Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
Sprawiedliwy podział punktów

Glinik Gorlice - Tarnovia Tarnów 0-0

Sędziował: Piotr Firlit (Gorlice). Żółta kartka: Wojnarowski (T). Widzów ok. 30.
GLINIK: Gawlik – Grądalski, Rząca, Juszyński, Galas (70 Górski) – Pater, Rachel, Drąg, Marszał (60 Majcher) – Gawryła, Skoczeń.
TARNOVIA: Michałek (41 Wiśniewski) – Wojnarowski, Kowal (61 Nowak), Mącior, Dulian – Rydlakowski, Ziaja, Ludwa, Kapustka – Perlik (41 Wojcieszek), Jakorski.

Od remisu rozpoczęli rozgrywki podopieczni Piotra Stępkowicza występujący w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych. W rozegranym dzisiaj spotkaniu gorliczanie zremisowali na własnym stadionie z drużyną tarnowskiej Tarnovii 0-0.

Spotkanie było ciekawym widowiskiem, w którym nie brakowało sytuacji bramkowych, jednak zabrakło skuteczności lub też dobrze interweniowali bramkarze, zwłaszcza Gawlik kilkakrotnie ratował gospodarzy przed utratą bramki.

W pierwszej połowie najdogodniejszą okazję do zdobycia gola mieli goście, piłkę po strzale Ziai w ostatniej chwili z bramki zdołał jednak wybić Rząca.

W drugiej części spotkania swoje szanse zmarnowali goście, m.in. w 55. minucie Wojcieszek oraz w 76. Kapustka, którzy znajdując się w dogodnej sytuacji przegrali pojedynki z Gawlikiem.

Swoich okazji nie wykorzystywali również gorliczanie, którym brakowało szczęścia; m.in. Gawryła w pierwszej części spotkania dwukrotnie był bliski pokonania Michałka, a po przerwie piłka po strzale Rachla minimalnie przeszła ponad bramką gości.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów.