Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > I liga
Kolejarz wygrał sparing ze Stalą Rzeszów 2-12012-02-22 19:17:00

Spotkanie z drugoligową Stalą Rzeszów było drugim meczem sparingowym Kolejarza Stróże podczas obozu w Dębicy. W ubiegłą sobotę piłkarze trenera Przemysława Cecherza ograli także drugoligową Resovię 1-0. W meczu ze Stalą gola zdobył Krzysztof Gajtkowski. Wykończył on w pięknym stylu szybką kontrę zainicjowaną przez Cebulę i Gryźlaka.

Popularny "Gajtek" mógł wpisać się na listę strzelców jeszcze w 60 minucie, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę. Na kwadrans przed końcem spotkania decydujące trafienie zaliczył Witold Cichy. Wykorzystał on zamieszanie pod bramką Stali, przyjął piłkę i szybkim strzałem posłał ją po długim słupku bramki rywala.

Stal zdobyła gola w pierwszej połowie, kiedy to napastnik z Rzeszowa wykorzystał niefrasobliwość piłkarzy Kolejarza i po mimo asysty dwóch obrońców uderzył nie do obrony, obok bezradnego Zarychty.

W środowym meczu zagrali wszyscy piłkarze będący na obozie w Dębicy za wyjątkiem pomocnika Michała Chrapka i bramkarza Łukasza Lisaka. W pierwszej połowie w bramce Kolejarza wystąpił Marcin Zarychta, zaś w drugiej testowany gracz Harta Tęgoborze Kamil Szewczyk.

Kolejarz Stróże - Stal Sandeco Rzeszów 2-1 (1-1)

Bramki dla Kolejarza: Gajtkowski 39, Cichy 75