Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze młodsi > Małopolska Liga
20 drużyn w turnieju UMBRO CUP w Skotnikach (nasz patronat)2009-11-20 20:40:00

W Krakowie-Skotnikach odbędzie się kolejny turniej piłkarski UMBRO CUP z udziałem zespołów z całego kraju. Tym razem na starcie stanie 20 drużyn trampkarzy z rocznika 96. Turniejowi, organizowanemu przez J&J Center, patronuje nasz portal SPORTOWETEMPO.pl


Oprócz waloru czysto sportowego turniej ma również cel charytatywny. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rehabilitację Pawła Kękusia, który po ciężkim pobiciu 11 lat temu cały czas walczy o powrót do grona pełnosprawnych ludzi. Paweł jest zagorzałym kibicem piłkarskim i będzie gościem pierwszego dnia turnieju. To dla niego zostanie zorganizowana loteria fantowa, a także licytacja piłek z podpisami zawodników Wisły i Cracovii.

Animatorami turnieju będą jak zwykle Mariusz Myślewski i Marek Gój.

W pierwszym dniu turnieju, w sobotę 21 listopada, odbędą się eliminacje grupowe. Grupy A i B grać będą w godz. 8.30-13.48, a grupy C i D w godz. 13.50-19.08. W niedzielę finały - finał B w godz. 8.15-12.15, a finał A w godz. 12.15-16.15. Po zakończeniu gier nastąpi uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród.

TERMINARZ ROZGRYWEK - SOBOTA 21.11.2009

Grupa A

Cracovia Kraków
Salos Szczecin
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
Sygnał Lublin

1 08:30-08:44 A Cracovia Kraków - Salos Szczecin
3 09:02-09:16 A Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
5 09:34-09:48 A Sygnał Lublin - Cracovia Kraków
7 10:06-10:20 A Salos Szczecin - Legia Warszawa
9 10:38-10:52 A Jagiellonia Białystok - Sygnał Lublin
11 11:10-11:24 A Cracovia Kraków - Legia Warszawa
13 11:42-11:56 A Salos Szczecin - Jagiellonia Białystok
15 12:14-12:28 A Legia Warszawa - Sygnał Lublin
17 12:46-13:00 A Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
19 13:18-13:32 A Sygnał Lublin - Salos Szczecin
Kolejne rubryki: nr meczu, godz. meczu, grupa, drużyny

Grupa B

1 Hutnik Kraków
2 Lechia Gdańsk
3 Śląsk Wrocław
4 Unia Warszawa
5 Pogoń Szczecin

2 8:46-9:00 B Hutnik Kraków - Lechia Gdańsk
4 9:18-9:32 B Śląsk Wrocław - Unia Warszawa
6 9:50-10:04 B Pogoń Szczecin - Hutnik Kraków
8 10:22-10:36 B Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
10 10:54-11:08 B Unia Warszawa - Pogoń Szczecin
12 11:26-11:40 B Hutnik Kraków - Śląsk Wrocław
14 11:58-12:12 B Lechia Gdańsk - Unia Warszawa
16 12:30-12:44 B Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
18 13:02-13:16 B Unia Warszawa - Hutnik Kraków
20 13:34-13:48 B Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Kolejne rubryki: nr meczu, godz. meczu, grupa, drużyny

Grupa C

1 Wisła Kraków II
2 Garbarnia Kraków
3 Arka Gdynia
4 Korona Kielce
5 SEMP Ursynów

21 13:50-14:04 C Wisła Kraków II - Garbarnia Kraków
23 14:22-14:36 C Arka Gdynia - Korona Kielce
25 14:54-15:08 C SEMP Ursynów - Wisła Kraków II
27 15:26-15:40 C Garbarnia Kraków - Arka Gdynia
29 15:58-16:12 C Korona Kielce - SEMP Ursynów
31 16:30-16:44 C Wisła Kraków II - Arka Gdynia
33 17:02-17:16 C Garbarnia Kraków - Korona Kielce
35 17:34-17:48 C Arka Gdynia - SEMP Ursynów
37 18:06-18:20 C Korona Kielce - Wisła Kraków II
39 18:38-18:52 C SEMP Ursynów - Garbarnia Kraków
Kolejne rubryki: nr meczu, godz. meczu, grupa, drużyny

Grupa D

1 Wisła Kraków I
2 Motor Lublin
3 Raków Częstochowa
4 Polonia Warszawa
5 Zagłębie Lubin

22 14:06-14:20 D Wisła Kraków I - Motor Lublin
24 14:38-14:52 D Raków Częstochowa - Polonia Warszawa
26 15:10-15:24 D Zagłębie Lubin - Wisła Kraków I
28 15:42-15:56 D Motor Lublin - Raków Częstochowa
30 16:14-16:28 D Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
32 16:46-17:00 D Wisła Kraków I - Raków Częstochowa
34 17:18-17:32 D Motor Lublin - Polonia Warszawa
36 17:50-18:04 D Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
38 18:22-18:36 D Polonia Warszawa - Wisła Kraków I
40 18:54-19:08 D Zagłębie Lubin - Motor Lublin
Kolejne rubryki: nr meczu, godz. meczu, grupa, drużyny

TERMINARZ GIER FINAŁOWYCH – NIEDZIELA 22.11.2009

FINAŁ B

41 08:15-08:31 5A - 5B
42 08:35-08:51 5C - 5D
43 08:55-09:11 4A - 4B
44 09:15-09:31 4C - 4D
45 09:35-09:51 3A - 3B
46 09:55-10:11 3C - 3D
47 10:15-10:31 19 Przegrany meczu 41 - Przegrany meczu 42
48 10:35-10:51 17 Zwycięzca meczu 41 - Zwycięzca meczu 42
49 10:55-11:11 15 Przegrany meczu 43 - Przegrany meczu 44
50 11:15-11:31 13 Zwycięzca meczu 43 - Zwycięzca meczu 44
51 11:35-11:51 11 Przegrany meczu 45 - Przegrany meczu 46
52 11:55-12:11 9 Zwycięzca meczu 45 - Zwycięzca meczu 46

FINAŁ A

53 12:15-12:31 CF 1A - 2C
54 12:35-12:51 CF 1B - 2D
55 12:55-13:11 CF 1C - 2A
56 13:15-13:31 CF 1D - 2B
57 13:35-13:51 Przegrany meczu 53 - Przegrany meczu 54
58 13:55-14:11 PF Zwycięzca meczu 53 - Zwycięzca meczu 54
59 14:15-14:31 Przegrany meczu 55 - Przegrany meczu 56
60 14:35-14:51 PF Zwycięzca meczu 55 - Zwycięzca meczu 56
61 14:55-15:11 7 Przegrany meczu 57 - Przegrany meczu 59
62 15:15-15:31 5 Zwycięzca meczu 57 - Zwycięzca meczu 59
63 15:35-15:51 3 Przegrany meczu 58 - Przegrany meczu 60
64 15:55-16:11 1 Zwycięzca meczu 58 - Zwycięzca meczu

CEL CHARYTATYWNY turnieju: Zebranie środków na rehabilitację Pawła Kękusia, człowieka pokrzywdzonego przez los, nie tracącego jednak nadziei na odzyskanie zdrowia i powrót do normalnego życia wśród pełnosprawnych ludzi. www.pawelkekus.pl Pomóżmy Pawłowi w osiągnięciu jego celu.
TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:
Termin zawodów – 21–22.11.2009 r.
Miejsce rozgrywania zawodów – Centrum Sportowo–Rekreacyjne J&J Sport Center Kraków
Skotniki, ul. Winnicka 40 – www.jjsportcenter.pl

st




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty