Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
Sandecja wypunktowała gorliczan

Sandecja Nowy Sącz - Glinik Gorlice 4-0 (2-0)

1-0 Maślejak 10
2-0 Mroszczak 27
3-0 Janczarzyk 55
4-0 Mroszczak 65

SANDECJA: Tomasik - Nowakowski, Łukasik, Szeliga, Tarasek - Maślejak, Kozak, Pawlik, Nowak (65 Wiktor) - Janczarzyk (60 Dyląg), Mroszczak.

Sądeczanie spokojnie wypunktowali rywali z Gorlic, zdobywając w każdej połowie po dwa gole.

Dobry początek zrobił Maślejak, który po centrze Pawlika z kornera głową skierował piłkę do bramki. Po bardzo ładnym prostopadłym podaniu Kozaka podwyższył Mroszczak, który wykorzystał sytuację sam na sam. Po przerwie oba gole - Janczarzyka i Mroszczaka - padły po ich indywidualnych akcjach.

- Przewaga była niewątpliwie po naszej stronie. Mogliśmy wygrać wyżej. W drugiej połowie na 20 minut przesunąłem do ataku Michała Szeligę, który w krótkim czasie miał dwie "setki", ale w obu przypadkach strzelał prosto w bramkarza. Glinik zagrał bardzo fajnie, agresywnie, toczył z nami mecz walki. Rywale próbowali kąśliwych strzałów, ale albo parował je nasz bramkarz albo blokowali je obrońcy - skomentował Janusz Pawlik, trener Sandecji.

Sandecja zagrała bez dwóch zawodników z rocznika 96 - Konrada Kołodzieja i Przemysława Szarka - powołanych do kadry Polski U16 na dwumecz wyjazdowy z Irlandią Północną.

 

st

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty