Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)
Polanowice w B klasie2013-06-28 07:15:00

LKS Polanowice po pięciu latach spędzonych w C klasie znowu awansował do klasy B. To już trzeci awans do tej klasy rozgrywkowej w historii klubu.


W sezonie 2012/2013 zespół z Polanowic zajął trzecie miejsce w swojej grupie, ustępując jedynie Polonii Więcławice i Toniance Tonie, a nad czwartym  w tabeli Płomieniem II Jerzmanowice osiągnął przewagę sześciu punktów.


Kluczem do sukcesu były mecze rozgrywane w roli gospodarza, na dwanaście spotkań drużyna Polanowic odniosła 11 zwycięstw i tylko raz zremisowała (z Polonią Więcławice 1-1) osiągając przy tym doskonały stosunek bramek 47-4! Tak więc twierdza Polanowice nie została zdobyta przez cały sezon!


- Obiekt w Polanowicach spełnia wymogi stawiane nawet w wyższych ligach. Dobra płyta boiska oraz nowo wybudowane szatnie z pełnym zapleczem mogłyby śmiało wystarczyć na okręgówkę – zapewnia Adam Bukowiński, prezes klubu.


Władze klubu i zawodnicy są przekonani, że drużyna utrzyma się w B klasie na dłużej, optymiści mówią nawet o awansie do klasy A.

 

LKS Polanowice
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty