Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
Tylko remis Tarnovii

Tarnovia Tarnów - Glinik Gorlice 1-1 (1-0)

1-0 Kowal
1-1 ??? 78
TARNOVIA: Michałek (70 Wiśniewski) - Rydlakowski, Kusiak, Wojnarowski - Ludwa (70 Kras), Kapustka, Mleczko, Mącior, Ziaja (60 Nowak) - Kowal (71 Furman), Brożek (75 Kuczek).

Tarnovia "tylko" zremisowała. Lepsi w tym spotkaniu byli podopieczni trenera Krzysztofa Świerzba, ale na dwie minuty przed końcem goście zdołali wyrównać.

Od pierwszej minuty stroną przeważającą byli gospodarze. Gorliczanie ograniczali się jedynie do wyprowadzania kontrataków. Bramka dla "Tovii" padła po akcji ze środka pola; futbolówkę dogrywał z lewej strony boiska Mącior, obrońców ubiegł Kowal i strzałem z bliska pokonał bramkarza gości.

W II połowie śmielej zagrali zawodnicy z Gorlic, lecz nie potrafili sobie wypracować klarownych sytuacji. Z jedynym strzałem, zza pola karnego, poradził sobie Michałek. Po drugiej stronie bliscy szczęścia byli Brożek i dobrze dysponowany Mleczko.

Gdy wydawało się, że 3 punkty zostaną na Bandrowskiego, po jednej z nielicznych akcji, a właściwie po błędzie przy wyprowadzaniu kontrataku przez zawodników tarnowskich, goście doprowadzili do remisu. Po podaniu z środka pola na prawe skrzydło, pomocnik gości dograł do wbiegającego w pole karnego swojego partnera z drużyny, a ten praktycznie wpadł z piłką do bramki wraz z obrońcą Tarnovii Kusiakiem.

Miejscowi mogli jeszcze wygrać, ale Kapustka z wolnego tuż zza szesnastki minimalnie chybił.

juniorzymlodsitarnovii.futbolowo.pl

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty