Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa B2 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP Kmita II Zabierzów 17 44 56:9 14 2 1 8 19 29:5 6 1 1 9 25 27:4 8 1 0
2 Wisła Rząska 17 40 61:18 12 4 1 8 22 28:5 7 1 0 9 18 33:13 5 3 1
3 Płomień Jerzmanowice 15 38 63:7 12 2 1 8 20 37:4 6 2 0 7 18 26:3 6 0 1
4 Orzeł II Bębło 17 29 44:45 9 2 6 8 14 19:19 4 2 2 9 15 25:26 5 0 4
5 Niegoszowianka Niegoszowice 16 27 41:29 8 3 5 8 13 21:16 4 1 3 8 14 20:13 4 2 2
6 Novi Narama 16 19 45:45 6 1 9 9 13 28:23 4 1 4 7 6 17:22 2 0 5
7 Górzanka Nawojowa Góra 16 19 21:29 5 4 7 8 9 9:14 3 0 5 8 10 12:15 2 4 2
8 Orlęta II Rudawa 17 17 35:51 5 2 10 9 13 25:22 4 1 4 8 4 10:29 1 1 6
9 Iskra Radwanowice 15 17 43:41 5 2 8 7 8 25:19 2 2 3 8 9 18:22 3 0 5
10 Topór Aleksandrowice 16 5 17:106 1 2 13 8 4 10:49 1 1 6 8 1 7:57 0 1 7
11 Fitball Szklary (wycofany) 20 6 17:63 2 0 18 10 6 12:24 2 0 8 10 0 5:39 0 0 10
kolejka 1:
1 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Orzeł II Bębło 2021-08-2211:00
2 Novi Narama 0:3 AP Kmita II Zabierzów 2021-08-2217:00
3 Niegoszowianka Niegoszowice PAUZJE -
4 Topór Aleksandrowice 1:13 Wisła Rząska 2021-08-2117:30
5 Górzanka Nawojowa Góra 4:2 Orlęta II Rudawa 2021-08-2214:00
6 Płomień Jerzmanowice 3:0 Iskra Radwanowice 2021-08-2218:00
kolejka 2:
7 Orzeł II Bębło 3:2 Iskra Radwanowice 2021-08-2817:30
8 Orlęta II Rudawa 0:9 Płomień Jerzmanowice 2021-08-2817:00
9 Wisła Rząska 1:1 Górzanka Nawojowa Góra 2021-11-0614:00
10 PAUZJE Topór Aleksandrowice -
11 AP Kmita II Zabierzów 2:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-08-2817:00
12 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
4:3 Novi Narama 2021-08-2915:00
kolejka 3:
13 Novi Narama 9:4 Orzeł II Bębło 2021-09-0514:00
14 Niegoszowianka Niegoszowice 5:1 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-0417:00
15 Topór Aleksandrowice 0:4 AP Kmita II Zabierzów 2021-09-0517:00
16 Górzanka Nawojowa Góra PAUZJE -
17 Płomień Jerzmanowice 3:3 Wisła Rząska 2021-09-0517:00
18 Iskra Radwanowice 4:3 Orlęta II Rudawa 2021-09-0512:00
kolejka 4:
19 Orzeł II Bębło 3:0 Orlęta II Rudawa 2021-09-1217:00
20 Wisła Rząska 2:1 Iskra Radwanowice 2021-09-1117:00
21 PAUZJE Płomień Jerzmanowice -
22 AP Kmita II Zabierzów 8:2 Górzanka Nawojowa Góra 2021-09-1217:00
23 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
7:0 Topór Aleksandrowice 2021-09-1213:30
24 Novi Narama 1:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-09-1217:00
kolejka 5:
25 Niegoszowianka Niegoszowice 5:2 Orzeł II Bębło 2021-09-1916:00
26 Topór Aleksandrowice 1:8 Novi Narama 2021-09-1817:00
27 Górzanka Nawojowa Góra 2:0 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-1916:00
28 Płomień Jerzmanowice 1:1 AP Kmita II Zabierzów 2021-09-1816:30
29 Iskra Radwanowice PAUZJE -
30 Orlęta II Rudawa 0:3 Wisła Rząska 2021-09-1817:00
kolejka 6:
31 Orzeł II Bębło 1:3 Wisła Rząska 2021-09-2616:00
32 PAUZJE Orlęta II Rudawa -
33 AP Kmita II Zabierzów 5:0 Iskra Radwanowice 2021-09-2516:00
34 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:1 Płomień Jerzmanowice 2021-09-2615:00
35 Novi Narama 3:2 Górzanka Nawojowa Góra 2021-09-2613:30
36 Niegoszowianka Niegoszowice 5:0 Topór Aleksandrowice 2021-09-2516:00
kolejka 7:
37 Topór Aleksandrowice 0:8 Orzeł II Bębło 2021-10-0316:30
38 Górzanka Nawojowa Góra 0:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-10-0315:00
39 Płomień Jerzmanowice 3:0 Novi Narama 2021-10-0216:00
40 Iskra Radwanowice 12:3 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-0213:00
41 Orlęta II Rudawa 1:2 AP Kmita II Zabierzów 2021-10-0314:00
42 Wisła Rząska PAUZJE -
kolejka 8:
43 Orzeł II Bębło PAUZJE -
44 AP Kmita II Zabierzów 0:0 Wisła Rząska 2021-10-1016:00
45 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
1:2 Orlęta II Rudawa 2021-10-1015:00
46 Novi Narama 3:5 Iskra Radwanowice 2021-10-1016:00
47 Niegoszowianka Niegoszowice 0:7 Płomień Jerzmanowice 2021-10-0914:00
48 Topór Aleksandrowice 1:1 Górzanka Nawojowa Góra 2021-10-1012:00
kolejka 9:
49 Górzanka Nawojowa Góra 0:1 Orzeł II Bębło 2021-10-1715:00
50 Płomień Jerzmanowice 9:0 Topór Aleksandrowice 2021-11-0614:00
51 Iskra Radwanowice 1:1 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-10-1713:00
52 Orlęta II Rudawa 8:2 Novi Narama 2021-10-1716:00
53 Wisła Rząska 2:0 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-1713:00
54 PAUZJE AP Kmita II Zabierzów -
kolejka 10:
55 Orzeł II Bębło 0:6 AP Kmita II Zabierzów 2021-10-2415:00
56 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
PAUZJE -
57 Novi Narama 2:2 Wisła Rząska 2021-10-2315:00
58 Niegoszowianka Niegoszowice 1:1 Orlęta II Rudawa 2021-10-2414:00
59 Topór Aleksandrowice 2:6 Iskra Radwanowice 2021-10-2415:00
60 Górzanka Nawojowa Góra 1:3 Płomień Jerzmanowice 2021-10-2414:00
kolejka 11:
61 Płomień Jerzmanowice 7:0 Orzeł II Bębło 2021-10-3014:00
62 Iskra Radwanowice 0:0 Górzanka Nawojowa Góra 2021-10-3113:00
63 Orlęta II Rudawa 8:1 Topór Aleksandrowice 2021-10-3111:00
64 Wisła Rząska 5:1 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-10-3014:00
65 PAUZJE Novi Narama -
66 AP Kmita II Zabierzów 3:1 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-3114:00
kolejka 12:
1 Orzeł II Bębło 3:0 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
2 AP Kmita II Zabierzów Novi Narama 2022-06-1818:00
3 PAUZJE Niegoszowianka Niegoszowice -
4 Wisła Rząska 8:0 Topór Aleksandrowice 2022-04-0314:00
5 Orlęta II Rudawa 1:1 Górzanka Nawojowa Góra 2022-04-1614:00
6 Iskra Radwanowice Płomień Jerzmanowice 2022-06-1518:00
kolejka 13:
7 Iskra Radwanowice 2:4 Orzeł II Bębło 2022-04-0913:00
8 Płomień Jerzmanowice 8:0 Orlęta II Rudawa 2022-04-0917:00
9 Górzanka Nawojowa Góra 1:0 Wisła Rząska 2022-04-0917:00
10 Topór Aleksandrowice PAUZJE -
11 Niegoszowianka Niegoszowice 1:2 AP Kmita II Zabierzów 2022-04-0916:00
12 Novi Narama 3:0 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
kolejka 14:
13 Orzeł II Bębło 2:1 Novi Narama 2022-04-2318:00
14 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Niegoszowianka Niegoszowice -
15 AP Kmita II Zabierzów 8:0 Topór Aleksandrowice 2022-04-2417:00
16 PAUZJE Górzanka Nawojowa Góra -
17 Wisła Rząska 2:1 Płomień Jerzmanowice 2022-04-2314:00
18 Orlęta II Rudawa 4:1 Iskra Radwanowice 2022-04-2412:00
kolejka 15:
19 Orlęta II Rudawa 0:3 Orzeł II Bębło 2022-05-0112:00
20 Iskra Radwanowice 5:6 Wisła Rząska 2022-05-2113:00
21 Płomień Jerzmanowice PAUZJE -
22 Górzanka Nawojowa Góra 0:4 AP Kmita II Zabierzów 2022-05-0114:00
23 Topór Aleksandrowice 3:0 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
24 Niegoszowianka Niegoszowice 3:1 Novi Narama 2022-05-0116:00
kolejka 16:
25 Orzeł II Bębło 2:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2022-05-0817:00
26 Novi Narama 7:1 Topór Aleksandrowice 2022-05-0817:00
27 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Górzanka Nawojowa Góra -
28 AP Kmita II Zabierzów 0:1 Płomień Jerzmanowice 2022-05-0817:00
29 PAUZJE Iskra Radwanowice -
30 Wisła Rząska 5:1 Orlęta II Rudawa 2022-05-0715:00
kolejka 17:
31 Wisła Rząska 3:0 Orzeł II Bębło 2022-05-1414:00
32 Orlęta II Rudawa PAUZJE -
33 Iskra Radwanowice 1:2 AP Kmita II Zabierzów 2022-05-1415:00
34 Płomień Jerzmanowice 3:0 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
35 Górzanka Nawojowa Góra 1:2 Novi Narama 2022-05-1517:00
36 Topór Aleksandrowice 2:9 Niegoszowianka Niegoszowice 2022-05-1512:00
kolejka 18:
37 Orzeł II Bębło 5:5 Topór Aleksandrowice 2022-05-2217:00
38 Niegoszowianka Niegoszowice 1:2 Górzanka Nawojowa Góra 2022-05-2117:00
39 Novi Narama 0:4 Płomień Jerzmanowice 2022-05-2217:00
40 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Iskra Radwanowice -
41 AP Kmita II Zabierzów 3:1 Orlęta II Rudawa 2022-05-2217:00
42 PAUZJE Wisła Rząska -
kolejka 19:
43 PAUZJE Orzeł II Bębło -
44 Wisła Rząska AP Kmita II Zabierzów 2022-05-2815:00
45 Orlęta II Rudawa 3:0 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
46 Iskra Radwanowice Novi Narama 2022-05-2915:00
47 Płomień Jerzmanowice Niegoszowianka Niegoszowice 2022-05-2818:00
48 Górzanka Nawojowa Góra Topór Aleksandrowice 2022-05-2917:00
kolejka 20:
49 Orzeł II Bębło Górzanka Nawojowa Góra 2022-06-0512:30
50 Topór Aleksandrowice Płomień Jerzmanowice 2022-06-0512:00
51 Niegoszowianka Niegoszowice Iskra Radwanowice 2022-06-0417:00
52 Novi Narama Orlęta II Rudawa 2022-06-0517:30
53 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Wisła Rząska -
54 AP Kmita II Zabierzów PAUZJE -
kolejka 21:
55 AP Kmita II Zabierzów Orzeł II Bębło 2022-06-1113:00
56 PAUZJE Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
57 Wisła Rząska Novi Narama 2022-06-1117:00
58 Orlęta II Rudawa Niegoszowianka Niegoszowice 2022-06-1212:00
59 Iskra Radwanowice Topór Aleksandrowice 2022-06-11
60 Płomień Jerzmanowice Górzanka Nawojowa Góra 2022-06-1118:00
kolejka 22:
61 Orzeł II Bębło Płomień Jerzmanowice 2022-06-1813:00
62 Górzanka Nawojowa Góra Iskra Radwanowice 2022-06-1818:00
63 Topór Aleksandrowice Orlęta II Rudawa 2022-06-1818:00
64 Niegoszowianka Niegoszowice Wisła Rząska 2022-06-1818:00
65 Novi Narama PAUZJE -
66 Fitball Szklary (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 AP Kmita II Zabierzów -

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty