Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa Okręgowa Kraków II 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Radziszowianka Radziszów 11 30 46:9 10 0 1 5 15 22:0 5 0 0 6 15 24:9 5 0 1
2 Prokocim Kraków 10 25 34:12 8 1 1 6 13 18:7 4 1 1 4 12 16:5 4 0 0
3 Orlęta Rudawa 11 25 27:11 8 1 2 5 9 8:8 3 0 2 6 16 19:3 5 1 0
4 Prądniczanka Kraków 11 20 36:21 6 2 3 6 10 24:11 3 1 2 5 10 12:10 3 1 1
5 Hutnik II Kraków 11 17 28:24 5 2 4 6 9 18:20 3 0 3 5 8 10:4 2 2 1
6 AP Kmita Zabierzów 11 17 15:12 5 2 4 6 10 8:8 3 1 2 5 7 7:4 2 1 2
7 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 10 17 18:10 5 2 3 5 7 7:7 2 1 2 5 10 11:3 3 1 1
8 Grębałowianka Kraków 11 16 17:19 5 1 5 5 10 9:5 3 1 1 6 6 8:14 2 0 4
9 Kaszowianka Kaszów 11 13 17:26 4 1 6 6 7 7:14 2 1 3 5 6 10:12 2 0 3
10 Świt Krzeszowice 11 10 16:23 3 1 7 5 3 4:12 1 0 4 6 7 12:11 2 1 3
11 Bronowianka Kraków 11 9 17:33 3 0 8 5 0 5:22 0 0 5 6 9 12:11 3 0 3
12 Skawinka Skawina 11 7 12:32 2 1 8 5 3 4:13 1 0 4 6 4 8:19 1 1 4
13 Pogoń Skotniki 11 7 9:31 2 1 8 5 7 6:10 2 1 2 6 0 3:21 0 0 6
14 Borek Kraków 11 7 13:42 2 1 8 6 7 11:17 2 1 3 5 0 2:25 0 0 5
kolejka 1:
1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 3:1 Pogoń Skotniki 2021-08-1517:30
2 Prądniczanka Kraków 2:3 Radziszowianka Radziszów 2021-08-1411:00
3 AP Kmita Zabierzów 2:1 Bronowianka Kraków 2021-08-1417:00
4 Prokocim Kraków 4:1 Grębałowianka Kraków 2021-08-1417:00
5 Kaszowianka Kaszów 0:5 Orlęta Rudawa 2021-08-1514:00
6 Hutnik II Kraków 2:5 Skawinka Skawina 2021-08-1517:00
7 Borek Kraków 3:3 Świt Krzeszowice 2021-08-1417:00
kolejka 2:
8 Pogoń Skotniki 1:0 Świt Krzeszowice 2021-08-2217:00
9 Skawinka Skawina 2:1 Borek Kraków 2021-08-2117:00
10 Orlęta Rudawa 2:1 Hutnik II Kraków 2021-08-2115:00
11 Grębałowianka Kraków 0:4 Kaszowianka Kaszów 2021-08-2217:30
12 Bronowianka Kraków 2:5 Prokocim Kraków 2021-08-2111:00
13 Radziszowianka Radziszów 1:0 AP Kmita Zabierzów 2021-08-2117:00
14 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:2 Prądniczanka Kraków 2021-08-2217:00
kolejka 3:
15 Prądniczanka Kraków 6:2 Pogoń Skotniki 2021-08-2810:00
16 AP Kmita Zabierzów 2:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-08-2811:00
17 Prokocim Kraków 1:4 Radziszowianka Radziszów 2021-08-2817:00
18 Kaszowianka Kaszów 3:2 Bronowianka Kraków 2021-08-2914:00
19 Hutnik II Kraków 1:2 Grębałowianka Kraków 2021-08-2917:00
20 Borek Kraków 1:3 Orlęta Rudawa 2021-08-2817:00
21 Świt Krzeszowice 3:1 Skawinka Skawina 2021-08-2816:30
kolejka 4:
22 Pogoń Skotniki 1:1 Skawinka Skawina 2021-09-0515:00
23 Orlęta Rudawa 2:0 Świt Krzeszowice 2021-09-0512:00
24 Grębałowianka Kraków 4:0 Borek Kraków 2021-09-0417:00
25 Bronowianka Kraków 0:4 Hutnik II Kraków 2021-09-0411:00
26 Radziszowianka Radziszów 6:0 Kaszowianka Kaszów 2021-09-0417:00
27 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Prokocim Kraków 2021-11-1112:00
28 Prądniczanka Kraków 2:2 AP Kmita Zabierzów 2021-09-0410:00
kolejka 5:
29 AP Kmita Zabierzów 2:0 Pogoń Skotniki 2021-09-1213:30
30 Prokocim Kraków 2:2 Prądniczanka Kraków 2021-09-1111:00
31 Kaszowianka Kaszów 0:4 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-09-1214:00
32 Hutnik II Kraków 5:3 Radziszowianka Radziszów 2021-09-1217:00
33 Borek Kraków 1:3 Bronowianka Kraków 2021-09-1117:00
34 Świt Krzeszowice 0:2 Grębałowianka Kraków 2021-09-1116:30
35 Skawinka Skawina 1:4 Orlęta Rudawa 2021-09-1217:00
kolejka 6:
36 Pogoń Skotniki 0:4 Orlęta Rudawa 2021-09-1916:30
37 Grębałowianka Kraków 2:1 Skawinka Skawina 2021-09-1916:30
38 Bronowianka Kraków 3:5 Świt Krzeszowice 2021-09-1917:00
39 Radziszowianka Radziszów 8:0 Borek Kraków 2021-09-1817:00
40 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:3 Hutnik II Kraków 2021-09-1816:30
41 Prądniczanka Kraków 1:3 Kaszowianka Kaszów 2021-09-1818:00
42 AP Kmita Zabierzów 1:2 Prokocim Kraków 2021-09-1811:00
kolejka 7:
43 Prokocim Kraków 4:0 Pogoń Skotniki 2021-09-2516:30
44 Kaszowianka Kaszów 0:2 AP Kmita Zabierzów 2021-09-2614:00
45 Hutnik II Kraków 5:4 Prądniczanka Kraków 2021-09-2615:00
46 Borek Kraków 1:5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-09-2515:00
47 Świt Krzeszowice 0:4 Radziszowianka Radziszów 2021-09-2515:30
48 Skawinka Skawina 1:3 Bronowianka Kraków 2021-09-2516:30
49 Orlęta Rudawa 2:1 Grębałowianka Kraków 2021-09-2616:30
kolejka 8:
50 Pogoń Skotniki 3:2 Grębałowianka Kraków 2021-10-0316:00
51 Bronowianka Kraków 0:2 Orlęta Rudawa 2021-10-0211:00
52 Radziszowianka Radziszów 3:0 Skawinka Skawina 2021-10-0316:00
53 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:0 Świt Krzeszowice 2021-10-0216:00
54 Prądniczanka Kraków 5:1 Borek Kraków 2021-10-0215:00
55 AP Kmita Zabierzów 1:1 Hutnik II Kraków 2021-10-0216:00
56 Prokocim Kraków 1:0 Kaszowianka Kaszów 2021-10-0216:00
kolejka 9:
57 Kaszowianka Kaszów 3:0 Pogoń Skotniki 2021-10-0916:00
58 Hutnik II Kraków 2:6 Prokocim Kraków 2021-10-1017:00
59 Borek Kraków 1:0 AP Kmita Zabierzów 2021-10-1011:00
60 Świt Krzeszowice 1:2 Prądniczanka Kraków 2021-10-0915:30
61 Skawinka Skawina 0:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-10-0916:00
62 Orlęta Rudawa 1:4 Radziszowianka Radziszów 2021-10-0916:00
63 Grębałowianka Kraków 3:0 Bronowianka Kraków 2021-10-1015:30
kolejka 10:
64 Pogoń Skotniki 1:3 Bronowianka Kraków 2021-10-1715:00
65 Radziszowianka Radziszów 4:0 Grębałowianka Kraków 2021-10-1615:00
66 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:1 Orlęta Rudawa 2021-10-1615:00
67 Prądniczanka Kraków 8:0 Skawinka Skawina 2021-10-1610:00
68 AP Kmita Zabierzów 0:4 Świt Krzeszowice 2021-10-1615:30
69 Prokocim Kraków 6:0 Borek Kraków 2021-10-1615:30
70 Kaszowianka Kaszów 1:1 Hutnik II Kraków 2021-10-1615:30
kolejka 11:
71 Hutnik II Kraków 3:0 Pogoń Skotniki 2021-10-2417:00
72 Borek Kraków 4:3 Kaszowianka Kaszów 2021-10-2411:00
73 Świt Krzeszowice 0:3 Prokocim Kraków 2021-10-2315:30
74 Skawinka Skawina 0:3 AP Kmita Zabierzów 2021-10-2315:00
75 Orlęta Rudawa 1:2 Prądniczanka Kraków 2021-10-2315:00
76 Grębałowianka Kraków 0:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-10-2311:00
77 Bronowianka Kraków 0:6 Radziszowianka Radziszów 2021-10-2314:00
kolejka 12:
78 Pogoń Skotniki Radziszowianka Radziszów 2021-10-3015:00
79 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Bronowianka Kraków 2021-10-3011:00
80 Prądniczanka Kraków Grębałowianka Kraków 2021-10-3010:00
81 AP Kmita Zabierzów Orlęta Rudawa 2021-10-3015:00
82 Prokocim Kraków Skawinka Skawina 2021-10-3015:00
83 Kaszowianka Kaszów Świt Krzeszowice 2021-10-3111:00
84 Hutnik II Kraków Borek Kraków 2021-10-3117:00
kolejka 13:
85 Borek Kraków Pogoń Skotniki 2021-11-0711:00
86 Świt Krzeszowice Hutnik II Kraków 2021-11-0614:30
87 Skawinka Skawina Kaszowianka Kaszów 2021-11-0614:00
88 Orlęta Rudawa Prokocim Kraków 2021-11-0613:00
89 Grębałowianka Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-11-0611:00
90 Bronowianka Kraków Prądniczanka Kraków 2021-11-0614:00
91 Radziszowianka Radziszów Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-11-0613:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty