Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze młodsi > Małopolska Liga
Cracovia SMS Cup: Triumf Słowaków i gospodarzy2010-06-16 10:54:00

Cracovia i słowacka MŠK Žilina - to triumfatorzy Międzynarodowego Turnieju Cracovia SMS CUP 2010 jaki odbył się na obiekcie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Uczestniczyli w nim trampkarze z roczników 1997 i 1998.


- Cracovia SMS CUP 2010 cieszył się dużym zainteresowaniem wśród kibiców. Mam nadzieję, iż
w przeszłym roku uda nam się zaprosić jeszcze więcej drużyn z kraju i z zagranicy
- powiedział Mirosław Gilarski, dyrektor SMS.

- Wszystkie drużyny pokazały, iż potrafią grać futbol na wysokim poziomie. Cracovia SMS CUP jest doskonałą okazją do porównania poziomu szkolenia oraz pozwala młodym zawodnikom zbierać doświadczenia piłkarskie
- stwierdził Marcin Gędłek, dyrektor turnieju.

Turniej oglądał nowy trener pierwszego zespołu Cracovii - Rafał Ulatowski. Obecni byli także m.in. wiceprezes MZPN Jerzy Kowalski, reprezentujący prezydenta Krakowa Paweł Opach, członek zarządu MKS Cracovia SSA Janusz Jarczyński, a także Tomasz Bałdys - prezes Stowarzyszenia Wspierania Kultury Fizycznej 100 lat Cracovia oraz Albin Mikulski - dyrektor generalny Stowarzyszenia.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CRACOVIA SMS CUP 2010 (12-13.06.2010)

ROCZNIK 1998
1. MŠK Žilina (Słowacja)
2. Tarnovia Tarnów
3. Motor Lublin
4. Sandecja Nowy Sącz
5. Piast Gliwice
6. Hutnik Kraków
7. Cracovia
8. Hetman Białystok
9. GKS Katowice

ROCZNIK 1997
1. Cracovia
2. Piast Gliwice
3. Dunajec Nowy Sącz
4. Motor Lublin
5. Hetman I Białystok
6. FC Karpaty Lwów (Ukraina)
7. Hutnik Kraków
8. Tarnovia Tarnów
9. Sandecja Nowy Sącz
10. Zagłębie Sosnowiec
11. Sandecja II Nowy Sącz
12. Hetman II Białystok
W sobotę Borek Kraków wycofał się w trakcie zawodów w proteście przeciwko udziałowi rezerwowych zawodników Cracovii w drużynie Dunajca. W miejsce Borku grała Sandecja II Nowy Sącz.

Najlepsi piłkarze turnieju
Rocznik 1997:

Najlepszy zawodnik - Marcin Michota (Motor Lublin)
Najlepszy strzelec - Dawid Surma (Dunajec Nowy Sącz)
Najlepszy bramkarz - Adrian Stanek (Piast Gliwice)

Rocznik 1997:

Najlepszy zawodnik - Martin Gambos (MŠK Žilina)
Najlepszy strzelec - Arkadiusz Boruch (Tarnovia)
Najlepszy bramkarz - Michał Boruch (Tarnovia)

Ponadto nagrodzeni zostali: Karol Kuźma (Hetman Białystok) jako najmłodszy zawodnik turnieju, Jan Kowalski (Sandecja Nowy Sącz) za postawę sportową oraz Adam Wilk (Cracovia)  za najlepszą paradę bramkarską.
Puchary Fair Play otrzymali: Hetman Białystok oraz FC Karpaty Lwów.

Wyniki - sobota, 12 czerwca 2010

Rocznik 1997
Hetman Białystok - Motor Lublin 1-2
Karpaty Lwów - Zagłębie Sosnowiec 2-0
Piast Gliwice - Hetman II Białystok II 3-0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 2-0
Borek Kraków - Dunajec Nowy Sącz 0-6
Hetman Białystok – Tarnovia Tarnów 2-1
Zagłębie Sosnowiec – Cracovia 1-5
Piast Gliwice – Borek Kraków 3-0
Sandecja Nowy Sącz – Karpaty Lwów 1-4
Dunajec Nowy Sącz – Hetman II Białystok 7-0
Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz 1-1
Tarnovia Tarnów – Hutnik Kraków 0-0
Piast Gliwice – Dunajec Nowy Sącz 1-2
Motor Lublin – Tarnovia Tarnów 0-0
Karpaty Lwów – Cracovia 1-2
Hutnik Kraków – Motor Lublin 1-2
Hetman II Białystok – Borek Kraków 3-0
Hetman Białystok – Hutnik Kraków 2-0

Rocznik 1998

Hutnik Kraków – Hetman Białystok 1-1
Cracovia – MŠK Žilina 0-6
Piast Gliwice – Halny Andrychów 8-0
Motor Lublin – GKS  Katowice 2-0
Cracovia – Tarnovia Tarnów 0-1
Hetman Białystok  – Piast Gliwice 0-3
MŠK Žilina – Motor Lublin 1-0
Halny Andrychów -  Sandecja Nowy Sącz 0-6
GKS Katowice – Tarnovia Tarnów 0-4
Cracovia – Motor Lublin 1-2
Hutnik Kraków – Sandecja Nowy Sącz 2-1
Hetman Białystok  – Halny Andrychów 4-0
MŠK Žilina – GKS Katowice 9-0
Piast Gliwice – Sandecja Nowy Sącz 2-0
Motor Lublin – Tarnovia Tarnów 2-0
Hetman Białystok – Sandecja Nowy Sącz 1-2
Cracovia – GKS Katowice 3-2
Hutnik Kraków – Halny Andrychów 1-0
MŠK Žilina – Piast Gliwice 4-2
Hutnik Kraków – Piast Gliwice 2-1

Wyniki - niedziela, 13 czerwca 2010

Rocznik 1997
Sandecja II Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec 1-2
Hetman II Białystok – Hutnik Kraków 1-2
Motor Lublin – Karpaty Lwów 3-2
Dunajec Nowy Sącz – Hetman Białystok 2-1
Tarnovia – Sandecja II Nowy Sącz 2-0
Hetman II Białystok – Sandecja Nowy Sącz 1-2
Motor Lublin – Piast Gliwice 2-5
Dunajec Nowy Sącz – Cracovia 1-2
Zagłębie Sosnowiec – Tarnovia 0-1
Hutnik Kraków – Sandecja Nowy Sącz 1-0
Karpaty Lwów – Piast Gliwice 0-1
Hetman Białystok – Cracovia 0-1

Rocznik 1998
Cracovia – Halny Andrychów (Halny nie dotarł na miejsce zawodów)
Hetman Białystok – GKS Katowice 2-1
Hutnik Kraków – Motor Lublin 0-1
MŠK Žilina – Piast Gliwice 3-1
Cracovia – GKS Katowice 0-0
Hetman Białystok – Cracovia 1-1
Hutnik Kraków – Tarnovia 0-2
MŠK Žilina – Sandecja Nowy Sącz 1-0
Tarnovia – Motor Lublin 1-1
Sandecja Nowy Sącz – Piast Gliwice 0-0

MECZE FINAŁOWE

Rocznik 1997
O 1. miejsce
Cracovia - Piast Gliwice 1-0
O 3. miejsce
Dunajec Nowy Sącz - Motor Lublin 3-3, karne 4-3
O 5. miejsce
Hetman Białystok - Karpaty Lwów 2-1
O 7. miejsce
Hutnik Kraków - Tarnovia 3-0
O 9. miejsce
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec 2-2, karne 2-1
O 11. miejsce
Sandecja II Nowy Sącz - Hetman II Białystok 0-0, karne 5-4

Rocznik 1998
O 1. miejsce
MŠK Žilina - Tarnovia 2-0
O 3. miejsce
Motor Lublin - Sandecja Nowy Sącz 0-0, karne 4-3
O 5. miejsce
Piast Gliwice - Hutnik Kraków 1-1, karne 6-5
O 7. miejsce
Cracovia - Hetman Białystok 0-0, karne 6-5

 

pc/st


sc8a.jpg
sc9a.jpg
sc11a.jpg
sc10a.jpg
sc6a.jpg
sc1a.jpg
sc2a.jpg
sc3a.jpg
sc4a.jpg
sc5a.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty