Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > IV liga zachodnia 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta Kraków 15 43 73:8 14 1 0 9 27 51:1 9 0 0 6 16 22:7 5 1 0
2 Wiślanie Jaśkowice 15 32 48:22 10 2 3 8 21 31:6 7 0 1 7 11 17:16 3 2 2
3 Orzeł Ryczów 15 30 42:26 9 3 3 8 17 24:12 5 2 1 7 13 18:14 4 1 2
4 Sokół Kocmyrzów 15 30 27:21 9 3 3 7 17 15:7 5 2 0 8 13 12:14 4 1 3
5 LKS Jawiszowice 15 26 28:23 7 5 3 8 15 17:13 4 3 1 7 11 11:10 3 2 2
6 Beskid Andrychów 15 25 24:13 8 1 6 8 18 18:5 6 0 2 7 7 6:8 2 1 4
7 Tempo Białka 15 25 29:23 7 4 4 7 13 17:11 4 1 2 8 12 12:12 3 3 2
8 D&R Unia Oświęcim 15 23 26:26 7 2 6 8 16 16:11 5 1 2 7 7 10:15 2 1 4
9 Słomniczanka Słomniki 15 21 22:26 6 3 6 7 14 14:11 4 2 1 8 7 8:15 2 1 5
10 Jutrzenka Giebułtów 15 20 18:22 6 2 7 7 16 13:5 5 1 1 8 4 5:17 1 1 6
11 Pcimianka Pcim 15 18 31:37 5 3 7 8 17 23:9 5 2 1 7 1 8:28 0 1 6
12 KS Chełmek 15 17 30:35 5 2 8 7 10 18:14 3 1 3 8 7 12:21 2 1 5
13 Dalin Myślenice 14 16 21:26 4 4 6 8 12 10:9 3 3 2 6 4 11:17 1 1 4
14 MKS Trzebinia 15 14 16:32 4 2 9 7 12 12:8 4 0 3 8 2 4:24 0 2 6
15 Wiślanka Grabie 15 12 14:29 3 3 9 7 8 9:8 2 2 3 8 4 5:21 1 1 6
16 Garbarnia II Kraków 15 11 10:21 2 5 8 7 5 8:14 1 2 4 8 6 2:7 1 3 4
17 TS Węgrzce 14 9 11:32 2 3 9 6 8 8:9 2 2 2 8 1 3:23 0 1 7
18 Clepardia Kraków 15 4 7:55 0 4 11 7 2 3:17 0 2 5 8 2 4:38 0 2 6
kolejka 1:
1 Jutrzenka Giebułtów 0:1 Wiślanka Grabie 2021-08-0711:00
2 Wiślanie Jaśkowice 3:0 TS Węgrzce 2021-08-0717:00
3 Orzeł Ryczów 1:3 Tempo Białka 2021-08-0718:00
4 Pcimianka Pcim 1:3 Sokół Kocmyrzów 2021-08-0817:00
5 LKS Jawiszowice 1:1 Garbarnia II Kraków 2021-08-0817:00
6 Wieczysta Kraków 16:0 Clepardia Kraków 2021-08-0711:00
7 Dalin Myślenice 3:2 KS Chełmek 2021-08-0717:00
8 Beskid Andrychów 3:0 MKS Trzebinia 2021-08-0717:00
9 D&R Unia Oświęcim 3:1 Słomniczanka Słomniki 2021-08-0717:00
kolejka 2:
10 Wiślanka Grabie 0:2 Słomniczanka Słomniki 2021-08-1517:00
11 MKS Trzebinia 0:3 D&R Unia Oświęcim 2021-08-1411:00
12 KS Chełmek 1:3 Beskid Andrychów 2021-08-1417:00
13 Clepardia Kraków 0:7 Dalin Myślenice 2021-08-1418:00
14 Garbarnia II Kraków 2:4 Wieczysta Kraków 2021-08-1517:00
15 Sokół Kocmyrzów 3:3 LKS Jawiszowice 2021-08-1417:00
16 Tempo Białka 7:1 Pcimianka Pcim 2021-08-1517:00
17 TS Węgrzce 1:3 Orzeł Ryczów 2021-08-1416:00
18 Jutrzenka Giebułtów 3:3 Wiślanie Jaśkowice 2021-08-1411:00
kolejka 3:
19 Wiślanie Jaśkowice 2:1 Wiślanka Grabie 2021-08-1817:00
20 Orzeł Ryczów 3:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-08-1818:00
21 Pcimianka Pcim 2:0 TS Węgrzce 2021-08-1818:00
22 LKS Jawiszowice 3:1 Tempo Białka 2021-08-1818:00
23 Wieczysta Kraków 4:0 Sokół Kocmyrzów 2021-08-1817:30
24 Dalin Myślenice 0:0 Garbarnia II Kraków 2021-08-1817:00
25 Beskid Andrychów 4:0 Clepardia Kraków 2021-08-1817:30
26 D&R Unia Oświęcim 3:2 KS Chełmek 2021-08-1818:00
27 Słomniczanka Słomniki 2:2 MKS Trzebinia 2021-08-1818:00
kolejka 4:
28 Wiślanka Grabie 4:0 MKS Trzebinia 2021-08-2217:00
29 KS Chełmek 3:1 Słomniczanka Słomniki 2021-08-2117:00
30 Clepardia Kraków 1:2 D&R Unia Oświęcim 2021-08-2111:00
31 Garbarnia II Kraków 0:2 Beskid Andrychów 2021-08-2217:00
32 Sokół Kocmyrzów 2:1 Dalin Myślenice 2021-08-2117:00
33 Tempo Białka 1:5 Wieczysta Kraków 2021-08-2217:00
34 TS Węgrzce 1:0 LKS Jawiszowice 2021-08-2111:00
35 Jutrzenka Giebułtów 5:1 Pcimianka Pcim 2021-08-2111:00
36 Wiślanie Jaśkowice 4:1 Orzeł Ryczów 2021-08-2111:00
kolejka 5:
37 Orzeł Ryczów 4:0 Wiślanka Grabie 2021-08-2811:00
38 Pcimianka Pcim 2:2 Wiślanie Jaśkowice 2021-08-2911:00
39 LKS Jawiszowice 2:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-08-2917:00
40 Wieczysta Kraków 8:0 TS Węgrzce 2021-10-1315:00
41 Dalin Myślenice 1:2 Tempo Białka 2021-08-2810:00
42 Beskid Andrychów 3:1 Sokół Kocmyrzów 2021-08-2817:00
43 D&R Unia Oświęcim 3:0 Garbarnia II Kraków 2021-08-2817:00
44 Słomniczanka Słomniki 0:0 Clepardia Kraków 2021-08-2815:00
45 MKS Trzebinia 3:0 KS Chełmek 2021-08-2811:00
kolejka 6:
46 Wiślanka Grabie 1:2 KS Chełmek 2021-09-0817:00
47 Clepardia Kraków 1:1 MKS Trzebinia 2021-09-0117:30
48 Garbarnia II Kraków 0:1 Słomniczanka Słomniki 2021-09-0117:00
49 Sokół Kocmyrzów 2:1 D&R Unia Oświęcim 2021-09-2916:30
50 Tempo Białka 0:0 Beskid Andrychów 2021-09-2916:00
51 TS Węgrzce Dalin Myślenice 2021-11-1111:00
52 Wieczysta Kraków 6:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-09-0117:30
53 Wiślanie Jaśkowice 1:2 LKS Jawiszowice 2021-09-0117:00
54 Orzeł Ryczów 4:4 Pcimianka Pcim 2021-09-2916:00
kolejka 7:
55 Pcimianka Pcim 4:0 Wiślanka Grabie 2021-09-0517:00
56 LKS Jawiszowice 3:3 Orzeł Ryczów 2021-09-0417:00
57 Wieczysta Kraków 3:0 Wiślanie Jaśkowice 2021-09-0411:00
58 Dalin Myślenice 1:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-09-0417:00
59 Beskid Andrychów 1:0 TS Węgrzce 2021-09-0417:00
60 D&R Unia Oświęcim 3:1 Tempo Białka 2021-09-0411:00
61 Słomniczanka Słomniki 1:0 Sokół Kocmyrzów 2021-09-0514:00
62 MKS Trzebinia 1:0 Garbarnia II Kraków 2021-09-0411:00
63 KS Chełmek 8:0 Clepardia Kraków 2021-09-0417:00
kolejka 8:
64 Wiślanka Grabie 2:1 Clepardia Kraków 2021-09-1117:00
65 Garbarnia II Kraków 2:2 KS Chełmek 2021-09-1115:30
66 Sokół Kocmyrzów 3:1 MKS Trzebinia 2021-09-1111:00
67 Tempo Białka 5:1 Słomniczanka Słomniki 2021-09-1114:30
68 TS Węgrzce 2:2 D&R Unia Oświęcim 2021-09-1111:00
69 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Beskid Andrychów 2021-09-1111:00
70 Wiślanie Jaśkowice 8:0 Dalin Myślenice 2021-09-1111:00
71 Orzeł Ryczów 2:2 Wieczysta Kraków 2021-09-1116:00
72 Pcimianka Pcim 1:1 LKS Jawiszowice 2021-09-1216:30
kolejka 9:
73 LKS Jawiszowice 3:2 Wiślanka Grabie 2021-09-1517:00
74 Wieczysta Kraków 5:0 Pcimianka Pcim 2021-09-1516:30
75 Dalin Myślenice 2:3 Orzeł Ryczów 2021-09-1516:30
76 Beskid Andrychów 2:3 Wiślanie Jaśkowice 2021-09-1517:00
77 D&R Unia Oświęcim 1:0 Jutrzenka Giebułtów 2021-09-1517:00
78 Słomniczanka Słomniki 4:0 TS Węgrzce 2021-09-1517:00
79 MKS Trzebinia 2:3 Tempo Białka 2021-09-1517:00
80 KS Chełmek 1:2 Sokół Kocmyrzów 2021-09-1517:00
81 Clepardia Kraków 0:1 Garbarnia II Kraków 2021-09-1517:00
kolejka 10:
82 Wiślanka Grabie 0:0 Garbarnia II Kraków 2021-09-1816:00
83 Sokół Kocmyrzów 2:0 Clepardia Kraków 2021-09-1816:00
84 Tempo Białka 2:4 KS Chełmek 2021-09-1816:00
85 TS Węgrzce 1:0 MKS Trzebinia 2021-09-1817:00
86 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Słomniczanka Słomniki 2021-09-1811:00
87 Wiślanie Jaśkowice 3:1 D&R Unia Oświęcim 2021-09-1811:00
88 Orzeł Ryczów 3:1 Beskid Andrychów 2021-09-1816:00
89 Pcimianka Pcim 4:2 Dalin Myślenice 2021-09-1916:30
90 LKS Jawiszowice 2:4 Wieczysta Kraków 2021-09-1817:00
kolejka 11:
91 Wieczysta Kraków 5:0 Wiślanka Grabie 2021-09-2511:00
92 Dalin Myślenice 1:0 LKS Jawiszowice 2021-09-2511:00
93 Beskid Andrychów 3:0 Pcimianka Pcim 2021-09-2516:00
94 D&R Unia Oświęcim 0:3 Orzeł Ryczów 2021-09-2511:00
95 Słomniczanka Słomniki 5:2 Wiślanie Jaśkowice 2021-09-2816:00
96 MKS Trzebinia 2:0 Jutrzenka Giebułtów 2021-09-2616:00
97 KS Chełmek 3:3 TS Węgrzce 2021-09-2516:00
98 Clepardia Kraków 0:0 Tempo Białka 2021-09-2511:00
99 Garbarnia II Kraków 2:2 Sokół Kocmyrzów 2021-09-2512:30
kolejka 12:
100 Wiślanka Grabie 1:2 Sokół Kocmyrzów 2021-10-0216:00
101 Tempo Białka 1:0 Garbarnia II Kraków 2021-10-0315:00
102 TS Węgrzce 2:2 Clepardia Kraków 2021-10-0216:00
103 Jutrzenka Giebułtów 2:0 KS Chełmek 2021-10-0211:00
104 Wiślanie Jaśkowice 6:0 MKS Trzebinia 2021-10-0214:00
105 Orzeł Ryczów 2:1 Słomniczanka Słomniki 2021-10-0216:00
106 Pcimianka Pcim 5:1 D&R Unia Oświęcim 2021-10-0316:00
107 LKS Jawiszowice 2:0 Beskid Andrychów 2021-10-0316:00
108 Wieczysta Kraków 2:0 Dalin Myślenice 2021-10-0211:00
kolejka 13:
109 Dalin Myślenice 1:1 Wiślanka Grabie 2021-10-0915:00
110 Beskid Andrychów 0:1 Wieczysta Kraków 2021-10-0916:00
111 D&R Unia Oświęcim 2:3 LKS Jawiszowice 2021-10-0911:00
112 Słomniczanka Słomniki 2:1 Pcimianka Pcim 2021-10-1016:00
113 MKS Trzebinia 3:0 Orzeł Ryczów 2021-10-0911:00
114 KS Chełmek 0:4 Wiślanie Jaśkowice 2021-10-0916:00
115 Clepardia Kraków 0:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-10-0911:00
116 Garbarnia II Kraków 1:0 TS Węgrzce 2021-10-1015:00
117 Sokół Kocmyrzów 1:1 Tempo Białka 2021-10-0916:00
kolejka 14:
118 Wiślanka Grabie 1:1 Tempo Białka 2021-10-1716:00
119 TS Węgrzce 1:2 Sokół Kocmyrzów 2021-10-1616:00
120 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Garbarnia II Kraków 2021-10-1611:00
121 Wiślanie Jaśkowice 4:1 Clepardia Kraków 2021-10-1614:00
122 Orzeł Ryczów 5:0 KS Chełmek 2021-10-1616:00
123 Pcimianka Pcim 4:0 MKS Trzebinia 2021-10-1716:00
124 LKS Jawiszowice 1:1 Słomniczanka Słomniki 2021-10-1716:00
125 Wieczysta Kraków 2:0 D&R Unia Oświęcim 2021-10-1611:00
126 Dalin Myślenice 1:0 Beskid Andrychów 2021-10-1611:00
kolejka 15:
127 Beskid Andrychów 2:0 Wiślanka Grabie 2021-10-2315:00
128 D&R Unia Oświęcim 1:1 Dalin Myślenice 2021-10-2311:00
129 Słomniczanka Słomniki 0:6 Wieczysta Kraków 2021-10-2314:00
130 MKS Trzebinia 1:2 LKS Jawiszowice 2021-10-2311:00
131 KS Chełmek 2:1 Pcimianka Pcim 2021-10-2315:00
132 Clepardia Kraków 1:5 Orzeł Ryczów 2021-10-2315:00
133 Garbarnia II Kraków 1:3 Wiślanie Jaśkowice 2021-10-2415:00
134 Sokół Kocmyrzów 2:0 Jutrzenka Giebułtów 2021-10-2315:00
135 Tempo Białka 1:0 TS Węgrzce 2021-10-2315:00
kolejka 16:
136 Wiślanka Grabie TS Węgrzce 2021-10-3014:00
137 Jutrzenka Giebułtów Tempo Białka 2021-10-3011:00
138 Wiślanie Jaśkowice Sokół Kocmyrzów 2021-10-3014:00
139 Orzeł Ryczów Garbarnia II Kraków 2021-10-3013:00
140 Pcimianka Pcim Clepardia Kraków 2021-10-3114:30
141 LKS Jawiszowice KS Chełmek 2021-10-3114:00
142 Wieczysta Kraków MKS Trzebinia 2021-10-3011:00
143 Dalin Myślenice Słomniczanka Słomniki 2021-10-3015:00
144 Beskid Andrychów D&R Unia Oświęcim 2021-10-3015:00
kolejka 17:
145 D&R Unia Oświęcim Wiślanka Grabie 2021-11-0611:00
146 Słomniczanka Słomniki Beskid Andrychów 2021-11-0613:00
147 MKS Trzebinia Dalin Myślenice 2021-11-0611:00
148 KS Chełmek Wieczysta Kraków 2021-11-0713:00
149 Clepardia Kraków LKS Jawiszowice 2021-11-0711:00
150 Garbarnia II Kraków Pcimianka Pcim 2021-11-0713:30
151 Sokół Kocmyrzów Orzeł Ryczów 2021-11-0614:00
152 Tempo Białka Wiślanie Jaśkowice 2021-11-0613:00
153 TS Węgrzce Jutrzenka Giebułtów 2021-11-0614:30

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty