Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > II liga (Kraków B)
Sokół Kocmyrzów wycofał juniorów2009-10-06 23:28:00

Sokół Kocmyrzów nadesłał do Podokręgu krakowskiego pismo, datowane 30 września 2009, informujące o rezygnacji z dalszych występów drużyny juniorów starszych w rozgrywkach II ligi (gr. B). Powodem: brak wystarczającej ilości zawodników i ciągłe kłopoty ze skompletowaniem składu na mecze.
Juniorzy Sokoła w 7 meczach zdobyli 4 punkty, ale wszystkie wyniki jakie uzyskali zostały anulowane.

Oto wyniki meczów Sokoła w pierwszych 7 kolejkach:

1. kolejka
Sokół Kocmyrzów - Prądniczanka Kraków

Mecz przełożony na 14 października

2. kolejka
Pogoń Miechów - Sokół Kocmyrzów 8-0 (4-0)

Sędziował Krzysztof Kucharski.
POGOŃ: Wrona - Moś (40 Książczyk), Pajda, Kardas, Borowiec, Makowski (46 K. Szymanek), Wlazło (60 Duniec), Solarz (65 Łucka), R. Dudek, Żarnowiecki, T. Piwowarski.
SOKÓŁ: Burmistrz - Ciepka, B. Kałkus, Byrduł, Czekaj (35 Szwajca), Szpilka, R. Sado (80 Wilk), Marzec (46 Skotniczny), Szpulecki, Marczykiewicz, Wójcik (65 Misiak).
Miechowianie, prowadzeni przez trenera Mariusza Malickiego, rozgromili Sokół aż 8-0. Połowę bramek strzelił Tomasz Piwowarski, a trzy dołożył Mateusz Żarnowiecki.
Pierwszego gola strzelił Żarnowiecki po solowym rajdzie, zakończonym strzałem z 16 m pod poprzeczkę. Chwilę później podwyższył Piwowarski, po akcji z Makowskim. Później Wlazło zgrał piłkę z Żarnowieckim i było 3-0. Po indywidualnej akcji Piwowarski zdobył czwartego gola, uderzeniem z 20 m.
Po przerwie trwał strzelecki festiwal Pogoni. Najpierw po wrzutce Żarnowieckiego głową do siatki trafił Piwowarski. Wkrótce, po kolejnej akcji Żarnowieckiego Piwowarski zdobył swego czwartego gola - z szesnastki. W końcówce Żarnowiecki skompletował swój hat-trick, ostatnie dwa gole strzelając z 16 m. Najpierw obsłużył go Szymanek, a następnie Piwowarski.

3. kolejka
Sokół Kocmyrzów - Orlęta Rudawa 6-2 (1-2)

Gole dla Sokoła: Marczykiewicz 3, Szpulecki 2, Misiak
Kocmyrzowianie pozbierali się po klęsce w Miechowie, choć dopiero w II połowie ich gra spodobała się trenerowi Jerzemu Pestowi. Gospodarze przegrywali do przerwy 1-2, ale w drugich 45 minutach strzelili 5 goli! Najładniejszego uzyskał Misiak, po ładnej, zespołowej akcji. - Pograli z pierwszej piłki - skomentował trener.

4. kolejka
LKS Niedźwiedź - Sokół Kocmyrzów 7-3 (5-0)

Gole dla gospodarzy: Makola 3, G. Kmita 2, Cerek, Falisz
Gospodarze prowadzili już 7-0. Trener dał pograć rezerwowym, wtedy Sokół przejął inicjatywę i zdobył trzy gole.