Sędziował Krzysztof Kucharski.
POGOŃ:
Wrona - Moś (40 Książczyk), Pajda, Kardas, Borowiec, Makowski (46 K. Szymanek), Wlazło (60 Duniec), Solarz (65 Łucka), R. Dudek, Żarnowiecki, T. Piwowarski.
SOKÓŁ: Burmistrz - Ciepka, B. Kałkus, Byrduł, Czekaj (35 Szwajca), Szpilka, R. Sado (80 Wilk), Marzec (46 Skotniczny), Szpulecki, Marczykiewicz, Wójcik (65 Misiak).

Miechowianie, prowadzeni przez trenera Mariusza Malickiego, rozgromili Sokół aż 8-0. Połowę bramek strzelił Tomasz Piwowarski, a trzy dołożył Mateusz Żarnowiecki.
Pierwszego gola strzelił Żarnowiecki po solowym rajdzie, zakończonym strzałem z 16 m pod poprzeczkę. Chwilę później podwyższył Piwowarski, po akcji z Makowskim. Później Wlazło zgrał piłkę z Żarnowieckim i było 3-0. Po indywidualnej akcji Piwowarski zdobył czwartego gola, uderzeniem z 20 m.
Po przerwie trwał strzelecki festiwal Pogoni. Najpierw po wrzutce Żarnowieckiego głową do siatki trafił Piwowarski. Wkrótce, po kolejnej akcji Żarnowieckiego Piwowarski zdobył swego czwartego gola - z szesnastki. W końcówce Żarnowiecki skompletował swój hat-trick, ostatnie dwa gole strzelając z 16 m. Najpierw obsłużył go Szymanek, a następnie Piwowarski.