Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)

Maszycanka II Maszyce - Galicja II Raciborowice 3-0 walkower

Na boisku 0-1 (0-0)
0-1 Mateusz Mic
GALICJA II: Dominik Kusia, Grzegorz Maro (46 Janusz Raźny), Sylwester Kuder, Łukasz Kudła, Wojciech Micygała, Kordian Pawlik (67 Kamil Skoczylas), Damian Ligas, Piotr Dulian, Mateusz Karaś, Krzysztof Musiał (72 Łukasz Krawczyk), Mateusz Mic.

Mecz odbył się na boisku w Smardzowicach.

Galicja II


Walkower dla Maszycanki II


Komisja Gier Podokręgu Kraków zweryfikowała wynik meczu C klasy (gr. I) pomiędzy Maszycanką II Maszyce a Galicją II Raciborowice z 0-1 na walkower 3-0 dla gospodarzy.

W zespole Galicji II, w spotkaniu rozegranym 15 września, wystąpiło trzech nieuprawnionych zawodników: Łukasz Kudła, Mateusz Karaś i Damian Ligas. Zagrali oni w poprzedniej kolejce w pierwszym zespole, w B klasie. W terminie 15/16.09.2012 pierwsza drużyna pauzowała.

Komisja podjęła decyzję na podstawie par. 10 ust. 2 b "Regulaminu rozgrywek piłkarskich o mistrzostwo IV ligi i niższych klas rozgrywkowych seniorów MZPN na sezon 2012/13", który brzmi następująco:

"Klub posiadający drużyny w kilku klasach rozgrywkowych, może wstawić swoich zawodników do gier o mistrzostwo poszczególnych klas, zgodnie z następującymi zasadami:
(...)
2b. jeżeli drużyna klasy wyższej nie rozgrywa w danym terminie zawodów o mistrzostwo lub puchar, zawodnicy tej drużyny, którzy brali udział w poprzedniej kolejce mistrzostw więcej niż połowę meczu, nie mogą uczestniczyć w zawodach klasy niższej w tym terminie. Prawo do gry w drużynie klasy niższej przysługuje tym zawodnikom dopiero w następnej kolejce (terminie) mistrzostw, nie więcej jednak jak 3 zawodników."

ST

Aktualizacja 15.10.2012 19:10

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty