Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Pogoń Skotniki grała z IV-ligowcem ze Świętokrzyskiego2013-02-03 20:55:00

Piłkarze V-ligowej Pogoni Skotniki, prowadzeni aktualnie przez trenera Rafała Barana, przegrali dziś w meczu sparingowym ze Spartą Kazimierza Wielka (IV liga świętokrzyska) 1-3 (1-2).

W spotkaniu rozegranym na boisku Com-Com Zone w Nowej Hucie gola dla skotniczan zdobył zawodnik testowany.

Zespół Sparty ma nowego trenera, jest nim Andrzej Sender. Zastąpił on Marcina Dudzińskiego, który zrezygnował ze swojej dotychczasowej funkcji, ale nadal pozostanie zawodnikiem. Dudziński to wychowanek Pogoni Miechów, b. gracz m.in. Cracovii, Górnika Zabrze, Kolejarza Stróże i Przeboju Wolbrom.

Pogoń Skotniki - Sparta Kazimierza Wielka 1-3 (1-2)

Gole: testowany 2 - Stępień 2, Sobura

POGOŃ, I połowa: Gonciarski - Tomala, Liszka, testowany 1, Tyczyński - Dziedzic, Dobroch, testowany 2 - testowany 3, Staśko, Machno.

II połowa: Gonciarski - Reczek, Liszka, testowany 4, testowany 1 - Dziedzic, Marczuk, testowany 5 - Kawulka, Tyczyński(70 testowany 6), Dyba.

SPARTA: D. Pałaszewski (Marzec) - Adamczyk, Morsztyn, Głąbicki, Włudarz - Sobura, Dudziński, Stępień, Rojek (A. Pałaszewski) - Trzeciakiewicz, Wołowski (Rasała).