Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków I)
Emocje do samego końca, Partyzant wygrywa z Michałowianką w ostatniej minucie2009-09-20 23:48:00 RK

Takie mecze chciałoby się oglądać jak najczęściej. Dużo bramek, emocje do samego końca, ogromna dramaturgia, słowem, dobre widowisko piłkarskie.

Partyzant Dojazdów - Michałowianka Michałowice 4-3 (1-1)

4-3 M. Gajek 90 (karny)
Sędziował Grzegorz Dubiel. Żółte kartki: Mikołajczyk, Chłoń - Zębala. Czerwona kartka: Socha (M, 90). Widzów 200.
PARTYZANT
: Nowak, Chłoń, Rutkowski (80 Olesiński), Chrząszcz (40 Pierwoła), Stelmachowski (46 Kanior), Tomczuk, M. Gajek, Trepka, J. Gajek (70 Wójcik), Musiał, Mikołajczyk.
MICHAŁOWIANKA: Zieliński, Socha, Jabłoński, Siejko, Zębala (85 Karpierz), Klęk (81 Dobaj), Rechemtiuk, A. Kopeć, Halota, Radzeń (74 Winecki), Z. Kopeć.

W I połowie oba zespoły zadały sobie po jednym ciosie. Gola dla gospodarzy zdobył Stelmachowski, głową po centrze z kornera. Rywale niebawem wyrównali.
Wielkie emocje nastąpiły dopiero w ostatnich 30 minutach. 1-2, ale miejscowi doprowadzają do remisu, po ładnym strzale Mateusza Gajka z wolnego z 20 m w "okienko". Później 2-3 i znowu remis 3-3. Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatniej minucie. Po dośrodkowaniu Mikołajczyka z rzutu rożnego M. Gajek głową skierował piłkę do bramki gości, ale Socha zatrzymał futbolówkę ręką. Obrońca Michałowianki dostał oczywiście czerwoną kartkę, a gospodarze dostali karnego, którego bezbłędnie wykonał M. Gajek. Tym sposobem Partyzant zwyciężył 4-3.