Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
Dyktat młodych „Garbarzy” w Limanowej

Limanovia Limanowa - Garbarnia Kraków 0-4 (0-3)

0-1 Kozik 13

0-2 Ropek 28

0-3 Kozik 38

0-4 Chmura 61

Sędziował Jerzy Cetnarowski (Nowy Sącz).

GARBARNIA: Zawartka - Łatka (67 Bułat), Dolczak, Onderka, Matyasik (75 Skrzypoń), Torba (70 Janiczak), Ropek, Chmura, Kokoszka (52 Susuł), Kozik (71 Litwin), Goliński (62 Szeląg).

Trener Garbarni, Stanisław Śliwa, był wyraźnie zadowolony z występu podopiecznych. - Zagraliśmy bardzo dodrze w obronie, nie dopuszczając Limanovii na przedpole naszej bramki. Zawartka był tylko raz narażony na niebezpieczeństwo i i wówczas wykazał się skuteczną obroną. Cały mecz był pod naszą kontrolą. Od 1. do 80. minuty.

 

Opisu sytuacji, które kończyły się strzelaniem goli przez „Brązowych” dokonał kierownik drużyny, Krzysztof Torba: - W 13. minucie Ropek prostopadle zagrał do Kozika, który wprawdzie trafił w słupek, ale dobitka była nieuchronna. Na 2-0 podwyższył Ropek, który z 30 metrów ładnie wyegzekwował rzut wolny. Tuż przed pauzą Kozik przechwycił piłkę w strefie środkowej boiska i wykorzystał sytuację „sam na sam” z bramkarzem. Już po zmianie stron Kozik precyzyjne dośrodkował, sprawę zamknął Chmura strzałem głową z 5 metrów.

 

cst

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty