Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
SMS "odkręcił" wynik w upale

SMS Kraków - Tarnovia Tarnów 2-1 (0-1)

0-1 Brożek 30
1-1 Wójcik 55
2-1 Kantor 68
SMS: Strawa - Kantor, Gajewski, Suchan, Wróbel (78 Kawula) - Kostecki (41 Wójcik), Krówczyński, Łoś (53 Dudzik), Mistarz (58 Bierówka) - Musiał (41 Sasak), Michalak (62 Poniedziałek).
TARNOVIA: Wiśniewski - Wojnarowski (73 Kuzdra), Kusiak, Rydlakowski - Ludwa (74 Kuczek), Mącior, Nowak (60 Furman), Mleczko, Kowal (58 Kras) - Brożek.

W I połowie lekką przewagę miał SMS. Gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli dwie sytuacje bramkowe. W 2. minucie Kostecki wykorzystał błąd obrońcy rywali i mając przed sobą tylko bramkarza uderzył z 7 metrów nad poprzeczką. W 20. minucie Musiał był bliższy celu - zza pola karnego trafił z woleja w poprzeczkę. Piłka w końcu wpadła do siatki, ale skierowali ją tam tarnowianie, a konkretnie Brożek, który celnym strzałem w sytuacji "sam na sam" zakończył kontrę swego zespołu. Goście grali do przerwy dobrze w polu, ale bramce SMS-u zagrozili w tym okresie tylko dwukrotnie.

Upalne warunki i duchotę lepiej znieśli w II połowie krakowianie, którzy uzyskali wyraźną przewagę. Do remisu doprowadził 10 minut po przerwie Wójcik. Dostał z głębi pola podanie na 14. metr i strzelił do bramki. Przy stanie 1-1 gospodarze mieli trzy "setki", ale świetnie spisywał się bramkarz Tarnovii Wiśniewski, wygrywając pojedynki z Michalakiem, Wójcikiem i Łosiem. W 68. minucie jednak skapitulował. Michalak bardzo ładnie zagrał wstecz, a wchodzący z drugiej linii obrońca Kantor, mimo że miał biegnącego obok obrońcę tarnowian, zdołał oddać celne uderzenie w "długi" róg.

W końcówce goście próbowali wyrównać, ale stwarzali zagrożenie jedynie po stałych fragmentach.

- Jestem pełen uznania dla moich zawodników za to, że w trudnych warunkach przeprowadzili dużo płynnych akcji, choć jednocześnie martwi mnie brak skuteczności. Muszę ich jednak pochwalić za charakter, bo "odkręcili" wynik z niekorzystnego na korzystny. A przeciwnik był dziś wymagający - powiedział Maciej Antkiewicz, trener SMS-u.

ST
(skład Tarnovii: juniorzymlodsitarnovii.futbolowo.pl)

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty