Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze młodsi > Małopolska Liga
Cracovia SMS CUP międzynarodowo2010-06-09 23:13:00

Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Kałuży i Henryka Reymana zaprasza na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Cracovia SMS CUP 2010. Udział w nim wezmą roczniki 1997 i 1998, a mecze rozegrane zostaną 12–13 czerwca na boisku przy ulicy Szablowskiego 1.

Przedsięwzięcie organizowane jest wspólnie ze Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej Wspierania Młodych Talentów 100 lat Cracovia oraz UKS Wilga Kraków. Jednym z patronów medialnych jest sportowetempo.pl

- Jest to już czwarta edycja turnieju, który w tym roku odbędzie się w obsadzie międzynarodowej. Przyjadą drużyny z Ukrainy (FC Karpaty Lwów) i Słowacji (MŠK Žilina) – powiedział Mirosław Gilarski, dyrektor SMS Kraków.

Turniej został objęty patronatem honorowym przez wojewodę małopolskiego, prezydenta miasta Krakowa, marszałka województwa małopolskiego, prezesa PZPN i prezesa MKS Cracovia S.S.A.

- Pragnę wszystkich serdecznie zaprosić w nadchodzący weekend na ulicę Szablowskiego. Turniej jest doskonałą okazją do popularyzacji wśród młodzieży postawy fair play na murawie boiska – powiedział trener Marcin Gędłek, dyrektor turnieju.

Poprzednie edycje turnieju cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Walka na murawie boiska zawsze była zacięta, żadna z drużyn nie oddawała łatwo zwycięstwa.

- Mam nadzieję, iż w tym roku również będziemy mogli cieszyć się olbrzymimi sportowymi emocjami. Tegoroczna edycja zbiegnie się z mistrzostwami świata w piłce nożnej w RPA, niech zatem Cracovia SMS CUP pełni rolę naszych małych mistrzostw – dodał Mirosław Gilarski.

Gry eliminacyjne rozpoczną się w sobotę (12.06) o godzinie 9.40. Uroczyste otwarcie zawodów nastąpi o godzinie 12.15. Mecze finałowe odbędą się w niedzielę (13.06) od godziny 8.00.

Wystąpią zespoły:
Rocznik 97:

CRACOVIA, HUTNIK, MOTOR LUBLIN, FC KARPATY LWÓW, PIAST GLIWICE, ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, TARNOVIA TARNÓW, SANDECJA NOWY SĄCZ, DUNAJEC NOWY SĄCZ, BOREK KRAKÓW, HETMAN I BIAŁYSTOK, HETMAN II BIAŁYSTOK.
Rocznik 98:
CRACOVIA, HALNY ANDRYCHÓW, MOTOR LUBLIN, PIAST GLIWICE, MŠK ŽILINA, GKS KATOWICE, TARNOVIA TARNÓW, HETMAN BIAŁYSTOK, HUTNIK KRAKÓW, SANDECJA NOWY SĄCZ.

pc


smscracoviasmscupplakata.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty