Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa B1 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Niedźwiedź II 20 51 72:29 16 3 1 9 27 39:10 9 0 0 11 24 33:19 7 3 1
2 Zawisza Sulechów 20 50 70:21 16 2 2 10 25 38:11 8 1 1 10 25 32:10 8 1 1
3 Strażak Goszcza 19 44 80:29 14 2 3 9 19 43:15 6 1 2 10 25 37:14 8 1 1
4 Polonia Wilczkowice 19 37 64:36 11 4 4 9 14 22:17 4 2 3 10 23 42:19 7 2 1
5 Polanowice 20 34 45:37 10 4 6 10 20 24:14 6 2 2 10 14 21:23 4 2 4
6 Agricola Klimontów 19 32 47:45 10 2 7 10 16 23:22 5 1 4 9 16 24:23 5 1 3
7 Victoria Smroków 20 31 48:37 10 1 9 11 16 28:22 5 1 5 9 15 20:15 5 0 4
8 Sparta Skrzeszowice 20 29 50:47 9 2 9 10 13 22:23 4 1 5 10 16 28:24 5 1 4
9 Trątnowianka Trątnowice 21 18 33:67 5 3 13 11 8 18:38 2 2 7 10 10 15:29 3 1 6
10 Olimpia Czaple Wielkie 20 11 21:63 2 5 13 9 6 10:30 1 3 5 11 5 11:33 1 2 8
11 Milenium Radziemice 20 10 22:64 2 4 14 10 5 13:30 1 2 7 10 5 9:34 1 2 7
12 Cobra Wężerów 19 9 35:73 2 3 14 10 5 22:37 1 2 7 9 4 13:36 1 1 7
13 Kosynierzy Łuczyce 19 8 29:68 1 5 13 10 5 15:30 1 2 7 9 3 14:38 0 3 6
kolejka 1:
1 Cobra Wężerów PAUZJE -
2 Polonia Wilczkowice 2:0 Victoria Smroków 2021-08-2218:00
3 Strażak Goszcza 4:0 Trątnowianka Trątnowice 2021-08-2214:00
4 Polanowice 1:1 Zawisza Sulechów 2021-08-2216:00
5 Milenium Radziemice 4:1 Kosynierzy Łuczyce 2021-08-2111:00
6 Niedźwiedź II 5:2 Agricola Klimontów 2021-08-2215:00
7 Olimpia Czaple Wielkie 1:4 Sparta Skrzeszowice 2021-08-2216:00
kolejka 2:
8 PAUZJE Sparta Skrzeszowice -
9 Agricola Klimontów 4:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-08-2910:00
10 Kosynierzy Łuczyce 2:5 Niedźwiedź II 2021-08-2816:30
11 Zawisza Sulechów 3:1 Milenium Radziemice 2021-08-2817:00
12 Trątnowianka Trątnowice 0:1 Polanowice 2021-08-2916:00
13 Victoria Smroków 1:5 Strażak Goszcza 2021-08-2917:00
14 Cobra Wężerów 1:6 Polonia Wilczkowice 2021-08-2914:00
kolejka 3:
15 Polonia Wilczkowice PAUZJE -
16 Strażak Goszcza 9:1 Cobra Wężerów 2021-09-0416:30
17 Polanowice 1:0 Victoria Smroków 2021-09-0517:30
18 Milenium Radziemice 1:4 Trątnowianka Trątnowice 2021-09-0513:00
19 Niedźwiedź II 4:0 Zawisza Sulechów 2021-09-0417:00
20 Olimpia Czaple Wielkie 3:3 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-0515:00
21 Sparta Skrzeszowice 2:0 Agricola Klimontów 2021-09-0415:30
kolejka 4:
22 PAUZJE Agricola Klimontów -
23 Kosynierzy Łuczyce 2:4 Sparta Skrzeszowice 2021-09-1116:30
24 Zawisza Sulechów 5:3 Olimpia Czaple Wielkie 2021-09-1116:00
25 Trątnowianka Trątnowice 1:1 Niedźwiedź II 2021-09-1216:00
26 Victoria Smroków 7:0 Milenium Radziemice 2021-09-1214:00
27 Cobra Wężerów 4:5 Polanowice 2021-09-1214:00
28 Polonia Wilczkowice 0:2 Strażak Goszcza 2021-09-1216:00
kolejka 5:
29 Strażak Goszcza PAUZJE -
30 Polanowice 2:2 Polonia Wilczkowice 2021-09-1915:00
31 Milenium Radziemice 0:5 Cobra Wężerów 2021-09-1811:00
32 Niedźwiedź II 6:5 Victoria Smroków 2021-09-1914:00
33 Olimpia Czaple Wielkie 1:1 Trątnowianka Trątnowice 2021-09-1915:00
34 Sparta Skrzeszowice 1:4 Zawisza Sulechów 2021-09-1916:00
35 Agricola Klimontów 4:3 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-1816:00
kolejka 6:
36 PAUZJE Kosynierzy Łuczyce -
37 Zawisza Sulechów 5:1 Agricola Klimontów 2021-09-2516:00
38 Trątnowianka Trątnowice 2:5 Sparta Skrzeszowice 2021-09-2615:00
39 Victoria Smroków 1:1 Olimpia Czaple Wielkie 2021-09-2516:30
40 Cobra Wężerów 1:6 Niedźwiedź II 2021-09-2614:00
41 Polonia Wilczkowice 2:0 Milenium Radziemice 2021-09-2616:00
42 Strażak Goszcza 1:1 Polanowice 2021-09-2516:00
kolejka 7:
43 Polanowice PAUZJE -
44 Milenium Radziemice 1:2 Strażak Goszcza 2021-10-0214:00
45 Niedźwiedź II 3:1 Polonia Wilczkowice 2021-10-0314:00
46 Olimpia Czaple Wielkie 1:1 Cobra Wężerów 2021-10-0315:00
47 Sparta Skrzeszowice 1:2 Victoria Smroków 2021-10-0315:00
48 Agricola Klimontów 1:4 Trątnowianka Trątnowice 2021-10-0311:00
49 Kosynierzy Łuczyce 3:5 Zawisza Sulechów 2021-10-0315:00
kolejka 8:
50 PAUZJE Zawisza Sulechów -
51 Trątnowianka Trątnowice 2:2 Kosynierzy Łuczyce 2021-10-1013:00
52 Victoria Smroków 2:3 Agricola Klimontów 2021-10-1014:00
53 Cobra Wężerów 3:5 Sparta Skrzeszowice 2021-10-1014:00
54 Polonia Wilczkowice 6:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-10-1015:00
55 Strażak Goszcza 3:6 Niedźwiedź II 2021-10-0916:00
56 Polanowice 5:0 Milenium Radziemice 2021-10-1014:00
kolejka 9:
57 Milenium Radziemice PAUZJE -
58 Niedźwiedź II 5:1 Polanowice 2021-10-1615:30
59 Olimpia Czaple Wielkie 1:10 Strażak Goszcza 2021-10-1715:00
60 Sparta Skrzeszowice 1:4 Polonia Wilczkowice 2021-10-1714:00
61 Agricola Klimontów 2:0 Cobra Wężerów 2021-10-1711:00
62 Kosynierzy Łuczyce 0:2 Victoria Smroków 2021-10-1714:00
63 Zawisza Sulechów 5:1 Trątnowianka Trątnowice 2021-10-1616:00
kolejka 10:
64 PAUZJE Trątnowianka Trątnowice -
65 Victoria Smroków 1:3 Zawisza Sulechów 2021-10-2411:00
66 Cobra Wężerów 5:2 Kosynierzy Łuczyce 2021-10-2414:00
67 Polonia Wilczkowice 4:5 Agricola Klimontów 2021-10-2414:00
68 Strażak Goszcza 2:1 Sparta Skrzeszowice 2021-10-2314:30
69 Polanowice 1:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-10-2414:00
70 Milenium Radziemice 1:2 Niedźwiedź II 2021-10-2415:00
kolejka 11:
71 Niedźwiedź II PAUZJE -
72 Olimpia Czaple Wielkie 2:0 Milenium Radziemice 2021-10-3114:00
73 Sparta Skrzeszowice 1:4 Polanowice 2021-10-3114:00
74 Agricola Klimontów 3:5 Strażak Goszcza 2021-10-3111:00
75 Kosynierzy Łuczyce 2:6 Polonia Wilczkowice 2021-10-3015:00
76 Zawisza Sulechów 5:1 Cobra Wężerów 2021-10-3015:00
77 Trątnowianka Trątnowice 2:1 Victoria Smroków 2021-10-3112:00
kolejka 12:
78 PAUZJE Victoria Smroków -
79 Cobra Wężerów 1:2 Trątnowianka Trątnowice 2021-11-0714:00
80 Polonia Wilczkowice 0:3 Zawisza Sulechów 2021-11-0714:00
81 Strażak Goszcza 11:0 Kosynierzy Łuczyce 2021-11-0614:00
82 Polanowice 0:3 Agricola Klimontów 2021-11-0713:00
83 Milenium Radziemice 0:3 Sparta Skrzeszowice 2021-11-0611:00
84 Niedźwiedź II 3:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-11-0713:00
kolejka 13:
85 Olimpia Czaple Wielkie PAUZJE -
86 Sparta Skrzeszowice 1:2 Niedźwiedź II 2021-11-1414:00
87 Agricola Klimontów 3:1 Milenium Radziemice 2021-11-1411:00
88 Kosynierzy Łuczyce 0:3 Polanowice 2021-11-1414:00
89 Zawisza Sulechów 0:0 Strażak Goszcza 2021-11-1314:00
90 Trątnowianka Trątnowice 2:9 Polonia Wilczkowice 2021-11-1314:00
91 Victoria Smroków 3:1 Cobra Wężerów 2021-11-1314:00
kolejka 14:
1 PAUZJE Cobra Wężerów -
2 Victoria Smroków 1:2 Polonia Wilczkowice 2022-03-2616:00
3 Trątnowianka Trątnowice 1:4 Strażak Goszcza 2022-03-2715:00
4 Zawisza Sulechów 2:0 Polanowice 2022-03-2615:30
5 Kosynierzy Łuczyce 0:0 Milenium Radziemice 2022-03-2615:30
6 Agricola Klimontów 2:2 Niedźwiedź II 2022-03-2616:00
7 Sparta Skrzeszowice 5:1 Olimpia Czaple Wielkie 2022-03-2616:00
kolejka 15:
8 Sparta Skrzeszowice PAUZJE -
9 Olimpia Czaple Wielkie Agricola Klimontów 2022-06-1518:30
10 Niedźwiedź II Kosynierzy Łuczyce 2022-06-1518:00
11 Milenium Radziemice 0:4 Zawisza Sulechów 2022-05-1118:00
12 Polanowice 5:1 Trątnowianka Trątnowice 2022-05-0418:00
13 Strażak Goszcza Victoria Smroków 2022-06-1518:00
14 Polonia Wilczkowice Cobra Wężerów 2022-06-1618:00
kolejka 16:
15 PAUZJE Polonia Wilczkowice -
16 Cobra Wężerów 3:4 Strażak Goszcza 2022-04-1013:00
17 Victoria Smroków 4:1 Polanowice 2022-04-0917:00
18 Trątnowianka Trątnowice 3:4 Milenium Radziemice 2022-04-1016:00
19 Zawisza Sulechów 2:3 Niedźwiedź II 2022-04-0916:00
20 Kosynierzy Łuczyce 2:4 Olimpia Czaple Wielkie 2022-04-0915:30
21 Agricola Klimontów 2:1 Sparta Skrzeszowice 2022-04-1011:00
kolejka 17:
22 Agricola Klimontów PAUZJE -
23 Sparta Skrzeszowice 1:1 Kosynierzy Łuczyce 2022-04-1617:00
24 Olimpia Czaple Wielkie 0:3 Zawisza Sulechów 2022-04-1614:00
25 Niedźwiedź II 5:0 Trątnowianka Trątnowice 2022-04-1611:00
26 Milenium Radziemice 1:4 Victoria Smroków 2022-04-1611:00
27 Polanowice 4:1 Cobra Wężerów 2022-04-1611:00
28 Strażak Goszcza 3:4 Polonia Wilczkowice 2022-04-1611:00
kolejka 18:
29 PAUZJE Strażak Goszcza -
30 Polonia Wilczkowice 4:3 Polanowice 2022-04-2317:00
31 Cobra Wężerów 2:2 Milenium Radziemice 2022-04-2413:00
32 Victoria Smroków 2:3 Niedźwiedź II 2022-04-2411:00
33 Trątnowianka Trątnowice 2:0 Olimpia Czaple Wielkie 2022-04-2416:00
34 Zawisza Sulechów 6:1 Sparta Skrzeszowice 2022-04-2317:00
35 Kosynierzy Łuczyce 1:1 Agricola Klimontów 2022-04-2416:00
kolejka 19:
36 Kosynierzy Łuczyce PAUZJE -
37 Agricola Klimontów 0:3 Zawisza Sulechów 2022-05-0111:00
38 Sparta Skrzeszowice 3:2 Trątnowianka Trątnowice 2022-05-0115:00
39 Olimpia Czaple Wielkie 0:3 Victoria Smroków 2022-04-3016:00
40 Niedźwiedź II 6:0 Cobra Wężerów 2022-05-0115:00
41 Milenium Radziemice 3:3 Polonia Wilczkowice 2022-04-3011:00
42 Polanowice 2:4 Strażak Goszcza 2022-04-3015:00
kolejka 20:
43 PAUZJE Polanowice -
44 Strażak Goszcza 7:1 Milenium Radziemice 2022-05-0715:00
45 Polonia Wilczkowice 1:1 Niedźwiedź II 2022-05-0817:00
46 Cobra Wężerów 1:1 Olimpia Czaple Wielkie 2022-05-0813:00
47 Victoria Smroków 3:1 Sparta Skrzeszowice 2022-05-0717:00
48 Trątnowianka Trątnowice 3:5 Agricola Klimontów 2022-05-0816:00
49 Zawisza Sulechów 5:0 Kosynierzy Łuczyce 2022-05-0717:00
kolejka 21:
50 Zawisza Sulechów PAUZJE -
51 Kosynierzy Łuczyce 3:0 Trątnowianka Trątnowice 2022-05-1417:00
52 Agricola Klimontów 2:3 Victoria Smroków 2022-05-1511:00
53 Sparta Skrzeszowice 6:3 Cobra Wężerów 2022-05-1515:00
54 Olimpia Czaple Wielkie 1:5 Polonia Wilczkowice 2022-05-1517:00
55 Niedźwiedź II 2:1 Strażak Goszcza 2022-05-1417:00
56 Milenium Radziemice 2:2 Polanowice 2022-05-1417:00
kolejka 22:
57 PAUZJE Milenium Radziemice -
58 Polanowice 3:2 Niedźwiedź II 2022-05-2211:00
59 Strażak Goszcza 3:1 Olimpia Czaple Wielkie 2022-05-2115:00
60 Polonia Wilczkowice 3:3 Sparta Skrzeszowice 2022-05-2217:00
61 Cobra Wężerów 1:4 Agricola Klimontów 2022-05-2213:00
62 Victoria Smroków 3:2 Kosynierzy Łuczyce 2022-05-2211:00
63 Trątnowianka Trątnowice 0:6 Zawisza Sulechów 2022-05-2216:00
kolejka 23:
64 Trątnowianka Trątnowice PAUZJE -
65 Zawisza Sulechów Victoria Smroków 2022-05-2817:00
66 Kosynierzy Łuczyce Cobra Wężerów 2022-05-2917:00
67 Agricola Klimontów Polonia Wilczkowice 2022-05-2911:00
68 Sparta Skrzeszowice Strażak Goszcza 2022-05-2915:00
69 Olimpia Czaple Wielkie Polanowice 2022-05-2917:00
70 Niedźwiedź II Milenium Radziemice 2022-05-2817:00
kolejka 24:
71 PAUZJE Niedźwiedź II -
72 Milenium Radziemice Olimpia Czaple Wielkie 2022-06-0417:00
73 Polanowice Sparta Skrzeszowice 2022-06-0516:00
74 Strażak Goszcza Agricola Klimontów 2022-06-0417:00
75 Polonia Wilczkowice Kosynierzy Łuczyce 2022-06-0517:00
76 Cobra Wężerów Zawisza Sulechów 2022-06-0513:00
77 Victoria Smroków Trątnowianka Trątnowice 2022-06-0511:00
kolejka 25:
78 Victoria Smroków PAUZJE -
79 Trątnowianka Trątnowice Cobra Wężerów 2022-06-1216:00
80 Zawisza Sulechów Polonia Wilczkowice 2022-06-1117:00
81 Kosynierzy Łuczyce Strażak Goszcza 2022-06-1216:00
82 Agricola Klimontów Polanowice 2022-06-1211:00
83 Sparta Skrzeszowice Milenium Radziemice 2022-06-1216:00
84 Olimpia Czaple Wielkie Niedźwiedź II 2022-06-1217:00
kolejka 26:
85 PAUZJE Olimpia Czaple Wielkie -
86 Niedźwiedź II Sparta Skrzeszowice 2022-06-1818:00
87 Milenium Radziemice Agricola Klimontów 2022-06-1818:00
88 Polanowice Kosynierzy Łuczyce 2022-06-1818:00
89 Strażak Goszcza Zawisza Sulechów 2022-06-1818:00
90 Polonia Wilczkowice Trątnowianka Trątnowice 2022-06-1818:00
91 Cobra Wężerów Victoria Smroków 2022-06-1818:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty