Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków I)
Walkower dla Dragona w meczu z Dąbskim2009-11-08 22:51:00 RK

Komisja Gier PPN Kraków zweryfikowała wynik meczu A klasy (gr. I) pomiędzy Dragonem Szczyglice a Dąbskim Kraków jako walkower 3-0 dla Dragona.

Spotkanie odbyło się 26 września, a zostało przerwane w 83. minucie przy stanie 3-2 dla drużyny ze Szczyglic ze względu na czynne znieważenie sędziego przez zawodnika Dąbskiego - Rafała Cebulę.

Pisaliśmy wtedy w sportowymtempie.pl, że zawodnik Dąbskiego nie pozwolił sędziemu na pokazanie mu drugiej żółtej kartki (w konsekwencji czerwonej); piłkarz złapał arbitra za koszulkę i zamierzał uderzyć go z głowy.

W innym postępowaniu dyscyplinarnym Rafał Cebula z Dąbskiego został ukarany przez WD PPN odsunięciem od gry do końca rundy jesiennej.