Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > II liga (Kraków B)
Węgrzce wycofały juniorów2010-02-09 00:02:00

Po Sokole Kocmyrzów, TS Węgrzce są drugą drużyną grupy B II ligi juniorów starszych, która wycofała się z rozgrywek.

Juniorzy Węgrzc w 11 meczach zdobyli 4 punkty, ale wszystkie wyniki jakie uzyskali zostały anulowane, gdyż zespół nie rozegrał 50 procent meczów.

Oto wyniki meczów rozegranych przez TS Węgrzce w rundzie jesiennej:

1. kolejka
TS Węgrzce - Płomień Jerzmanowice 2-5

Gole: Grzegorz Piliński 2 - Mateusz Mirek, Bartłomiej Mirek 2, Łukasz Polak, Mateusz Bień

2. kolejka
Juvenia Prandocin - TS Węgrzce 4-2

3. kolejka
TS Węgrzce - Grębałowianka Kraków 2-2 (0-2)

Gole dla Grębałowianki: Nawrot, Piechnik
- Mogliśmy strzelić z 7-8 bramek, a tylko zremisowaliśmy. Nie mogę jednak złego słowa powiedzieć o moich chłopakach, bo grali z zaangażowaniem. Prowadziliśmy do przerwy 2-0, a zaraz na początku drugiej połowy straciliśmy bramkę z karnego za "głupią" rękę. Potem obrońca zaspał i zrobiło się 2-2 - opowiada o meczu Edward Bielewicz, trener Grębałowianki.

4. kolejka
TS Węgrzce - Tonianka Tonie 3-0 walkower

W meczu padł wynik 2-4 (0-2), gole dla Tonianki: Piotr Bartosik, Paweł Popławski, Michał Świerczek, Daniel Rymarski. Ładną bramkę strzelił Michał Świerczek. Po wrzutce z prawej strony uderzył głową z 8 metrów w "okienko". Gospodarze w ostatnim kwadransie grali w dziewiątkę - jeden z zawodników dostał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie, a drugi za kopnięcie przeciwnika bez piłki.
Wyniki meczu został ostatecznie zweryfikowany jako walkower 3-0 dla Węgrzc, gdyż zawodnik Tonianki z numerem 18, Mateusz Borek, odmówił stawienia się do konfrontacji i opuścił obiekt sportowy.

5. kolejka
Świt Krzeszowice - TS Węgrzce 3-0 walkower

Goście nie przyjechali, sędzia odgwizdał walkower.

6. kolejka
TS Węgrzce - Spartak Charsznica 2-3 (1-1)

1-0 ?? 1
1-1 Marek Mucha
2-1 ?? 46
2-2 Marek Mucha
2-3 Marek Mucha
Hat-trick Marka Muchy, który wszystkie gole strzelił po indywidualnych akcjach.

7. kolejka
TS Węgrzce - pauza

8. kolejka
TS Węgrzce - Słomniczanka Słomniki 1-3

9. kolejka
MKS Skała 2004 - TS Węgrzce 11-3 (5-0)

Gole dla gospodarzy: Marcin Wilk 3, Norbert Bosak 3, Tomasz Srebnicki 3, Sebastian Uznański, Piotr Drozdowski
- Wreszcie chłopcy się odblokowali - mówi Robert Błachno, trener Skały. - Muszę ich pochwalić za ambicję i walkę. Pierwsze trzy gole zdobyliśmy po strzałach z daleka, a później już kontrolowaliśmy przebieg gry.
Ostatnią bramkę dla skalan zdobył 15-letni Piotr Drozdowski, między słupkami pojawił się też malutki Szymek Boroń.
Goście grali w dziesiątkę.

10. kolejka
TS Węgrzce - Prądniczanka Kraków

W pierwotnym terminie (17-18.10.2009) mecz został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; został przełożony na 14.11, ale ponownie odwołany

11. kolejka
Pogoń Miechów - TS Węgrzce 1-0 (1-0)

1-0 Pajda 21
Sędziował Łukasz Piech.
POGOŃ: Massalski, Moś, Pajda, Szostakowski, Książczyk, Makowski, Borowiec, Solarz (70 Szostak), K. Dudek, R. Dudek, Miszczyk.
WĘGRZCE: Kustosz, Trębacz, Twardzik, Polak, Kaleta, Szlęk (61 Tendera), Belica, Piwiński, Pawlik, Osikowski, Smyk.
Pogoń miała wyraźną przewagę przez cały mecz, ale zdołała strzelić tylko jednego gola. Goście próbowali ataków z kontry, lecz kończyły się one przed szesnastką.
Jedynego gola zdobyli miechowianie w 21. minucie, gdy po wrzutce R. Dudka w zamieszaniu w polu karnym Pajda skierował piłkę do siatki. Ponadto m.in. R. Dudek trafił z dystansu w słupek (36. minuta). Strzelali Solarz i K. Dudek, ale w bramkarza, a Borowiec z wolnego nad poprzeczką. Po centrze Makowskiego, nożycami próbował szczęścia Miszczyk, lecz golkiper z Węgrzc instynktownie złapał piłkę. Wyłapywał też główki najwyższego zawodnika ligi Pajdy, po dośrodkowaniach z kornera.

12. kolejka
TS Węgrzce - Orlęta Rudawa 0-5 walkower

Wynik z boiska 2-5 został zweryfikowany przez Komisję Gier PPN Kraków jako walkower 0-5. Drużyna Węgrzc została zdekompletowana.