Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > IV liga zachodnia 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta Kraków 29 78 144:17 25 3 1 14 42 84:3 14 0 0 15 36 60:14 11 3 1
2 Wiślanie Jaśkowice 29 67 78:31 21 4 4 14 37 44:9 12 1 1 15 30 34:22 9 3 3
3 Beskid Andrychów 29 55 58:25 17 4 8 15 34 37:12 11 1 3 14 21 21:13 6 3 5
4 Orzeł Ryczów 29 50 62:42 14 8 7 14 25 34:20 7 4 3 15 25 28:22 7 4 4
5 Dalin Myślenice 29 49 57:44 14 7 8 15 28 28:17 8 4 3 14 21 29:27 6 3 5
6 Słomniczanka Słomniki 29 47 53:45 14 5 10 15 31 32:19 9 4 2 14 16 21:26 5 1 8
7 LKS Jawiszowice 29 47 57:54 13 8 8 14 25 31:25 7 4 3 15 22 26:29 6 4 5
8 D&R Unia Oświęcim 29 46 44:43 14 4 11 15 32 28:16 10 2 3 14 14 16:27 4 2 8
9 Sokół Kocmyrzów 30 44 51:55 13 5 12 16 30 35:25 9 3 4 14 14 16:30 4 2 8
10 Tempo Białka 30 44 51:56 12 8 10 14 21 25:24 6 3 5 16 23 26:32 6 5 5
11 Pcimianka Pcim 29 39 60:58 11 6 12 14 28 39:17 8 4 2 15 11 21:41 3 2 10
12 Jutrzenka Giebułtów 30 39 30:48 12 3 15 15 32 21:15 10 2 3 15 7 9:33 2 1 12
13 MKS Trzebinia 29 36 46:56 11 3 15 15 28 33:20 9 1 5 14 8 13:36 2 2 10
14 Garbarnia II Kraków 30 36 42:62 10 6 14 15 23 28:26 7 2 6 15 13 14:36 3 4 8
15 KS Chełmek 29 26 47:64 7 5 17 15 14 27:29 4 2 9 14 12 20:35 3 3 8
16 Wiślanka Grabie 30 22 29:66 6 4 20 14 15 17:28 4 3 7 16 7 12:38 2 1 13
17 Clepardia Kraków 29 14 22:93 3 5 21 15 12 14:36 3 3 9 14 2 8:57 0 2 12
18 TS Węgrzce - pauza 34 13 16:88 3 4 27 17 12 11:38 3 3 11 17 1 5:50 0 1 16
kolejka 1:
1 Jutrzenka Giebułtów 0:1 Wiślanka Grabie 2021-08-0711:00
2 Wiślanie Jaśkowice 3:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-08-0717:00
3 Orzeł Ryczów 1:3 Tempo Białka 2021-08-0718:00
4 Pcimianka Pcim 1:3 Sokół Kocmyrzów 2021-08-0817:00
5 LKS Jawiszowice 1:1 Garbarnia II Kraków 2021-08-0817:00
6 Wieczysta Kraków 16:0 Clepardia Kraków 2021-08-0711:00
7 Dalin Myślenice 3:2 KS Chełmek 2021-08-0717:00
8 Beskid Andrychów 3:0 MKS Trzebinia 2021-08-0717:00
9 D&R Unia Oświęcim 3:1 Słomniczanka Słomniki 2021-08-0717:00
kolejka 2:
10 Wiślanka Grabie 0:2 Słomniczanka Słomniki 2021-08-1517:00
11 MKS Trzebinia 0:3 D&R Unia Oświęcim 2021-08-1411:00
12 KS Chełmek 1:3 Beskid Andrychów 2021-08-1417:00
13 Clepardia Kraków 0:7 Dalin Myślenice 2021-08-1418:00
14 Garbarnia II Kraków 2:4 Wieczysta Kraków 2021-08-1517:00
15 Sokół Kocmyrzów 3:3 LKS Jawiszowice 2021-08-1417:00
16 Tempo Białka 7:1 Pcimianka Pcim 2021-08-1517:00
17 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
1:3 Orzeł Ryczów 2021-08-1416:00
18 Jutrzenka Giebułtów 3:3 Wiślanie Jaśkowice 2021-08-1411:00
kolejka 3:
19 Wiślanie Jaśkowice 2:1 Wiślanka Grabie 2021-08-1817:00
20 Orzeł Ryczów 3:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-08-1818:00
21 Pcimianka Pcim 2:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-08-1818:00
22 LKS Jawiszowice 3:1 Tempo Białka 2021-08-1818:00
23 Wieczysta Kraków 4:0 Sokół Kocmyrzów 2021-08-1817:30
24 Dalin Myślenice 0:0 Garbarnia II Kraków 2021-08-1817:00
25 Beskid Andrychów 4:0 Clepardia Kraków 2021-08-1817:30
26 D&R Unia Oświęcim 3:2 KS Chełmek 2021-08-1818:00
27 Słomniczanka Słomniki 2:2 MKS Trzebinia 2021-08-1818:00
kolejka 4:
28 Wiślanka Grabie 4:0 MKS Trzebinia 2021-08-2217:00
29 KS Chełmek 3:1 Słomniczanka Słomniki 2021-08-2117:00
30 Clepardia Kraków 1:2 D&R Unia Oświęcim 2021-08-2111:00
31 Garbarnia II Kraków 0:2 Beskid Andrychów 2021-08-2217:00
32 Sokół Kocmyrzów 2:1 Dalin Myślenice 2021-08-2117:00
33 Tempo Białka 1:5 Wieczysta Kraków 2021-08-2217:00
34 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
1:0 LKS Jawiszowice 2021-08-2111:00
35 Jutrzenka Giebułtów 5:1 Pcimianka Pcim 2021-08-2111:00
36 Wiślanie Jaśkowice 4:1 Orzeł Ryczów 2021-08-2111:00
kolejka 5:
37 Orzeł Ryczów 4:0 Wiślanka Grabie 2021-08-2811:00
38 Pcimianka Pcim 2:2 Wiślanie Jaśkowice 2021-08-2911:00
39 LKS Jawiszowice 2:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-08-2917:00
40 Wieczysta Kraków 8:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-1315:00
41 Dalin Myślenice 1:2 Tempo Białka 2021-08-2810:00
42 Beskid Andrychów 3:1 Sokół Kocmyrzów 2021-08-2817:00
43 D&R Unia Oświęcim 3:0 Garbarnia II Kraków 2021-08-2817:00
44 Słomniczanka Słomniki 0:0 Clepardia Kraków 2021-08-2815:00
45 MKS Trzebinia 3:0 KS Chełmek 2021-08-2811:00
kolejka 6:
46 Wiślanka Grabie 1:2 KS Chełmek 2021-09-0817:00
47 Clepardia Kraków 1:1 MKS Trzebinia 2021-09-0117:30
48 Garbarnia II Kraków 0:1 Słomniczanka Słomniki 2021-09-0117:00
49 Sokół Kocmyrzów 2:1 D&R Unia Oświęcim 2021-09-2916:30
50 Tempo Białka 0:0 Beskid Andrychów 2021-09-2916:00
51 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
1:1 Dalin Myślenice 2021-11-1111:00
52 Wieczysta Kraków 6:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-09-0117:30
53 Wiślanie Jaśkowice 1:2 LKS Jawiszowice 2021-09-0117:00
54 Orzeł Ryczów 4:4 Pcimianka Pcim 2021-09-2916:00
kolejka 7:
55 Pcimianka Pcim 4:0 Wiślanka Grabie 2021-09-0517:00
56 LKS Jawiszowice 3:3 Orzeł Ryczów 2021-09-0417:00
57 Wieczysta Kraków 3:0 Wiślanie Jaśkowice 2021-09-0411:00
58 Dalin Myślenice 1:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-09-0417:00
59 Beskid Andrychów 1:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-0417:00
60 D&R Unia Oświęcim 3:1 Tempo Białka 2021-09-0411:00
61 Słomniczanka Słomniki 1:0 Sokół Kocmyrzów 2021-09-0514:00
62 MKS Trzebinia 1:0 Garbarnia II Kraków 2021-09-0411:00
63 KS Chełmek 8:0 Clepardia Kraków 2021-09-0417:00
kolejka 8:
64 Wiślanka Grabie 2:1 Clepardia Kraków 2021-09-1117:00
65 Garbarnia II Kraków 2:2 KS Chełmek 2021-09-1115:30
66 Sokół Kocmyrzów 3:1 MKS Trzebinia 2021-09-1111:00
67 Tempo Białka 5:1 Słomniczanka Słomniki 2021-09-1114:30
68 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2:2 D&R Unia Oświęcim 2021-09-1111:00
69 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Beskid Andrychów 2021-09-1111:00
70 Wiślanie Jaśkowice 8:0 Dalin Myślenice 2021-09-1111:00
71 Orzeł Ryczów 2:2 Wieczysta Kraków 2021-09-1116:00
72 Pcimianka Pcim 1:1 LKS Jawiszowice 2021-09-1216:30
kolejka 9:
73 LKS Jawiszowice 3:2 Wiślanka Grabie 2021-09-1517:00
74 Wieczysta Kraków 5:0 Pcimianka Pcim 2021-09-1516:30
75 Dalin Myślenice 2:3 Orzeł Ryczów 2021-09-1516:30
76 Beskid Andrychów 2:3 Wiślanie Jaśkowice 2021-09-1517:00
77 D&R Unia Oświęcim 1:0 Jutrzenka Giebułtów 2021-09-1517:00
78 Słomniczanka Słomniki 4:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-1517:00
79 MKS Trzebinia 2:3 Tempo Białka 2021-09-1517:00
80 KS Chełmek 1:2 Sokół Kocmyrzów 2021-09-1517:00
81 Clepardia Kraków 0:1 Garbarnia II Kraków 2021-09-1517:00
kolejka 10:
82 Wiślanka Grabie 0:0 Garbarnia II Kraków 2021-09-1816:00
83 Sokół Kocmyrzów 2:0 Clepardia Kraków 2021-09-1816:00
84 Tempo Białka 2:4 KS Chełmek 2021-09-1816:00
85 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
1:0 MKS Trzebinia 2021-09-1817:00
86 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Słomniczanka Słomniki 2021-09-1811:00
87 Wiślanie Jaśkowice 3:1 D&R Unia Oświęcim 2021-09-1811:00
88 Orzeł Ryczów 3:1 Beskid Andrychów 2021-09-1816:00
89 Pcimianka Pcim 4:2 Dalin Myślenice 2021-09-1916:30
90 LKS Jawiszowice 2:4 Wieczysta Kraków 2021-09-1817:00
kolejka 11:
91 Wieczysta Kraków 5:0 Wiślanka Grabie 2021-09-2511:00
92 Dalin Myślenice 1:0 LKS Jawiszowice 2021-09-2511:00
93 Beskid Andrychów 3:0 Pcimianka Pcim 2021-09-2516:00
94 D&R Unia Oświęcim 0:3 Orzeł Ryczów 2021-09-2511:00
95 Słomniczanka Słomniki 5:2 Wiślanie Jaśkowice 2021-09-2816:00
96 MKS Trzebinia 2:0 Jutrzenka Giebułtów 2021-09-2616:00
97 KS Chełmek 3:3 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-2516:00
98 Clepardia Kraków 0:0 Tempo Białka 2021-09-2511:00
99 Garbarnia II Kraków 2:2 Sokół Kocmyrzów 2021-09-2512:30
kolejka 12:
100 Wiślanka Grabie 1:2 Sokół Kocmyrzów 2021-10-0216:00
101 Tempo Białka 1:0 Garbarnia II Kraków 2021-10-0315:00
102 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2:2 Clepardia Kraków 2021-10-0216:00
103 Jutrzenka Giebułtów 2:0 KS Chełmek 2021-10-0211:00
104 Wiślanie Jaśkowice 6:0 MKS Trzebinia 2021-10-0214:00
105 Orzeł Ryczów 2:1 Słomniczanka Słomniki 2021-10-0216:00
106 Pcimianka Pcim 5:1 D&R Unia Oświęcim 2021-10-0316:00
107 LKS Jawiszowice 2:0 Beskid Andrychów 2021-10-0316:00
108 Wieczysta Kraków 2:0 Dalin Myślenice 2021-10-0211:00
kolejka 13:
109 Dalin Myślenice 1:1 Wiślanka Grabie 2021-10-0915:00
110 Beskid Andrychów 0:1 Wieczysta Kraków 2021-10-0916:00
111 D&R Unia Oświęcim 2:3 LKS Jawiszowice 2021-10-0911:00
112 Słomniczanka Słomniki 2:1 Pcimianka Pcim 2021-10-1016:00
113 MKS Trzebinia 3:0 Orzeł Ryczów 2021-10-0911:00
114 KS Chełmek 0:4 Wiślanie Jaśkowice 2021-10-0916:00
115 Clepardia Kraków 0:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-10-0911:00
116 Garbarnia II Kraków 1:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-1015:00
117 Sokół Kocmyrzów 1:1 Tempo Białka 2021-10-0916:00
kolejka 14:
118 Wiślanka Grabie 1:1 Tempo Białka 2021-10-1716:00
119 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
1:2 Sokół Kocmyrzów 2021-10-1616:00
120 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Garbarnia II Kraków 2021-10-1611:00
121 Wiślanie Jaśkowice 4:1 Clepardia Kraków 2021-10-1614:00
122 Orzeł Ryczów 5:0 KS Chełmek 2021-10-1616:00
123 Pcimianka Pcim 4:0 MKS Trzebinia 2021-10-1716:00
124 LKS Jawiszowice 1:1 Słomniczanka Słomniki 2021-10-1716:00
125 Wieczysta Kraków 2:0 D&R Unia Oświęcim 2021-10-1611:00
126 Dalin Myślenice 1:0 Beskid Andrychów 2021-10-1611:00
kolejka 15:
127 Beskid Andrychów 2:0 Wiślanka Grabie 2021-10-2315:00
128 D&R Unia Oświęcim 1:1 Dalin Myślenice 2021-10-2311:00
129 Słomniczanka Słomniki 0:6 Wieczysta Kraków 2021-10-2314:00
130 MKS Trzebinia 1:2 LKS Jawiszowice 2021-10-2311:00
131 KS Chełmek 2:1 Pcimianka Pcim 2021-10-2315:00
132 Clepardia Kraków 1:5 Orzeł Ryczów 2021-10-2315:00
133 Garbarnia II Kraków 1:3 Wiślanie Jaśkowice 2021-10-2415:00
134 Sokół Kocmyrzów 2:0 Jutrzenka Giebułtów 2021-10-2315:00
135 Tempo Białka 1:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-2315:00
kolejka 16:
136 Wiślanka Grabie 3:2 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-3014:00
137 Jutrzenka Giebułtów 1:1 Tempo Białka 2021-10-3011:00
138 Wiślanie Jaśkowice 2:0 Sokół Kocmyrzów 2021-10-3014:00
139 Orzeł Ryczów 2:1 Garbarnia II Kraków 2021-10-3013:00
140 Pcimianka Pcim 5:1 Clepardia Kraków 2021-10-3114:30
141 LKS Jawiszowice 1:1 KS Chełmek 2021-10-3114:00
142 Wieczysta Kraków 4:0 MKS Trzebinia 2021-10-3011:00
143 Dalin Myślenice 4:2 Słomniczanka Słomniki 2021-10-3015:00
144 Beskid Andrychów 3:1 D&R Unia Oświęcim 2021-10-3015:00
kolejka 17:
145 D&R Unia Oświęcim 2:0 Wiślanka Grabie 2021-11-0611:00
146 Słomniczanka Słomniki 0:2 Beskid Andrychów 2021-11-0611:00
147 MKS Trzebinia 1:3 Dalin Myślenice 2021-11-0611:00
148 KS Chełmek 2:2 Wieczysta Kraków 2021-11-0713:00
149 Clepardia Kraków 1:4 LKS Jawiszowice 2021-11-0711:00
150 Garbarnia II Kraków 2:0 Pcimianka Pcim 2021-11-0713:30
151 Sokół Kocmyrzów 0:1 Orzeł Ryczów 2021-11-0612:00
152 Tempo Białka 0:0 Wiślanie Jaśkowice 2021-11-0611:00
153 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-11-0614:00
kolejka 18:
1 Wiślanka Grabie 1:0 Jutrzenka Giebułtów 2022-03-1215:00
2 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Wiślanie Jaśkowice 2022-03-12
3 Tempo Białka 0:3 Orzeł Ryczów 2022-04-2017:00
4 Sokół Kocmyrzów 3:3 Pcimianka Pcim 2022-03-1215:00
5 Garbarnia II Kraków 1:3 LKS Jawiszowice 2022-03-1312:00
6 Clepardia Kraków 0:5 Wieczysta Kraków 2022-03-1215:30
7 KS Chełmek 1:2 Dalin Myślenice 2022-03-1315:00
8 MKS Trzebinia 2:2 Beskid Andrychów 2022-03-1211:00
9 Słomniczanka Słomniki 2:0 D&R Unia Oświęcim 2022-03-1211:00
kolejka 19:
10 Słomniczanka Słomniki 2:1 Wiślanka Grabie 2022-03-1916:00
11 D&R Unia Oświęcim 1:0 MKS Trzebinia 2022-03-1911:00
12 Beskid Andrychów 2:0 KS Chełmek 2022-03-1916:00
13 Dalin Myślenice 4:1 Clepardia Kraków 2022-03-1915:30
14 Wieczysta Kraków 11:1 Garbarnia II Kraków 2022-03-1911:00
15 LKS Jawiszowice 4:1 Sokół Kocmyrzów 2022-03-2015:00
16 Pcimianka Pcim 0:0 Tempo Białka 2022-03-2016:00
17 Orzeł Ryczów 3:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-03-19
18 Wiślanie Jaśkowice 4:0 Jutrzenka Giebułtów 2022-03-1912:00
kolejka 20:
19 Wiślanka Grabie 0:1 Wiślanie Jaśkowice 2022-03-2716:00
20 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Orzeł Ryczów 2022-03-2611:00
21 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Pcimianka Pcim 2022-03-26
22 Tempo Białka 1:1 LKS Jawiszowice 2022-03-2616:00
23 Sokół Kocmyrzów 0:7 Wieczysta Kraków 2022-03-2615:00
24 Garbarnia II Kraków 1:3 Dalin Myślenice 2022-03-2712:00
25 Clepardia Kraków 0:5 Beskid Andrychów 2022-03-2611:00
26 KS Chełmek 0:1 D&R Unia Oświęcim 2022-03-2613:00
27 MKS Trzebinia 3:1 Słomniczanka Słomniki 2022-03-2611:00
kolejka 21:
28 MKS Trzebinia 4:1 Wiślanka Grabie 2022-04-2717:30
29 Słomniczanka Słomniki 6:1 KS Chełmek 2022-04-1217:30
30 D&R Unia Oświęcim 2:1 Clepardia Kraków 2022-05-2518:00
31 Beskid Andrychów 6:1 Garbarnia II Kraków 2022-05-1817:30
32 Dalin Myślenice 2:1 Sokół Kocmyrzów 2022-04-0216:00
33 Wieczysta Kraków 8:0 Tempo Białka 2022-05-1817:00
34 LKS Jawiszowice 3:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-04-02
35 Pcimianka Pcim 5:0 Jutrzenka Giebułtów 2022-05-2518:00
36 Orzeł Ryczów 0:1 Wiślanie Jaśkowice 2022-05-1817:30
kolejka 22:
37 Wiślanka Grabie 0:2 Orzeł Ryczów 2022-04-0917:00
38 Wiślanie Jaśkowice 2:0 Pcimianka Pcim 2022-04-0911:00
39 Jutrzenka Giebułtów 1:0 LKS Jawiszowice 2022-04-0911:00
40 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Wieczysta Kraków 2022-04-09
41 Tempo Białka 1:3 Dalin Myślenice 2022-04-0916:00
42 Sokół Kocmyrzów 1:2 Beskid Andrychów 2022-04-0916:00
43 Garbarnia II Kraków 3:0 D&R Unia Oświęcim 2022-04-0916:00
44 Clepardia Kraków 1:3 Słomniczanka Słomniki 2022-04-0916:30
45 KS Chełmek 1:3 MKS Trzebinia 2022-04-0916:00
kolejka 23:
46 KS Chełmek 3:1 Wiślanka Grabie 2022-04-1613:00
47 MKS Trzebinia 3:1 Clepardia Kraków 2022-04-1317:00
48 Słomniczanka Słomniki 3:3 Garbarnia II Kraków 2022-04-1617:00
49 D&R Unia Oświęcim 2:2 Sokół Kocmyrzów 2022-04-1611:00
50 Beskid Andrychów 2:3 Tempo Białka 2022-04-1611:00
51 Dalin Myślenice 3:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-04-16
52 Jutrzenka Giebułtów 0:8 Wieczysta Kraków 2022-04-1611:00
53 LKS Jawiszowice 1:5 Wiślanie Jaśkowice 2022-04-1317:00
54 Pcimianka Pcim 3:3 Orzeł Ryczów 2022-04-1613:00
kolejka 24:
55 Wiślanka Grabie 1:5 Pcimianka Pcim 2022-04-2417:00
56 Orzeł Ryczów 2:3 LKS Jawiszowice 2022-04-2314:00
57 Wiślanie Jaśkowice 2:1 Wieczysta Kraków 2022-04-2316:00
58 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Dalin Myślenice 2022-04-2311:00
59 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Beskid Andrychów 2022-04-23
60 Tempo Białka 3:2 D&R Unia Oświęcim 2022-04-2416:00
61 Sokół Kocmyrzów 0:2 Słomniczanka Słomniki 2022-04-2316:00
62 Garbarnia II Kraków 3:2 MKS Trzebinia 2022-04-2312:30
63 Clepardia Kraków 1:1 KS Chełmek 2022-04-2311:00
kolejka 25:
64 Clepardia Kraków 2:1 Wiślanka Grabie 2022-04-3011:00
65 KS Chełmek 1:2 Garbarnia II Kraków 2022-04-3016:00
66 MKS Trzebinia 3:0 Sokół Kocmyrzów 2022-04-3011:00
67 Słomniczanka Słomniki 4:1 Tempo Białka 2022-04-3011:00
68 D&R Unia Oświęcim 3:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-04-30
69 Beskid Andrychów 2:1 Jutrzenka Giebułtów 2022-04-3017:00
70 Dalin Myślenice 1:2 Wiślanie Jaśkowice 2022-04-3011:00
71 Wieczysta Kraków 3:0 Orzeł Ryczów 2022-05-0111:00
72 LKS Jawiszowice 3:1 Pcimianka Pcim 2022-04-3015:00
kolejka 26:
73 Wiślanka Grabie 3:3 LKS Jawiszowice 2022-05-0317:00
74 Pcimianka Pcim 1:3 Wieczysta Kraków 2022-05-0316:30
75 Orzeł Ryczów 2:2 Dalin Myślenice 2022-05-0314:00
76 Wiślanie Jaśkowice 0:0 Beskid Andrychów 2022-05-0315:00
77 Jutrzenka Giebułtów 0:1 D&R Unia Oświęcim 2022-05-0311:00
78 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Słomniczanka Słomniki 2022-05-03
79 Tempo Białka 2:4 MKS Trzebinia 2022-05-0317:00
80 Sokół Kocmyrzów 4:2 KS Chełmek 2022-05-0315:00
81 Garbarnia II Kraków 4:0 Clepardia Kraków 2022-05-0314:00
kolejka 27:
82 Garbarnia II Kraków 1:0 Wiślanka Grabie 2022-05-0812:00
83 Clepardia Kraków 3:0 Sokół Kocmyrzów 2022-05-0717:00
84 KS Chełmek 0:2 Tempo Białka 2022-05-0716:00
85 MKS Trzebinia 3:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-05-0711:00
86 Słomniczanka Słomniki 1:0 Jutrzenka Giebułtów 2022-05-0716:45
87 D&R Unia Oświęcim 2:1 Wiślanie Jaśkowice 2022-05-0711:00
88 Beskid Andrychów 1:1 Orzeł Ryczów 2022-05-0717:00
89 Dalin Myślenice 2:0 Pcimianka Pcim 2022-05-0717:00
90 Wieczysta Kraków 7:1 LKS Jawiszowice 2022-05-0711:00
kolejka 28:
91 Wiślanka Grabie 0:7 Wieczysta Kraków 2022-05-1515:00
92 LKS Jawiszowice 2:4 Dalin Myślenice 2022-05-1517:00
93 Pcimianka Pcim 2:1 Beskid Andrychów 2022-05-1517:00
94 Orzeł Ryczów 1:1 D&R Unia Oświęcim 2022-05-1411:00
95 Wiślanie Jaśkowice 3:2 Słomniczanka Słomniki 2022-05-1318:00
96 Jutrzenka Giebułtów 1:0 MKS Trzebinia 2022-05-1517:00
97 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 KS Chełmek 2022-05-14
98 Tempo Białka 1:0 Clepardia Kraków 2022-05-1411:00
99 Sokół Kocmyrzów 6:1 Garbarnia II Kraków 2022-05-1416:00
kolejka 29:
100 Sokół Kocmyrzów 3:0 Wiślanka Grabie 2022-05-2116:00
101 Garbarnia II Kraków 5:4 Tempo Białka 2022-05-2216:00
102 Clepardia Kraków 3:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-05-2211:00
103 KS Chełmek 1:2 Jutrzenka Giebułtów 2022-05-2116:00
104 MKS Trzebinia 2:4 Wiślanie Jaśkowice 2022-05-2111:00
105 Słomniczanka Słomniki 0:0 Orzeł Ryczów 2022-05-2114:00
106 D&R Unia Oświęcim 0:1 Pcimianka Pcim 2022-05-2111:00
107 Beskid Andrychów 3:0 LKS Jawiszowice 2022-05-2117:00
108 Dalin Myślenice 2:2 Wieczysta Kraków 2022-05-2116:00
kolejka 30:
109 Wiślanka Grabie Dalin Myślenice 2022-05-2817:00
110 Wieczysta Kraków Beskid Andrychów 2022-05-2811:00
111 LKS Jawiszowice D&R Unia Oświęcim 2022-05-2917:00
112 Pcimianka Pcim Słomniczanka Słomniki 2022-05-2917:00
113 Orzeł Ryczów MKS Trzebinia 2022-05-2811:00
114 Wiślanie Jaśkowice KS Chełmek 2022-05-2811:00
115 Jutrzenka Giebułtów Clepardia Kraków 2022-05-2811:00
116 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Garbarnia II Kraków 2022-05-28
117 Tempo Białka Sokół Kocmyrzów 2022-05-2816:00
kolejka 31:
118 Tempo Białka Wiślanka Grabie 2022-06-0517:00
119 Sokół Kocmyrzów 3:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-06-04
120 Garbarnia II Kraków Jutrzenka Giebułtów 2022-06-0517:00
121 Clepardia Kraków Wiślanie Jaśkowice 2022-06-0411:00
122 KS Chełmek Orzeł Ryczów 2022-06-0416:00
123 MKS Trzebinia Pcimianka Pcim 2022-06-0411:00
124 Słomniczanka Słomniki LKS Jawiszowice 2022-06-0411:00
125 D&R Unia Oświęcim Wieczysta Kraków 2022-06-0417:00
126 Beskid Andrychów Dalin Myślenice 2022-06-0413:30
kolejka 32:
127 Wiślanka Grabie Beskid Andrychów 2022-06-1118:00
128 Dalin Myślenice D&R Unia Oświęcim 2022-06-1117:00
129 Wieczysta Kraków Słomniczanka Słomniki 2022-06-1111:00
130 LKS Jawiszowice MKS Trzebinia 2022-06-1217:00
131 Pcimianka Pcim KS Chełmek 2022-06-1217:00
132 Orzeł Ryczów Clepardia Kraków 2022-06-1111:00
133 Wiślanie Jaśkowice Garbarnia II Kraków 2022-06-11
134 Jutrzenka Giebułtów Sokół Kocmyrzów 2022-06-1111:00
135 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Tempo Białka 2022-06-11
kolejka 33:
136 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Wiślanka Grabie 2022-06-16
137 Tempo Białka Jutrzenka Giebułtów 2022-06-1517:00
138 Sokół Kocmyrzów Wiślanie Jaśkowice 2022-06-1518:00
139 Garbarnia II Kraków Orzeł Ryczów 2022-06-15
140 Clepardia Kraków Pcimianka Pcim 2022-06-1517:30
141 KS Chełmek LKS Jawiszowice 2022-06-1518:00
142 MKS Trzebinia Wieczysta Kraków 2022-06-1617:00
143 Słomniczanka Słomniki Dalin Myślenice 2022-06-1518:00
144 D&R Unia Oświęcim Beskid Andrychów 2022-06-1517:00
kolejka 34:
145 Wiślanka Grabie D&R Unia Oświęcim 2022-06-1817:00
146 Beskid Andrychów Słomniczanka Słomniki 2022-06-1817:00
147 Dalin Myślenice MKS Trzebinia 2022-06-1817:00
148 Wieczysta Kraków KS Chełmek 2022-06-1817:00
149 LKS Jawiszowice Clepardia Kraków 2022-06-1817:00
150 Pcimianka Pcim Garbarnia II Kraków 2022-06-1817:00
151 Orzeł Ryczów Sokół Kocmyrzów 2022-06-1817:00
152 Wiślanie Jaśkowice Tempo Białka 2022-06-1817:00
153 Jutrzenka Giebułtów 3:0 TS Węgrzce - pauza
- drużyna wycofana, walkower
2022-06-1817:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty