Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Nagroda dla Pcimianki za ambicję2013-05-12 10:07:00

V liga (Kraków II): Gościbia Sułkowice - Pcimianka Pcim 2-3 (2-0)

1-0 Tomasz Ostafin

2-0 Jarosław Mardaus

2-1 Piotr Muniak 55

2-2 Piotr Muniak 65

2-3 Krystian Rapacz 75

PCIMIANKA: Buksiak - Pawlik, Herdecki, Bajak, Burtan - P. Muniak, Galas, Marszalik, Sekuła, Rapacz (80 Tęczar) - Rusin (30 Salawa).


Pierwsza połowa należała do Gościbi. Gospodarze czekali na błędy rywali i się doczekali, zdobywając dwa gole w sytuacjach "sam na sam". Pcimianie poza dwoma rzutami rożnymi nie zagrozili bramce miejscowych.


Na drugą połowę Pcimianka zmieniła taktykę. Już nie starała się koronkowo rozgrywać akcji, gdyż w sobotę jej to kompletnie nie wychodziło. Goście grali dłuższymi podaniami za obronę i starali się przejmować wszystkie zbite przez obrońców piłki. To przyniosło pożądany efekt. W 55. minucie po ładnym dograniu z boku boiska przez Sekułę, z kilku metrów bramkę zdobył Piotr Muniak. 10 minut później nastąpiła niemal identyczna akcja. Tym razem na głowę Muniaka z boku dorzucił Sekuła, a najlepszy strzelec Pcimianki wyrównał stan meczu. W 70. minucie po uderzeniu Salawy z 25 metrów futbolówka po rękach bramkarza trafiła w poprzeczkę. W 75. minucie Sekuła zaliczył kolejną asystę. Tym razem dograł do Rapacza, który ładnym strzałem z 14 metrów pokonał sułkowickiego golkipera. Ambicja drużyny gości została nagrodzona.


kspcimiankapcim.futbolowo.pl
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty