Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Pcimianka grała z Rabą2013-03-09 23:56:00

W rozegranym dzisiaj sparingu V-ligowców Pcimianka uległa Rabie Dobczyce 1-2 (0-1). Mecz odbył się na sztucznym boisku w Myślenicach.

Pcimianka Pcim - Raba Dobczyce 1-2 (0-1)

0-1 ???

0-2 ???

1-2 Marek Juszczak

PCIMIANKA: Buksiak (30 Kipek) – Pawlik (60 Pilch), testowany I, Bajak, Burtan – Chmiel (46 testowany III), Sekuła (46 Juszczak), Marszalik (46 Salawa) – Rapacz (46 testowany IV), testowany II (46 testowany V), P. Muniak (46 testowany VI).

Spotkanie było wyrównane. Obie drużyny grały ambitnie i miały po kilka bardzo dobrych sytuacji. Doskonałych okazji dla Pcimianki nie wykorzystali m.in. Muniak i Rapacz. Po uderzeniu Burtana piłka uderzyła w słupek. Pod koniec pierwszej połowy kolejną świetną szansę miał P. Muniak, ale trafił w słupek. Raba była skuteczniejsza i do przerwy prowadziła 1-0.

Druga połowa to w dalszym ciągu wyrównana gra. W 65. minucie jeden z graczy Raby łatwo ograł obronę rywali i skierował piłkę do siatki. Pod koniec pcimianie zaczęli osiągać nieznaczną przewagę, czego zwieńczeniem była bramka Marka Juszczaka. Do wyrównania zabrakło nieco szczęścia.

W dzisiejszym sparingu wystąpiło w Pcimiance trzech młodych testowanych graczy, którym trener Marcin Sadko chciał się przyjrzeć.