Adrian Nowak - MOSiR Jastrzębie
Paweł Bielaszka - MOSiR Jastrzębie
Marcin Michota - Motor Lublin
Piotr Wójs - Sandecja Nowy Sącz
Mateusz Garłowski - Śląsk Wrocław
Konrad Mandzlik - Wisła Kraków
Mateusz Walentynowicz - Wisła Kraków
Mateusz Zając - Wisła Kraków
Marcin Gałkowski - Wybrzeże Rewalskie Rewal
1
Jakub Maniara - Korona Kielce
Jakub Skrzyniarz - Korona Kielce
Maciej Kolasa - Korona Kielce
Adam Kowalczyk - Lechia Dzierżoniów
Bartosz Tomkiewicz - Lechia Dzierżoniów
Szymon Brzezicki - Lechia Dzierżoniów
Bartosz Szczepański - Lechia Gdańsk
Daniel Woźniak - Lechia Gdańsk
Konrad Zaradny - Legia Warszawa
Mateusz Górski - Legia Warszawa
Kacper Kawula - MOSiR Jastrzębie
Jakub Czelej - Motor Lublin
Krystian Brudz - Motor Lublin
Michał Kowalczyk - Motor Lublin
Sebastian Gołębiowski - Motor Lublin
Dawid Bisewski - Pogoń Szczecin
Jarosław Podsiedlik - Raków Częstochowa
Wojciech Kielar - Raków Częstochowa
Filip Kop-Ostrowski - Salos Szczecin
Krystian Peda - Salos Szczecin
Sebastian Kowalczyk - Salos Szczecin
Bartosz Rączka - Sandecja Nowy Sącz
Tomasz Skoczeń - Sandecja Nowy Sącz
Artur Łuczkiewicz - Śląsk Wrocław
Bartosz Rokita - Unia Warszawa
Konrad Majchrzak - Unia Warszawa
Daniel Izdebski - Wisła Kraków

Turniej odbywa się w Centrum Sportowo–Rekreacyjnym J&J Sport Center w Krakowie-Skotnikach przy ul. Winnickiej 40. Zawodnicy (rocznik 1997 i młodsi) grają na nawierzchni prestige system, na boisku o wymiarach 55x32 m, bramki 5x2 m. Podczas meczu drużyna liczy 6 zawodników w polu plus bramkarz. Czas gry jednego meczu: 15 minut w fazie finałowej.
rst


hl4a.jpg
hl1a.jpg
hl3a.jpg
hl5a.jpg
hl2a.jpg
legia1a.jpg
sand1a.jpg
sand2a.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty