Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze młodsi > Małopolska Liga
Halowe Mistrzostwa Krakowa trampkarzy i żaków pod naszym patronatem2009-11-13 11:59:00

W sobotę startują, już po raz 49. (!), Halowe Mistrzostwa Krakowa trampkarzy i żaków. Obecnej, przedjubileuszowej edycji, patronuje nasz portal SPORTOWETEMPO.pl.


Do mistrzostw zgłosiło się aż 145 drużyn! W kategorii trampkarzy starszych wystartuje 40 zespołów, trampkarzy młodszych - 42, trampkarzy najmłodszych - 39, a żaków - 24.

Rozgrywki trwać będą niemal do wiosny. Finały przewidziano na 6-7 marca 2010 roku (tylko trampkarze starsi kończą wcześniej - 21 lutego).

Trampkarze starsi i młodsi rozgrywać będą mecze pod balonem KS Hutnik Kraków, ul. Ptaszyckiego 4. Trampkarze najmłodsi i żaki grać będą w hali COM-COM-ZONE w Krakowie przy ul. Ptaszyckiego 6.

Trampkarze starsi grają piłką nr 5, młodsi - nr 4, a najmłodsi i żaki piłką siatkową. Drużyny trampkarzy starszych i młodszych składają się z 7 zawodników (w tym bramkarza), a najmłodszych i żaków - z 6 zawodników (w tym bramkarz).

XLIX Halowe Mistrzostwa Krakowa trampkarzy i żaków

Trampkarze starsi (roczniki 1995-96)

grupa A
Wisła SA Kraków
Garbarnia II Kraków
Hutnik III Kraków
Skawinka Skawina
Wanda Kraków
Prądniczanka Kraków
Dąbski Kraków
Pogoń Skotniki
Tramwaj Kraków
Gwiazda Ściejowice

grupa B
Hutnik I Kraków
Cracovia III
Górnik Wieliczka
Górale Nowy Targ
Bronowianka Kraków
Zwierzyniecki Kraków
Orzeł Iwanowice
Orliki Mników
Prokocim Kraków
Rybitwy Kraków

grupa C
Hutnik II Kraków
Cracovia I
Krakus Nowa Huta
Proszowianka
Armatura Kraków
Jadwiga Kraków
Gajowianka/Libertów
Pogórze Świątniki Górne
Albertus Kraków
TS Wisłą Kraków

grupa D
Garbarnia I Kraków
Cracovia II
Karpaty Siepraw
Kmita Zabierzów
Wawel Kraków
Milenium Skawina
Podgórze Kraków
Bieńkówka
Clepardia Kraków
Wróżenice Kraków

Trampkarze młodsi (roczniki 1997-98)

grupa A
Hutnik I Kraków
Zwierzyniecki Kraków
Armatura Kraków
Jadwiga II Kraków
Prądniczanka Kraków
Podgórze I Kraków
Albertus Kraków
Górale Nowy Targ
Górnik Wieliczka
Milenium Skawina

grupa B
TS Wisła I Kraków
Hutnik III Kraków
Prokocim Kraków
Krakus II Nowa Huta
Bronowianka Kraków
Clepardia Kraków
Płaszowianka Kraków
Wieczysta Kraków
Skawinka I Skawina
Pogoń Skotniki
Ludwinów Kraków

grupa C
Hutnik II Kraków
Cracovia II
Garbarnia I Kraków
Krakus I Nowa Huta
Bieżanowianka Kraków
Podgórze II Kraków
Kmita Zabierzów
Juvenia Kraków
Wanda Kraków
Michałowianka
Borek I Kraków

grupa D
TS Wisła II Kraków
Cracovia I
Wawel Kraków
Jadwiga I Kraków
Skawinka II Skawina
Proszowianka Proszowice
Gwiazda Ściejowice
Dąbski Kraków
Gościbia Sułkowice
Borek II Kraków

Trampkarze najmłodsi (roczniki 1999-2000)

grupa A
Jadwiga I Kraków
Borek I Kraków
Prokocim Kraków
Prądniczanka Kraków
Clepardia Kraków
Hutnik III Kraków
Akademia II Kraków
MOSiR Bochnia
Albertus Kraków
Armatura Kraków

grupa B
TS Wisła I Kraków
Wieczysta Kraków
Kmita Zabierzów
Proszowianka Proszowice
Wanda Kraków
Hutnik IV Kraków
Bronowianka Kraków
Garbarnia II Kraków
Borek II Kraków
Bronowianka II Kraków

grupa C
Hutnik I Kraków
Garbarnia I Kraków
Skawinka I Skawina
Gwarek Czarnochowice
Hutnik V Kraków
Cracovia II
Jadwiga II Kraków
TS Wisła II Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice
Akademia III Kraków

grupa D
Krakus Nowa Huta
Cracovia I
Juvenia Kraków
Płaszowianka Kraków
Hutnik II Kraków
Akademia I Kraków
Jadwiga III Kraków
Skawinka II Skawina
Górale Nowy Targ

Żaki (roczniki 2001 i młodsi)

grupa A
Cracovia I
Hutnik I Kraków
Borek I Kraków
Wieczysta Kraków
Akademia I Kraków
TS Wisła II Kraków
Hutnik IV Kraków
Albertus II Kraków

grupa B
TS Wisła I Kraków
Bronowianka Kraków
Borek II Kraków
Albertus I Kraków
Akademia II Kraków
Cracovia II
Hutnik III Kraków
Górale Nowy Targ

grupa C
Jadwiga I Kraków
Prokocim Kraków
Kmiat Zabierzów
Skawinka Skawina
Gwarek Czarnochowice
Hutnik II Kraków
Pogoń Miechów
Hutnik V Kraków

Terminarz pierwszego weekendu, 14-15 listopada

Trampkarze starsi (sobota, 14 listopada)

9.00-9.25       GARBARNIA I Kraków   -   CLEPARDIA Kraków          starsi "D"
9.30-9.55       GARBARNIA I Kraków   -   WRÓŻENICE Kraków         starsi "D"
10.00-10.25    CRACOVIA II Kraków   -   CLEPARDIA Kraków           starsi "D"
10.30-10.55    CRACOVIA II Kraków   -   WRÓŻENICE Kraków         starsi "D"
11.00-11.25    HUTNIK II Kraków   -   POGÓRZE Świątniki Górne     starsi "C"
11.30-11.55    HUTNIK II Kraków   -   ALBERTUS Kraków               starsi "C"
12.00-12.25    CRACOVIA I Kraków   -   POGÓRZE Świątniki Górne  starsi "C"
12.30-12.55    CRACOVIA I Kraków   -   ALBERTUS Kraków            starsi "C"
13.00-13.25    HUTNIK I Kraków   -   KOLEJARZ Prokocim Kraków    starsi "B"
13.30-13.55    HUTNIK I Kraków   -   RYBITWY Kraków                 starsi "B"
14.00-14.25    CRACOVIA III Kraków   -   Prokocim Kraków            starsi "B"
14.30-14.55    CRACOVIA III Kraków   -   RYBITWY Kraków           starsi "B"
15.00-15.25    WISŁA SA Kraków   -   TRAMWAJ Kraków               starsi "A"
15.30-15.55    WISŁA SA Kraków   -   GWIAZDA Ściejowice           starsi "A"
16.00-16.25    SKAWINKA Skawina   -   DĄBSKI Kraków                starsi "A"
16.30-16.55    GARBARNIA II Kraków   -   GWIAZDA Ściejowice     starsi "A"
17.00-17.25    SKAWINKA Skawina   -   WANDA Kraków               starsi "A"
17.30-17.55    SKAWINKA Skawina   -   PRĄDNICZANKA Kraków    starsi "A"

Trampkarze młodsi (niedziela, 15 listopada)

9.00-9.25       WAWEL Kraków   -   GOŚCIBIA Sułkowice              młodsi "D"
9.30-9.55        WAWEL Kraków   -   BOREK II Kraków                  młodsi "D"
10.00-10.25    JADWIGA I Kraków   -   GOŚCIBIA Sułkowice          młodsi "D"
10.30-10.55    JADWIGA I Kraków   -   BOREK II Kraków               młodsi "D"
11.00-11.25    GARBARNIA I Kraków   -   MICHAŁOWIANKA          młodsi "C"
11.30-11.55    GARBARNIA I Kraków   -   BOREK I Kraków            młodsi "C"
12.00-12.25    KRAKUS NH I Kraków   -   MICHAŁOWIANKA          młodsi "C"
12.30-12.55    KRAKUS NH I Kraków   -   BOREK I Kraków             młodsi "C"
13.00-13.25    KOLEJARZ Prokocim Kraków   -   POGOŃ Skotniki    młodsi "B"
13.30-13.55    KOLEJARZ Prokocim Kraków   -   LUDWINÓW Kraków    młodsi "B"
14.00-14.25    KRAKUS NH II Kraków   -   POGOŃ Skotniki            młodsi "B"
14.30-14.55    KRAKUS NH II Kraków   -   LUDWINÓW Kraków      młodsi "B"
15.00-15.25    ARMATURA Kraków   -   GÓRNIK Wieliczka             młodsi "A"
15.30-15.55    ARMATURA Kraków   -   MILENIUM Skawina           młodsi "A"
16.00-16.25    JADWIGA II Kraków   -   GÓRNIK Wieliczka             młodsi "A"
16.30-16.55    JADWIGA II Kraków   -   MILENIUM Skawina           młodsi "A"
17.00-17.25    ALBERTUS Kraków   -   GÓRNIK Wieliczka               młodsi "A"
17.30-17.55    ALBERTUS Kraków   -   MILENIUM Skawina            młodsi "A"

Trampkarze najmłodsi (sobota, 14 listopada)

8.00-8.25       BOREK I Kraków   -   CLEPARDIA Kraków               najm."A"
8.30-8.55       BOREK I Kraków   -   HUTNIK III Kraków                najm."A"
9.00-9.25       JADWIGA I Kraków   -   CLEPARDIA Kraków            najm."A"
9.30-9.55       JADWIGA I Kraków   -   HUTNIK III Kraków            najm."A"
10.00-10.25    ALBERTUS Kraków   -   ARMATURA Kraków           najm."A"
10.30-10.55    MOSiR Bochnia   -   ARMATURA Kraków                 najm."A"
11.00-11.25    MOSiR Bochnia   -   ALBERTUS Kraków                  najm."A"
11.30-11.55    BRONOWIANKA Kraków   -   GARBARNIA II Kraków    najm."B"
12.00-12.25    BRONOWIANKA Kraków   -   BOREK II Kraków        najm."B"
12.30-12.55    GARBARNIA II Kraków   -   BOREK II Kraków          najm."B"
13.00-13.25    HUTNIK I Kraków   -   TS WISŁA II Kraków            najm."C"
13.30-13.55    HUTNIK I Kraków   -   NIEGOSZOWIANKA             najm."C"
14.00-14.25    GARBARNIA I Kraków   -   TS WISŁA II Kraków      najm."C"
14.30-14.55    GARBARNIA I Kraków   -   NIEGOSZOWIANKA        najm."C"

Żaki (niedziela, 15 listopada)

15.00-15.25    BOREK I Kraków   -   HUTNIK IV Kraków                żaki gr"A"
15.30-15.55    BOREK I Kraków   -   ALBERTUS II Kraków             żaki gr"A"
16.00-16.25    WIECZYSTA Kraków   -   HUTNIK IV Kraków           żaki gr"A"
16.30-16.55    WIECZYSTA Kraków   -   ALBERTUS II Kraków       żaki gr"A"
17.00-17.25    TS WISŁA I Kraków   -   CRACOVIA II Kraków        żaki gr"B"
17.30-17.55    TS WISŁA I Kraków   -   HUTNIK III Kraków           żaki gr"B"
18.00-18.25    BRONOWIANKA Kraków   -   CRACOVIA II Kraków   żaki gr"B"
18.30-18.55    BRONOWIANKA Kraków   -   HUTNIK III Kraków      żaki gr"B"

Wkrótce zamieścimy pełne terminarze wszystkich grup.

O rozgrywkach będziemy pisać na bieżąco, tak jak to robiliśmy tej jesieni z ligami młodzieżowymi na otwartych boiskach. Będziemy podawać wyniki i aktualne tabele, w miarę możliwości strzelców bramek, składy drużyn; mamy też zamiar zamieszczać zdjęcia z meczów i zdjęcia poszczególnych drużyn.

ST




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty