Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa A1 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Partyzant Dojazdów 22 51 65:18 16 3 3 11 28 39:9 9 1 1 11 23 26:9 7 2 2
2 Orzeł Iwanowice 22 46 71:28 14 4 4 11 24 45:20 7 3 1 11 22 26:8 7 1 3
3 Skała 2004 22 46 57:29 13 7 2 11 20 29:16 5 5 1 11 26 28:13 8 2 1
4 Galicja Raciborowice 22 45 60:36 14 3 5 11 17 29:22 5 2 4 11 28 31:14 9 1 1
5 Ekler Baranówka 23 43 76:38 13 4 6 12 20 37:23 6 2 4 11 23 39:15 7 2 2
6 Bibiczanka Bibice 23 37 49:47 11 4 8 11 23 28:14 7 2 2 12 14 21:33 4 2 6
7 Błękitni II Modlnica 22 36 42:37 11 3 8 11 17 18:18 5 2 4 11 19 24:19 6 1 4
8 Czarni 03 Grzegorzowice 23 34 49:51 11 1 11 12 21 32:16 7 0 5 11 13 17:35 4 1 6
9 Juvenia Prandocin 22 30 44:39 8 6 8 11 13 14:17 4 1 6 11 17 30:22 4 5 2
10 Szreniawa Koszyce 23 22 40:50 6 4 13 11 8 16:24 2 2 7 12 14 24:26 4 2 6
11 Płomień Kościelec 22 20 40:69 6 2 14 11 9 19:36 3 0 8 11 11 21:33 3 2 6
12 Michałowianka Michałowice 22 14 39:62 4 2 16 11 10 16:28 3 1 7 11 4 23:34 1 1 9
13 Maszycanka Maszyce 22 13 24:93 4 1 17 11 6 11:50 2 0 9 11 7 13:43 2 1 8
14 Słomniczanka II Słomniki (wycofany) 26 14 21:80 4 2 20 13 8 12:39 2 2 9 13 6 9:41 2 0 11
kolejka 1:
1 Orzeł Iwanowice 1:1 Skała 2004 2021-08-2018:00
2 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
1:3 Galicja Raciborowice 2021-08-2214:00
3 Michałowianka Michałowice 0:5 Szreniawa Koszyce 2021-08-2214:30
4 Maszycanka Maszyce 2:9 Ekler Baranówka 2021-08-2118:00
5 Juvenia Prandocin 4:1 Bibiczanka Bibice 2021-08-2217:00
6 Błękitni II Modlnica 1:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-08-2217:00
7 Płomień Kościelec 0:6 Partyzant Dojazdów 2021-08-2117:00
kolejka 2:
8 Skała 2004 2:2 Partyzant Dojazdów 2021-08-2817:30
9 Czarni 03 Grzegorzowice 2:1 Płomień Kościelec 2021-08-2917:00
10 Bibiczanka Bibice 2:0 Błękitni II Modlnica 2021-08-2817:00
11 Ekler Baranówka 1:3 Juvenia Prandocin 2021-08-2915:00
12 Szreniawa Koszyce 2:3 Maszycanka Maszyce 2021-08-2917:30
13 Galicja Raciborowice 4:0 Michałowianka Michałowice 2021-08-2917:00
14 Orzeł Iwanowice 7:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-08-2915:00
kolejka 3:
15 Skała 2004 2:3 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-0517:00
16 Michałowianka Michałowice 0:6 Orzeł Iwanowice 2021-09-0517:00
17 Maszycanka Maszyce 1:6 Galicja Raciborowice 2021-09-0516:00
18 Juvenia Prandocin 1:1 Szreniawa Koszyce 2021-09-0517:00
19 Błękitni II Modlnica 0:3 Ekler Baranówka 2021-09-0417:00
20 Płomień Kościelec 2:3 Bibiczanka Bibice 2021-09-0517:00
21 Partyzant Dojazdów 8:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-09-0416:00
kolejka 4:
22 Skała 2004 3:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-09-1216:30
23 Bibiczanka Bibice 0:0 Partyzant Dojazdów 2021-09-1216:00
24 Ekler Baranówka 3:3 Płomień Kościelec 2021-09-1116:00
25 Szreniawa Koszyce 3:3 Błękitni II Modlnica 2021-09-1217:00
26 Galicja Raciborowice 5:5 Juvenia Prandocin 2021-09-1117:00
27 Orzeł Iwanowice 6:1 Maszycanka Maszyce 2021-09-1116:00
28 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
5:3 Michałowianka Michałowice 2021-09-1111:00
kolejka 5:
29 Michałowianka Michałowice 0:3 Skała 2004 2021-09-1917:00
30 Maszycanka Maszyce 3:1 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-1916:00
31 Juvenia Prandocin 0:4 Orzeł Iwanowice 2021-09-1916:00
32 Błękitni II Modlnica 3:2 Galicja Raciborowice 2021-09-1917:00
33 Płomień Kościelec 0:4 Szreniawa Koszyce 2021-09-1916:00
34 Partyzant Dojazdów 5:1 Ekler Baranówka 2021-09-1815:00
35 Czarni 03 Grzegorzowice 6:0 Bibiczanka Bibice 2021-09-1816:00
kolejka 6:
36 Skała 2004 7:1 Bibiczanka Bibice 2021-09-2516:45
37 Ekler Baranówka 5:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-09-2516:00
38 Szreniawa Koszyce 0:3 Partyzant Dojazdów 2021-09-2516:00
39 Galicja Raciborowice 5:3 Płomień Kościelec 2021-09-2516:30
40 Orzeł Iwanowice 4:2 Błękitni II Modlnica 2021-09-2516:00
41 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:0 Juvenia Prandocin 2021-09-2515:00
42 Michałowianka Michałowice 4:0 Maszycanka Maszyce 2021-09-2616:30
kolejka 7:
43 Maszycanka Maszyce 0:4 Skała 2004 2021-10-0316:00
44 Juvenia Prandocin 3:0 Michałowianka Michałowice 2021-10-0316:00
45 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:2 Błękitni II Modlnica 2021-10-0315:00
46 Płomień Kościelec 0:4 Orzeł Iwanowice 2021-10-0215:30
47 Partyzant Dojazdów 2:3 Galicja Raciborowice 2021-10-0215:30
48 Czarni 03 Grzegorzowice 4:0 Szreniawa Koszyce 2021-11-1114:00
49 Bibiczanka Bibice 3:2 Ekler Baranówka 2021-10-0315:00
kolejka 8:
50 Skała 2004 2:2 Ekler Baranówka 2021-10-1016:00
51 Szreniawa Koszyce 1:1 Bibiczanka Bibice 2021-10-0915:30
52 Galicja Raciborowice 1:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-10-0916:00
53 Orzeł Iwanowice 2:1 Partyzant Dojazdów 2021-10-0911:00
54 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2:2 Płomień Kościelec 2021-10-0914:00
55 Michałowianka Michałowice 1:3 Błękitni II Modlnica 2021-10-1016:00
56 Maszycanka Maszyce 1:9 Juvenia Prandocin 2021-10-1016:00
kolejka 9:
57 Juvenia Prandocin 0:1 Skała 2004 2021-10-1715:00
58 Błękitni II Modlnica 3:1 Maszycanka Maszyce 2021-10-1716:00
59 Płomień Kościelec 4:3 Michałowianka Michałowice 2021-10-1615:30
60 Partyzant Dojazdów 2:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-1614:30
61 Czarni 03 Grzegorzowice 1:2 Orzeł Iwanowice 2021-10-1615:00
62 Bibiczanka Bibice 1:3 Galicja Raciborowice 2021-10-1715:00
63 Ekler Baranówka 5:3 Szreniawa Koszyce 2021-10-1614:30
kolejka 10:
64 Skała 2004 2:1 Szreniawa Koszyce 2021-10-2415:30
65 Galicja Raciborowice 1:1 Ekler Baranówka 2021-10-2415:00
66 Orzeł Iwanowice 3:3 Bibiczanka Bibice 2021-10-2415:00
67 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
4:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-10-2411:00
68 Michałowianka Michałowice 3:1 Partyzant Dojazdów 2021-10-2414:00
69 Maszycanka Maszyce 2:1 Płomień Kościelec 2021-10-2415:30
70 Juvenia Prandocin 0:3 Błękitni II Modlnica 2021-10-2414:00
kolejka 11:
71 Błękitni II Modlnica 1:3 Skała 2004 2021-10-3114:30
72 Płomień Kościelec 1:2 Juvenia Prandocin 2021-10-3015:00
73 Partyzant Dojazdów 6:0 Maszycanka Maszyce 2021-10-3014:00
74 Czarni 03 Grzegorzowice 3:0 Michałowianka Michałowice 2021-10-3114:00
75 Bibiczanka Bibice 5:2 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-3014:30
76 Ekler Baranówka 2:0 Orzeł Iwanowice 2021-10-3015:00
77 Szreniawa Koszyce 0:1 Galicja Raciborowice 2021-10-3114:30
kolejka 12:
78 Skała 2004 1:1 Galicja Raciborowice 2021-11-0714:15
79 Orzeł Iwanowice 7:2 Szreniawa Koszyce 2021-11-0614:00
80 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:10 Ekler Baranówka 2021-11-0711:30
81 Michałowianka Michałowice 1:4 Bibiczanka Bibice 2021-11-0714:00
82 Maszycanka Maszyce 1:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-11-0714:00
83 Juvenia Prandocin 0:3 Partyzant Dojazdów 2021-11-0713:00
84 Błękitni II Modlnica 0:2 Płomień Kościelec 2021-11-0714:00
kolejka 13:
85 Płomień Kościelec 2:5 Skała 2004 2021-11-1314:00
86 Partyzant Dojazdów 1:0 Błękitni II Modlnica 2021-11-1314:00
87 Czarni 03 Grzegorzowice 3:1 Juvenia Prandocin 2021-11-1414:00
88 Bibiczanka Bibice 1:1 Maszycanka Maszyce 2021-11-1314:00
89 Ekler Baranówka 3:3 Michałowianka Michałowice 2021-11-1313:00
90 Szreniawa Koszyce 1:3 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-11-1314:00
91 Galicja Raciborowice 2:1 Orzeł Iwanowice 2021-11-1314:00
kolejka 14:
1 Skała 2004 1:1 Orzeł Iwanowice 2022-03-2716:00
2 Galicja Raciborowice 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
3 Szreniawa Koszyce 2:1 Michałowianka Michałowice 2022-03-2615:00
4 Ekler Baranówka 9:2 Maszycanka Maszyce 2022-03-2615:00
5 Bibiczanka Bibice 3:0 Juvenia Prandocin 2022-03-2615:30
6 Czarni 03 Grzegorzowice 4:0 Błękitni II Modlnica 2022-03-2717:00
7 Partyzant Dojazdów 5:1 Płomień Kościelec 2022-03-2615:00
kolejka 15:
8 Partyzant Dojazdów 2:2 Skała 2004 2022-04-2017:45
9 Płomień Kościelec 5:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-05-0317:00
10 Błękitni II Modlnica 4:1 Bibiczanka Bibice 2022-05-2518:00
11 Juvenia Prandocin 0:1 Ekler Baranówka 2022-05-0418:00
12 Maszycanka Maszyce 1:3 Szreniawa Koszyce 2022-05-0318:00
13 Michałowianka Michałowice 2:3 Galicja Raciborowice 2022-05-0418:00
14 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Orzeł Iwanowice -
kolejka 16:
15 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Skała 2004 -
16 Orzeł Iwanowice 5:3 Michałowianka Michałowice 2022-04-0916:00
17 Galicja Raciborowice 6:2 Maszycanka Maszyce 2022-04-1016:30
18 Szreniawa Koszyce 1:3 Juvenia Prandocin 2022-04-1015:00
19 Ekler Baranówka 2:3 Błękitni II Modlnica 2022-04-0917:00
20 Bibiczanka Bibice 4:5 Płomień Kościelec 2022-04-0916:00
21 Czarni 03 Grzegorzowice 2:3 Partyzant Dojazdów 2022-04-0916:00
kolejka 17:
22 Czarni 03 Grzegorzowice 1:3 Skała 2004 2022-04-1616:00
23 Partyzant Dojazdów 3:2 Bibiczanka Bibice 2022-04-1615:00
24 Płomień Kościelec 1:5 Ekler Baranówka 2022-04-1611:00
25 Błękitni II Modlnica 1:1 Szreniawa Koszyce 2022-04-1617:30
26 Juvenia Prandocin 0:3 Galicja Raciborowice 2022-04-1616:00
27 Maszycanka Maszyce 0:2 Orzeł Iwanowice 2022-04-1611:00
28 Michałowianka Michałowice 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
kolejka 18:
29 Skała 2004 3:2 Michałowianka Michałowice 2022-04-2315:00
30 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Maszycanka Maszyce -
31 Orzeł Iwanowice 2:2 Juvenia Prandocin 2022-04-2312:30
32 Galicja Raciborowice 2:3 Błękitni II Modlnica 2022-04-2316:00
33 Szreniawa Koszyce 3:0 Płomień Kościelec 2022-04-2416:00
34 Ekler Baranówka 0:1 Partyzant Dojazdów 2022-04-2317:00
35 Bibiczanka Bibice 3:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-04-2316:00
kolejka 19:
36 Bibiczanka Bibice 4:0 Skała 2004 2022-04-3011:00
37 Czarni 03 Grzegorzowice 1:3 Ekler Baranówka 2022-04-3017:00
38 Partyzant Dojazdów 3:0 Szreniawa Koszyce 2022-04-3016:30
39 Płomień Kościelec 1:3 Galicja Raciborowice 2022-05-0117:00
40 Błękitni II Modlnica 0:3 Orzeł Iwanowice 2022-05-0111:00
41 Juvenia Prandocin 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
42 Maszycanka Maszyce 0:7 Michałowianka Michałowice 2022-04-3017:00
kolejka 20:
43 Skała 2004 3:0 Maszycanka Maszyce 2022-05-0817:00
44 Michałowianka Michałowice 2:2 Juvenia Prandocin 2022-05-0717:00
45 Błękitni II Modlnica 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
46 Orzeł Iwanowice 7:2 Płomień Kościelec 2022-05-0712:30
47 Galicja Raciborowice 0:3 Partyzant Dojazdów 2022-05-0718:00
48 Szreniawa Koszyce 3:4 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-05-0817:00
49 Ekler Baranówka 2:1 Bibiczanka Bibice 2022-05-0716:30
kolejka 21:
50 Ekler Baranówka 2:3 Skała 2004 2022-05-1416:30
51 Bibiczanka Bibice 2:1 Szreniawa Koszyce 2022-05-1517:00
52 Czarni 03 Grzegorzowice 2:3 Galicja Raciborowice 2022-05-1417:00
53 Partyzant Dojazdów 2:0 Orzeł Iwanowice 2022-05-1415:00
54 Płomień Kościelec 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
55 Błękitni II Modlnica 2:1 Michałowianka Michałowice 2022-05-1517:30
56 Juvenia Prandocin 3:0 Maszycanka Maszyce 2022-05-1517:00
kolejka 22:
57 Skała 2004 3:3 Juvenia Prandocin 2022-05-2217:00
58 Maszycanka Maszyce 0:5 Błękitni II Modlnica 2022-05-2118:00
59 Michałowianka Michałowice 0:1 Płomień Kościelec 2022-05-2117:00
60 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Partyzant Dojazdów -
61 Orzeł Iwanowice 1:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-05-2117:00
62 Galicja Raciborowice 0:1 Bibiczanka Bibice 2022-05-2217:00
63 Szreniawa Koszyce 0:2 Ekler Baranówka 2022-05-2217:30
kolejka 23:
64 Szreniawa Koszyce Skała 2004 2022-05-2917:30
65 Ekler Baranówka Galicja Raciborowice 2022-05-2818:00
66 Bibiczanka Bibice Orzeł Iwanowice 2022-05-2817:00
67 Czarni 03 Grzegorzowice 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
68 Partyzant Dojazdów Michałowianka Michałowice 2022-05-2815:00
69 Płomień Kościelec Maszycanka Maszyce 2022-05-2917:00
70 Błękitni II Modlnica Juvenia Prandocin 2022-05-2918:15
kolejka 24:
71 Skała 2004 Błękitni II Modlnica 2022-06-0416:00
72 Juvenia Prandocin Płomień Kościelec 2022-06-0517:00
73 Maszycanka Maszyce Partyzant Dojazdów 2022-06-0418:00
74 Michałowianka Michałowice Czarni 03 Grzegorzowice 2022-06-0412:00
75 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Bibiczanka Bibice -
76 Orzeł Iwanowice Ekler Baranówka 2022-06-0417:00
77 Galicja Raciborowice Szreniawa Koszyce 2022-06-0517:00
kolejka 25:
78 Galicja Raciborowice Skała 2004 2022-06-11
79 Szreniawa Koszyce Orzeł Iwanowice 2022-06-1216:00
80 Ekler Baranówka 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
81 Bibiczanka Bibice Michałowianka Michałowice 2022-06-1117:00
82 Czarni 03 Grzegorzowice Maszycanka Maszyce 2022-06-1117:00
83 Partyzant Dojazdów Juvenia Prandocin 2022-06-1115:00
84 Płomień Kościelec Błękitni II Modlnica 2022-06-1217:00
kolejka 26:
85 Skała 2004 Płomień Kościelec 2022-06-1918:00
86 Błękitni II Modlnica Partyzant Dojazdów 2022-06-1918:00
87 Juvenia Prandocin Czarni 03 Grzegorzowice 2022-06-1918:00
88 Maszycanka Maszyce Bibiczanka Bibice 2022-06-1918:00
89 Michałowianka Michałowice Ekler Baranówka 2022-06-1918:00
90 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Szreniawa Koszyce -
91 Orzeł Iwanowice Galicja Raciborowice 2022-06-1918:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty