Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > II liga (Kraków B)

4-2 Rudzki 75
POGOŃ:
Wrona (46 Masalski), Moś, Pajda, Szostakowski, Borowiiec, Duniec, R. Dudek, Makowski, Wlazło (78 Ucka), T. Piwowarski (78 Miszczyk), K. Dudek (46 Solarz).
ORLĘTA: Korbiarz, Tataruch, Pierzchała, Kowalik, Darowski, Pietruszka, Żebrowski, Bator, Kuehnfeldt, Rudzki, Baster oraz Karcz, Kuternoga, Żarkowski, Gregorek.

Pogoń po 9 minutach prowadziła 2-0. Najpierw gola zdobył K. Dudek po wrzutce Duńca, a następnie T. Piwowarski - po centrze Wlazły i kiksie bramkarza oraz stopera Orląt. Na 3-0 podwyższył K. Dudek, który po kolejnym kiksie bramkarza gości, wepchnął piłkę do siatki z 5 metrów. Czwartego gola dla miechowian strzelił R. Dudek, który dostał podanie w "uliczkę" od Szostakowskiego. Honor Orląt ratował Rudzki, autor dwóch goli w końcówce.
W ostatnich 5 minutach Pogoń grała w dziewiątkę, z boiska zeszli Pajda i Duniec, którzy dzień wcześniej wystąpili w końcówce meczu VI-ligowego seniorów miechowian z Wawelem.