2-10 Młyński 8
4
Sędziował Sławomir Radwański.
POGOŃ: Massalski (46 Wrona), Pajda (63 Chwastek), Solarz, Krupa, Mos, Kula, R. Dudek (71 Młyński), Kordas, Żarnowiecki, K. Dudek, Baran (46 Zegarek).

Przez pół godziny nie zanosiło się na klęskę skalan, którzy prowadzili nawet 2-1! Później jednak miechowianie rozkręcili się, a w II połowie dali popis gry. Aż cztery gole strzelił Mateusz Żarnowiecki, po dwa Konrad Dudek i Konrad Kula. Cała trójka dobija się do składu seniorów VI-ligowej Pogoni.

Gospodarze objęli prowadzenie z kontry. Wyrównał K. Dudek lobując z 5 m bramkarza. Na 2-1 strzelił Błachno - z wolnego z 20 m w "okienko". Wyrównał tym razem Kula, uderzeniem w "długi" róg. Tuż przed przerwą miechowianie pierwszy raz wyszli na prowadzenie - karnego za rękę obrońcy wykorzystał K. Dudek.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Najpierw trafił głową Pajda - po centrze R. Dudka z kornera. Potem serią, jak z automatu, popisał się Żarnowiecki, zdobywając 4 bramki w ciągu 11 minut!!! Najpierw sfinalizował kontrę w wykonaniu Kuli i K. Dudka, uderzając po "długim". Następnie po podaniu Kordasa "owinął" obrońcę i strzelił nad bramkarzem. Później, po podaniu Kuli, lobikiem trafił do siatki i wreszcie po akcji Chwastka ograł dwóch obrońców i uderzył celnie po ziemi.

Gola nr 9 zdobył Kula, mijając slalomem rywali, a gola nr 10 Młyński z podania Kuli.