kolejka 1: |
1 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
5:1 |
Wiarusy Igołomia |
2021-08-15 | 16:00 |
2 |
Gdovia Gdów |
2:1 |
Górnik Wieliczka |
2021-08-15 | 16:00 |
3 |
Tempo Rzeszotary |
2:4 |
Wróblowianka Kraków |
2021-08-14 | 16:00 |
4 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
0:4 |
Raba Dobczyce |
2021-08-14 | 17:00 |
5 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2:2 |
Puszcza II Niepołomice |
2021-08-14 | 17:30 |
6 |
Orzeł Myślenice |
3:1 |
LKS Śledziejowice |
2021-08-14 | 11:00 |
7 |
Karpaty Siepraw |
1:2 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2021-08-14 | 17:00 |
kolejka 2: |
8 |
Wiarusy Igołomia |
1:4 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2021-08-21 | 18:00 |
9 |
LKS Śledziejowice |
1:1 |
Karpaty Siepraw |
2021-08-21 | 17:00 |
10 |
Puszcza II Niepołomice |
1:1 |
Orzeł Myślenice |
2021-08-21 | 17:00 |
11 |
Raba Dobczyce |
3:2 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2021-08-21 | 17:00 |
12 |
Wróblowianka Kraków |
3:2 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2021-08-21 | 16:00 |
13 |
Górnik Wieliczka |
2:0 |
Tempo Rzeszotary |
2021-08-21 | 17:00 |
14 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
3:0 |
Gdovia Gdów |
2021-09-08 | 17:00 |
kolejka 3: |
15 |
Gdovia Gdów |
3:0 |
Wiarusy Igołomia |
2021-08-28 | 17:00 |
16 |
Tempo Rzeszotary |
2:2 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2021-08-28 | 16:00 |
17 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2:1 |
Górnik Wieliczka |
2021-08-28 | 11:00 |
18 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
4:5 |
Wróblowianka Kraków |
2021-08-25 | 17:30 |
19 |
Orzeł Myślenice |
3:0 |
Raba Dobczyce |
2021-08-28 | 17:00 |
20 |
Karpaty Siepraw |
3:0 |
Puszcza II Niepołomice |
2021-08-28 | |
21 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2:1 |
LKS Śledziejowice |
2021-08-28 | 17:30 |
kolejka 4: |
22 |
Wiarusy Igołomia |
0:5 |
LKS Śledziejowice |
2021-09-04 | 17:00 |
23 |
Puszcza II Niepołomice |
0:6 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2021-09-04 | 11:00 |
24 |
Raba Dobczyce |
0:2 |
Karpaty Siepraw |
2021-09-04 | 17:00 |
25 |
Wróblowianka Kraków |
2:2 |
Orzeł Myślenice |
2021-09-04 | 16:00 |
26 |
Górnik Wieliczka |
2:3 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2021-09-04 | 16:00 |
27 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
1:1 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2021-09-05 | 16:00 |
28 |
Gdovia Gdów |
1:0 |
Tempo Rzeszotary |
2021-09-04 | 17:00 |
kolejka 5: |
29 |
Tempo Rzeszotary |
1:2 |
Wiarusy Igołomia |
2021-09-11 | 16:00 |
30 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
5:0 |
Gdovia Gdów |
2021-09-11 | 17:00 |
31 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
1:0 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2021-09-11 | 11:00 |
32 |
Orzeł Myślenice |
3:1 |
Górnik Wieliczka |
2021-09-11 | 16:30 |
33 |
Karpaty Siepraw |
3:0 |
Wróblowianka Kraków |
2021-09-11 | 16:30 |
34 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2:1 |
Raba Dobczyce |
2021-09-11 | 17:00 |
35 |
LKS Śledziejowice |
7:1 |
Puszcza II Niepołomice |
2021-09-11 | 17:00 |
kolejka 6: |
36 |
Wiarusy Igołomia |
1:4 |
Puszcza II Niepołomice |
2021-09-19 | 15:30 |
37 |
Raba Dobczyce |
3:3 |
LKS Śledziejowice |
2021-09-18 | 11:00 |
38 |
Wróblowianka Kraków |
2:2 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2021-09-18 | 14:00 |
39 |
Górnik Wieliczka |
2:0 |
Karpaty Siepraw |
2021-09-18 | 16:00 |
40 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
3:1 |
Orzeł Myślenice |
2021-09-19 | 16:00 |
41 |
Gdovia Gdów |
0:1 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2021-09-18 | 17:00 |
42 |
Tempo Rzeszotary |
1:7 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2021-09-18 | 16:00 |
kolejka 7: |
43 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
4:0 |
Wiarusy Igołomia |
2021-09-26 | 13:00 |
44 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
3:0 |
Tempo Rzeszotary |
2021-09-26 | 16:00 |
45 |
Orzeł Myślenice |
2:2 |
Gdovia Gdów |
2021-09-25 | 16:30 |
46 |
Karpaty Siepraw |
2:1 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2021-09-25 | 16:00 |
47 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
4:2 |
Górnik Wieliczka |
2021-09-26 | 13:00 |
48 |
LKS Śledziejowice |
4:1 |
Wróblowianka Kraków |
2021-09-25 | 16:00 |
49 |
Puszcza II Niepołomice |
3:1 |
Raba Dobczyce |
2021-09-26 | 16:00 |
kolejka 8: |
50 |
Wiarusy Igołomia |
0:6 |
Raba Dobczyce |
2021-10-02 | 16:00 |
51 |
Wróblowianka Kraków |
1:0 |
Puszcza II Niepołomice |
2021-10-02 | 15:00 |
52 |
Górnik Wieliczka |
0:3 |
LKS Śledziejowice |
2021-10-02 | 13:00 |
53 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2:1 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2021-10-02 | 11:00 |
54 |
Gdovia Gdów |
3:0 |
Karpaty Siepraw |
2021-10-02 | 16:00 |
55 |
Tempo Rzeszotary |
0:3 |
Orzeł Myślenice |
2021-10-02 | 16:00 |
56 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
1:1 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2021-10-02 | 16:00 |
kolejka 9: |
57 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
4:0 |
Wiarusy Igołomia |
2021-10-10 | 16:00 |
58 |
Orzeł Myślenice |
0:3 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2021-10-09 | 15:30 |
59 |
Karpaty Siepraw |
5:1 |
Tempo Rzeszotary |
2021-10-10 | 15:30 |
60 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
1:0 |
Gdovia Gdów |
2021-10-09 | 14:00 |
61 |
LKS Śledziejowice |
1:1 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2021-10-09 | 15:00 |
62 |
Puszcza II Niepołomice |
5:2 |
Górnik Wieliczka |
2021-10-09 | 15:00 |
63 |
Raba Dobczyce |
3:0 |
Wróblowianka Kraków |
2021-10-09 | 15:00 |
kolejka 10: |
64 |
Wiarusy Igołomia |
2:0 |
Wróblowianka Kraków |
2021-10-17 | 15:00 |
65 |
Górnik Wieliczka |
1:11 |
Raba Dobczyce |
2021-10-16 | 14:00 |
66 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
3:0 |
Puszcza II Niepołomice |
2021-10-16 | 11:00 |
67 |
Gdovia Gdów |
1:2 |
LKS Śledziejowice |
2021-10-16 | 16:00 |
68 |
Tempo Rzeszotary |
0:2 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2021-10-16 | 16:00 |
69 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
1:2 |
Karpaty Siepraw |
2021-10-17 | 11:00 |
70 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
5:2 |
Orzeł Myślenice |
2021-10-16 | 11:00 |
kolejka 11: |
71 |
Orzeł Myślenice |
7:2 |
Wiarusy Igołomia |
2021-10-23 | 15:00 |
72 |
Karpaty Siepraw |
5:1 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2021-10-24 | 15:00 |
73 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
1:3 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2021-10-23 | 12:00 |
74 |
LKS Śledziejowice |
3:0 |
Tempo Rzeszotary |
2021-10-23 | 15:00 |
75 |
Puszcza II Niepołomice |
4:1 |
Gdovia Gdów |
2021-10-24 | 14:00 |
76 |
Raba Dobczyce |
5:0 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2021-10-23 | 15:00 |
77 |
Wróblowianka Kraków |
4:3 |
Górnik Wieliczka |
2021-10-23 | 15:00 |
kolejka 12: |
78 |
Wiarusy Igołomia |
3:0 |
Górnik Wieliczka |
2021-10-30 | 11:00 |
79 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
1:1 |
Wróblowianka Kraków |
2021-10-31 | 11:00 |
80 |
Gdovia Gdów |
0:1 |
Raba Dobczyce |
2021-10-31 | 14:00 |
81 |
Tempo Rzeszotary |
4:1 |
Puszcza II Niepołomice |
2021-10-30 | 15:00 |
82 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
4:1 |
LKS Śledziejowice |
2021-10-30 | 14:00 |
83 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2:0 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2021-10-31 | 14:00 |
84 |
Orzeł Myślenice |
2:0 |
Karpaty Siepraw |
2021-10-30 | 15:00 |
kolejka 13: |
85 |
Karpaty Siepraw |
2:0 |
Wiarusy Igołomia |
2021-11-06 | 14:00 |
86 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
4:1 |
Orzeł Myślenice |
2021-11-06 | 13:00 |
87 |
LKS Śledziejowice |
1:2 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2021-11-06 | 13:00 |
88 |
Puszcza II Niepołomice |
0:3 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2021-11-06 | 13:00 |
89 |
Raba Dobczyce |
0:0 |
Tempo Rzeszotary |
2021-11-06 | 14:00 |
90 |
Wróblowianka Kraków |
3:3 |
Gdovia Gdów |
2021-11-06 | 14:00 |
91 |
Górnik Wieliczka |
3:1 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2021-11-06 | 12:00 |
kolejka 14: |
1 |
Wiarusy Igołomia |
3:3 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2022-03-27 | 16:00 |
2 |
Górnik Wieliczka |
1:2 |
Gdovia Gdów |
2022-03-26 | 11:00 |
3 |
Wróblowianka Kraków |
1:2 |
Tempo Rzeszotary |
2022-03-26 | 13:00 |
4 |
Raba Dobczyce |
0:4 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2022-03-26 | 15:30 |
5 |
Puszcza II Niepołomice |
1:2 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2022-03-27 | 13:00 |
6 |
LKS Śledziejowice |
1:2 |
Orzeł Myślenice |
2022-03-26 | 15:00 |
7 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
3:0 |
Karpaty Siepraw |
2022-03-27 | 12:30 |
kolejka 15: |
8 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
0:1 |
Wiarusy Igołomia |
2022-05-11 | 17:30 |
9 |
Karpaty Siepraw |
5:2 |
LKS Śledziejowice |
2022-04-13 | 17:00 |
10 |
Orzeł Myślenice |
2:0 |
Puszcza II Niepołomice |
2022-04-02 | 16:00 |
11 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
3:2 |
Raba Dobczyce |
2022-05-25 | 18:00 |
12 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
4:2 |
Wróblowianka Kraków |
2022-05-03 | 17:00 |
13 |
Tempo Rzeszotary |
3:3 |
Górnik Wieliczka |
2022-04-27 | 18:00 |
14 |
Gdovia Gdów |
1:2 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2022-05-18 | 17:30 |
kolejka 16: |
15 |
Wiarusy Igołomia |
3:2 |
Gdovia Gdów |
2022-04-09 | 16:00 |
16 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
1:1 |
Tempo Rzeszotary |
2022-04-10 | 17:00 |
17 |
Górnik Wieliczka |
2:1 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2022-04-10 | 15:00 |
18 |
Wróblowianka Kraków |
2:0 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2022-04-09 | 15:00 |
19 |
Raba Dobczyce |
3:2 |
Orzeł Myślenice |
2022-04-09 | 16:00 |
20 |
Puszcza II Niepołomice |
2:7 |
Karpaty Siepraw |
2022-04-10 | 11:00 |
21 |
LKS Śledziejowice |
1:8 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2022-04-09 | 16:00 |
kolejka 17: |
22 |
LKS Śledziejowice |
6:3 |
Wiarusy Igołomia |
2022-04-16 | 16:00 |
23 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
6:0 |
Puszcza II Niepołomice |
2022-04-16 | 11:30 |
24 |
Karpaty Siepraw |
6:1 |
Raba Dobczyce |
2022-04-16 | 17:00 |
25 |
Orzeł Myślenice |
2:1 |
Wróblowianka Kraków |
2022-04-14 | 17:00 |
26 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
3:1 |
Górnik Wieliczka |
2022-04-16 | 17:00 |
27 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
1:1 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2022-04-16 | 11:00 |
28 |
Tempo Rzeszotary |
4:1 |
Gdovia Gdów |
2022-04-16 | 16:00 |
kolejka 18: |
29 |
Wiarusy Igołomia |
3:7 |
Tempo Rzeszotary |
2022-04-23 | 16:00 |
30 |
Gdovia Gdów |
1:2 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2022-04-23 | 16:00 |
31 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
1:4 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2022-04-23 | 17:00 |
32 |
Górnik Wieliczka |
1:0 |
Orzeł Myślenice |
2022-04-23 | 16:00 |
33 |
Wróblowianka Kraków |
2:3 |
Karpaty Siepraw |
2022-04-23 | 15:00 |
34 |
Raba Dobczyce |
1:1 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2022-04-23 | 17:00 |
35 |
Puszcza II Niepołomice |
2:1 |
LKS Śledziejowice |
2022-04-24 | 11:00 |
kolejka 19: |
36 |
Puszcza II Niepołomice |
2:2 |
Wiarusy Igołomia |
2022-04-30 | 11:00 |
37 |
LKS Śledziejowice |
1:1 |
Raba Dobczyce |
2022-04-30 | 17:00 |
38 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
4:2 |
Wróblowianka Kraków |
2022-04-30 | 17:00 |
39 |
Karpaty Siepraw |
2:2 |
Górnik Wieliczka |
2022-04-30 | 11:00 |
40 |
Orzeł Myślenice |
2:1 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2022-04-30 | 17:00 |
41 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
0:2 |
Gdovia Gdów |
2022-04-30 | 17:00 |
42 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2:0 |
Tempo Rzeszotary |
2022-04-30 | 17:00 |
kolejka 20: |
43 |
Wiarusy Igołomia |
3:8 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2022-05-07 | 17:00 |
44 |
Tempo Rzeszotary |
4:1 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2022-05-08 | 17:00 |
45 |
Gdovia Gdów |
1:3 |
Orzeł Myślenice |
2022-05-07 | 17:00 |
46 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
1:3 |
Karpaty Siepraw |
2022-05-08 | 17:00 |
47 |
Górnik Wieliczka |
1:5 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2022-05-07 | 16:00 |
48 |
Wróblowianka Kraków |
2:2 |
LKS Śledziejowice |
2022-05-07 | 17:00 |
49 |
Raba Dobczyce |
1:2 |
Puszcza II Niepołomice |
2022-05-07 | 17:00 |
kolejka 21: |
50 |
Raba Dobczyce |
5:3 |
Wiarusy Igołomia |
2022-05-14 | 17:00 |
51 |
Puszcza II Niepołomice |
4:0 |
Wróblowianka Kraków |
2022-05-15 | 19:00 |
52 |
LKS Śledziejowice |
1:1 |
Górnik Wieliczka |
2022-05-14 | 16:00 |
53 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
5:0 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2022-05-14 | 17:00 |
54 |
Karpaty Siepraw |
5:0 |
Gdovia Gdów |
2022-05-14 | 11:00 |
55 |
Orzeł Myślenice |
2:1 |
Tempo Rzeszotary |
2022-05-14 | 17:00 |
56 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2:6 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2022-05-15 | 16:00 |
kolejka 22: |
57 |
Wiarusy Igołomia |
1:1 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2022-05-21 | 17:00 |
58 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2:1 |
Orzeł Myślenice |
2022-05-21 | 17:00 |
59 |
Tempo Rzeszotary |
1:4 |
Karpaty Siepraw |
2022-05-21 | 16:00 |
60 |
Gdovia Gdów |
0:5 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2022-05-21 | 17:00 |
61 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
0:1 |
LKS Śledziejowice |
2022-05-21 | 17:00 |
62 |
Górnik Wieliczka |
3:2 |
Puszcza II Niepołomice |
2022-05-21 | 16:00 |
63 |
Wróblowianka Kraków |
3:6 |
Raba Dobczyce |
2022-05-21 | 17:00 |
kolejka 23: |
64 |
Wróblowianka Kraków |
4:2 |
Wiarusy Igołomia |
2022-05-28 | 17:00 |
65 |
Raba Dobczyce |
3:2 |
Górnik Wieliczka |
2022-05-28 | 17:00 |
66 |
Puszcza II Niepołomice |
0:1 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2022-05-29 | 11:00 |
67 |
LKS Śledziejowice |
1:0 |
Gdovia Gdów |
2022-05-28 | 17:00 |
68 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
3:1 |
Tempo Rzeszotary |
2022-05-28 | 17:00 |
69 |
Karpaty Siepraw |
4:0 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2022-05-28 | 17:00 |
70 |
Orzeł Myślenice |
1:1 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2022-05-28 | 11:00 |
kolejka 24: |
71 |
Wiarusy Igołomia |
1:3 |
Orzeł Myślenice |
2022-06-03 | 18:00 |
72 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
4:1 |
Karpaty Siepraw |
2022-06-04 | 16:00 |
73 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
1:1 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2022-06-05 | 14:00 |
74 |
Tempo Rzeszotary |
2:1 |
LKS Śledziejowice |
2022-06-04 | 16:00 |
75 |
Gdovia Gdów |
0:2 |
Puszcza II Niepołomice |
2022-06-04 | 11:00 |
76 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
3:0 |
Raba Dobczyce |
2022-06-05 | 17:00 |
77 |
Górnik Wieliczka |
6:1 |
Wróblowianka Kraków |
2022-06-04 | 15:00 |
kolejka 25: |
78 |
Górnik Wieliczka |
2:4 |
Wiarusy Igołomia |
2022-06-11 | 16:00 |
79 |
Wróblowianka Kraków |
1:2 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2022-06-11 | 17:00 |
80 |
Raba Dobczyce |
5:1 |
Gdovia Gdów |
2022-06-12 | 17:00 |
81 |
Puszcza II Niepołomice |
0:3 |
Tempo Rzeszotary |
2022-06-10 | 19:00 |
82 |
LKS Śledziejowice |
3:1 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2022-06-11 | 17:00 |
83 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
4:0 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
2022-06-11 | 17:00 |
84 |
Karpaty Siepraw |
0:2 |
Orzeł Myślenice |
2022-06-12 | 18:00 |
kolejka 26: |
85 |
Wiarusy Igołomia |
1:4 |
Karpaty Siepraw |
2022-06-18 | 18:00 |
86 |
Orzeł Myślenice |
4:1 |
Zjednoczeni-Złomex Branice |
2022-06-18 | 18:00 |
87 |
JORDAN-SUM ZAKLICZYN |
0:3 |
LKS Śledziejowice |
2022-06-18 | 18:00 |
88 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
5:0 |
Puszcza II Niepołomice |
2022-06-18 | 18:00 |
89 |
Tempo Rzeszotary |
4:4 |
Raba Dobczyce |
2022-06-18 | 18:00 |
90 |
Gdovia Gdów |
2:1 |
Wróblowianka Kraków |
2022-06-18 | 18:00 |
91 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko |
2:2 |
Górnik Wieliczka |
2022-06-18 | 18:00 |