Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)
Zbliża się halowy memoriał w Bronowicach - to już ostatnie dni zgłoszeń2012-12-16 20:25:00

Trwają ostatnie dni zgłoszeń do  I Memoriału m. Stanisława Syrdy, halowego turnieju piłkarskiego seniorów, który 12-13 stycznia odbędzie się w Bronowicach. Dwudniowa rywalizacja, organizowana przez KS Bronowianka, jest otwarta dla wszystkich zespołów z boisk trawiastych. Zgłoszeń dokonało już  kilkanaście drużyn z IV i V lig oraz A, B i C klas. Jest też gość specjalny - zespół oldbojów Cracovii w dawnymi gwiazdami w składzie. Na chętnych do udziału w turnieju czekają ostatnie wolne miejsca.


Turniej halowy seniorów z udziałem 16 zespołów odbywać się będzie w hali Bronowianki w Krakowie (ul. Zarzecze 124). Organizatorzy przewidują rozbudowane grupowe eliminacje w sobotę i niedzielną fazę finałową z udziałem najlepszych zespołów z eliminacji. Zapewniają opiekę sędziowską, medyczną, oprawę medialną, a także ciepły posiłek i napoje dla uczestników. Przygotowali także puchary i nagrody rzeczowe dla najlepszych zespołów i zawodników.

Zgłoszenia do memoriału już się kończą. Na liście uczestników są już m.in. Jutrzenka Giebułtów, Sokół Kocmyrzów, Bratniak Kraków, Zwierzyniecki, Bronowianka, Tęcza Słomiróg. Wciąż można się zgłaszać - telefonicznie w sekretariacie  klubu (tel. 12 636-94-33) lub u głównego organizatora (tel.502566721), a także mailowo na adres: bronowiankacup@gmail.com. Wpisowe wynosi 300 zł.

Dodatkowych informacji udziela Grzegorz Augustyn, kierownik sekcji piłki nożnej KS Bronowianka (tel. 502 566 721,  e-mail: bronowiankacup@gmail.com).


Sportowetempo.pl zostało patronem medialnym memoriału. Zapewnimy bogatą relację z rywalizacji, przyznamy także jedną z nagród indywidualnych.

ST


O Memoriale im. Stanisława Syrdy czytaj więcej - TUTAJ
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty