Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)
Remis lidera w Charsznicy2012-04-01 23:10:00

Spartak Charsznica – Orzeł Iwanowice  0-0

Sędziowali: Paweł Grochal, Maciej Szarawarski, Tomasz Brzostowski. Widzów 50.
SPARTAK: Szymoniak - Książczyk (46 Sadowy), Ł. Cholewa, Bręklewicz (75 Kasprzyk), Niewiara, Rdest, Mucha, P. Cholewa (70 Ziebro), Małecki, Maniak, Dudziński (78 Soczówka).
ORZEŁ: Żurek - Płatek, Sieniawski, M. Żurowicz, Kaleta - Wspaniały (60 D. Ulman), Chwastek, Świerk, Srebnicki (75 M. Ulman) - Hermaniuk (66 Gumula), Ł. Żurowicz (80 Jakubek).

Godzinę przed meczem nad Charsznicą przeszła śnieżyca, ale zawody odbyły się już w normalnych warunkach, a obie drużyny stworzyły dobre widowisko. Więcej groźnych sytuacji wypracował Orzeł, ale gospodarze też mieli swoje okazje i mogli strzelić bramkę.

Bliscy powodzenia goście byli już po kilku minutach. Sytuację "sam na sam" zmarnował Ł. Żurowicz. W drugiej połowie szans nie wykorzystali P. Srebnicki - piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i R. Gumula, który "nawinął" bramkarza Spartaka, lecz z ostrego kąta nie trafił w bramkę.

Orzeł w dwóch spotkaniach rozegranych na wiosnę strzelił zaledwie jedną bramkę (jesienią w meczach z Olimpią i Spartakiem strzelił ich 11!). Być może jest to efekt absencji aż czterech graczy. Wojsa, Gudz i Ptak dochodzą do zdrowia, a w ostatnich dniach przykrego urazu nabawił się Lepiarczyk. Wart podkreślenia jest debiut w oficjalnym meczu pierwszego zespołu kapitana juniorów Kamila Jakubka.

kb, orzeliwanowice.futbolowo.pl
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty