Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa B4 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Radziszowianka II Radziszów 22 52 76:26 17 1 4 11 30 52:12 10 0 1 11 22 24:14 7 1 3
2 Gwiazda Ściejowice 21 49 70:18 16 1 4 11 30 39:3 10 0 1 10 19 31:15 6 1 3
3 Płomień Kostrze 22 48 79:35 16 0 6 11 24 37:12 8 0 3 11 24 42:23 8 0 3
4 Borkowianka Borek Szlachecki 22 47 82:43 15 2 5 11 28 45:16 9 1 1 11 19 37:27 6 1 4
5 Sokół Rybna 22 46 64:32 14 4 4 11 21 33:17 6 3 2 11 25 31:15 8 1 2
6 Kaszowianka II Kaszów 22 38 64:52 12 2 8 11 16 26:24 5 1 5 11 22 38:28 7 1 3
7 Klub Sportowy Tyniec 22 36 62:47 11 3 8 11 21 39:21 7 0 4 11 15 23:26 4 3 4
8 Wisła Czernichów 22 36 73:57 11 3 8 11 24 44:20 7 3 1 11 12 29:37 4 0 7
9 Rzozovia Rzozów 22 35 58:49 11 2 9 11 19 31:24 6 1 4 11 16 27:25 5 1 5
10 Trzebol Wielkie Drogi 22 20 32:66 6 2 14 11 15 18:25 5 0 6 11 5 14:41 1 2 8
11 Nadwiślan Rusocice 22 12 31:75 3 3 16 11 8 16:35 2 2 7 11 4 15:40 1 1 9
12 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 21 12 25:76 3 3 15 10 6 16:36 1 3 6 11 6 9:40 2 0 9
13 Lotnik II Kryspinów 22 9 20:73 2 3 17 11 3 9:42 1 0 10 11 6 11:31 1 3 7
14 Błękitni Czułówek 22 3 28:115 0 3 19 11 2 17:55 0 2 9 11 1 11:60 0 1 10
kolejka 1:
1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:2 Lotnik II Kryspinów 2021-08-2211:00
2 Błękitni Czułówek 1:8 Wisła Czernichów 2021-08-2214:00
3 Trzebol Wielkie Drogi 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2021-08-2117:30
4 Sokół Rybna 2:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-08-2117:00
5 Klub Sportowy Tyniec 5:3 Nadwiślan Rusocice 2021-08-2117:00
6 Płomień Kostrze 1:2 Gwiazda Ściejowice 2021-08-2117:00
7 Rzozovia Rzozów 1:3 Kaszowianka II Kaszów 2021-08-2217:00
kolejka 2:
8 Lotnik II Kryspinów 1:5 Kaszowianka II Kaszów 2021-08-2914:00
9 Gwiazda Ściejowice 2:0 Rzozovia Rzozów 2021-08-2817:00
10 Nadwiślan Rusocice 2:4 Płomień Kostrze 2021-08-2917:00
11 Borkowianka Borek Szlachecki 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2021-08-2913:00
12 Radziszowianka II Radziszów 4:2 Sokół Rybna 2021-08-2916:00
13 Wisła Czernichów 4:0 Trzebol Wielkie Drogi 2021-08-2817:30
14 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:2 Błękitni Czułówek 2021-08-2911:00
kolejka 3:
15 Błękitni Czułówek 2:2 Lotnik II Kryspinów 2021-09-0513:00
16 Trzebol Wielkie Drogi 3:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-09-0516:00
17 Sokół Rybna 6:1 Wisła Czernichów 2021-09-0415:00
18 Klub Sportowy Tyniec 1:2 Radziszowianka II Radziszów 2021-11-2014:00
19 Borkowianka Borek Szlachecki 4:2 Płomień Kostrze 2021-09-0517:00
20 Rzozovia Rzozów 4:2 Nadwiślan Rusocice 2021-09-0417:00
21 Kaszowianka II Kaszów 2:0 Gwiazda Ściejowice 2021-09-0514:00
kolejka 4:
22 Lotnik II Kryspinów 1:8 Gwiazda Ściejowice 2021-09-1212:00
23 Nadwiślan Rusocice 1:7 Kaszowianka II Kaszów 2021-09-1215:30
24 Borkowianka Borek Szlachecki 3:0 Rzozovia Rzozów 2021-09-1217:00
25 Radziszowianka II Radziszów 5:2 Płomień Kostrze 2021-09-1217:00
26 Wisła Czernichów 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2021-09-1117:00
27 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:3 Sokół Rybna 2021-09-1117:00
28 Błękitni Czułówek 3:3 Trzebol Wielkie Drogi 2021-09-1216:00
kolejka 5:
29 Trzebol Wielkie Drogi 1:2 Lotnik II Kryspinów 2021-09-1816:00
30 Sokół Rybna 6:0 Błękitni Czułówek 2021-09-1817:00
31 Klub Sportowy Tyniec 8:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-09-1816:00
32 Wisła Czernichów 6:4 Płomień Kostrze 2021-09-1816:00
33 Rzozovia Rzozów 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2021-09-1817:00
34 Kaszowianka II Kaszów 0:6 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-1914:00
35 Gwiazda Ściejowice 2:0 Nadwiślan Rusocice 2021-09-1817:00
kolejka 6:
36 Lotnik II Kryspinów 0:3 Nadwiślan Rusocice 2021-09-2612:00
37 Borkowianka Borek Szlachecki 2:3 Gwiazda Ściejowice 2021-09-2516:00
38 Radziszowianka II Radziszów 1:3 Kaszowianka II Kaszów 2021-09-2615:00
39 Wisła Czernichów 3:1 Rzozovia Rzozów 2021-09-2615:00
40 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 1:5 Płomień Kostrze 2021-09-2611:00
41 Błękitni Czułówek 2:5 Klub Sportowy Tyniec 2021-09-2616:00
42 Trzebol Wielkie Drogi 0:5 Sokół Rybna 2021-09-2615:30
kolejka 7:
43 Sokół Rybna 3:0 Lotnik II Kryspinów 2021-10-0216:30
44 Klub Sportowy Tyniec 3:2 Trzebol Wielkie Drogi 2021-10-0216:00
45 Płomień Kostrze 2:1 Błękitni Czułówek 2021-10-0215:00
46 Rzozovia Rzozów 2:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-10-0216:00
47 Kaszowianka II Kaszów 2:3 Wisła Czernichów 2021-10-0314:00
48 Gwiazda Ściejowice 5:0 Radziszowianka II Radziszów 2021-10-0216:00
49 Nadwiślan Rusocice 0:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-0215:00
kolejka 8:
50 Lotnik II Kryspinów 0:6 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-1014:00
51 Radziszowianka II Radziszów 8:1 Nadwiślan Rusocice 2021-10-1015:00
52 Wisła Czernichów 2:2 Gwiazda Ściejowice 2021-10-0915:30
53 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:4 Kaszowianka II Kaszów 2021-10-0915:30
54 Błękitni Czułówek 0:2 Rzozovia Rzozów 2021-10-1015:00
55 Trzebol Wielkie Drogi 0:5 Płomień Kostrze 2021-10-1015:00
56 Sokół Rybna 4:3 Klub Sportowy Tyniec 2021-10-0916:00
kolejka 9:
57 Klub Sportowy Tyniec 2:0 Lotnik II Kryspinów 2021-10-1616:00
58 Płomień Kostrze 1:3 Sokół Rybna 2021-10-1614:00
59 Rzozovia Rzozów 2:2 Trzebol Wielkie Drogi 2021-10-1615:00
60 Kaszowianka II Kaszów 6:1 Błękitni Czułówek 2021-10-1714:00
61 Gwiazda Ściejowice 4:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-10-1616:00
62 Nadwiślan Rusocice 2:5 Wisła Czernichów 2021-10-1713:00
63 Borkowianka Borek Szlachecki 5:2 Radziszowianka II Radziszów 2021-10-1616:00
kolejka 10:
64 Lotnik II Kryspinów 0:4 Radziszowianka II Radziszów 2021-10-2412:00
65 Wisła Czernichów 4:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-2315:00
66 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 4:4 Nadwiślan Rusocice 2021-10-2415:30
67 Błękitni Czułówek 0:7 Gwiazda Ściejowice 2021-10-2412:00
68 Trzebol Wielkie Drogi 0:3 Kaszowianka II Kaszów 2021-10-2315:00
69 Sokół Rybna 2:2 Rzozovia Rzozów 2021-10-2315:30
70 Klub Sportowy Tyniec 0:1 Płomień Kostrze 2021-10-2315:00
kolejka 11:
71 Płomień Kostrze 6:1 Lotnik II Kryspinów 2021-10-3114:00
72 Rzozovia Rzozów 2:3 Klub Sportowy Tyniec 2021-10-3014:00
73 Kaszowianka II Kaszów 1:1 Sokół Rybna 2021-10-3013:00
74 Gwiazda Ściejowice 7:1 Trzebol Wielkie Drogi 2021-10-3015:00
75 Nadwiślan Rusocice 3:2 Błękitni Czułówek 2021-10-3114:00
76 Borkowianka Borek Szlachecki 9:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-10-3015:00
77 Radziszowianka II Radziszów 3:1 Wisła Czernichów 2021-10-3015:00
kolejka 12:
78 Lotnik II Kryspinów 1:4 Wisła Czernichów 2021-11-0712:00
79 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:4 Radziszowianka II Radziszów 2021-11-0711:00
80 Błękitni Czułówek 1:6 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-11-0714:00
81 Trzebol Wielkie Drogi 3:1 Nadwiślan Rusocice 2021-11-0711:00
82 Sokół Rybna 1:2 Gwiazda Ściejowice 2021-11-0614:00
83 Klub Sportowy Tyniec 5:1 Kaszowianka II Kaszów 2021-11-0714:00
84 Płomień Kostrze 3:0 Rzozovia Rzozów 2021-11-0614:30
kolejka 13:
85 Rzozovia Rzozów 5:3 Lotnik II Kryspinów 2021-11-1411:00
86 Kaszowianka II Kaszów 2:4 Płomień Kostrze 2021-11-1114:00
87 Gwiazda Ściejowice 4:1 Klub Sportowy Tyniec 2021-11-1314:00
88 Nadwiślan Rusocice 1:2 Sokół Rybna 2021-11-1314:00
89 Borkowianka Borek Szlachecki 6:0 Trzebol Wielkie Drogi 2021-11-1314:00
90 Radziszowianka II Radziszów 9:1 Błękitni Czułówek 2021-11-1314:00
91 Wisła Czernichów 5:3 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-11-1414:00
kolejka 14:
1 Lotnik II Kryspinów 0:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-03-2616:00
2 Wisła Czernichów 11:0 Błękitni Czułówek 2022-03-2716:00
3 Radziszowianka II Radziszów 4:1 Trzebol Wielkie Drogi 2022-03-2715:00
4 Borkowianka Borek Szlachecki 3:2 Sokół Rybna 2022-03-2616:00
5 Nadwiślan Rusocice 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2022-03-2714:00
6 Gwiazda Ściejowice 0:1 Płomień Kostrze 2022-03-2615:00
7 Kaszowianka II Kaszów 0:5 Rzozovia Rzozów 2022-03-2616:00
kolejka 15:
8 Kaszowianka II Kaszów 4:0 Lotnik II Kryspinów 2022-05-1118:15
9 Rzozovia Rzozów 3:2 Gwiazda Ściejowice 2022-05-1118:00
10 Płomień Kostrze 3:0 Nadwiślan Rusocice 2022-05-0318:00
11 Klub Sportowy Tyniec 2:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-05-0317:00
12 Sokół Rybna 1:1 Radziszowianka II Radziszów 2022-05-0317:00
13 Trzebol Wielkie Drogi 2:0 Wisła Czernichów 2022-05-0314:00
14 Błękitni Czułówek 0:3 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-04-0317:00
kolejka 16:
15 Lotnik II Kryspinów 3:0 Błękitni Czułówek 2022-04-1012:00
16 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:0 Trzebol Wielkie Drogi 2022-04-1017:00
17 Wisła Czernichów 2:3 Sokół Rybna 2022-04-1016:00
18 Radziszowianka II Radziszów 1:0 Klub Sportowy Tyniec 2022-04-1015:00
19 Płomień Kostrze 5:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-04-0916:30
20 Nadwiślan Rusocice 2:3 Rzozovia Rzozów 2022-04-1017:00
21 Gwiazda Ściejowice 4:0 Kaszowianka II Kaszów 2022-04-0917:00
kolejka 17:
22 Gwiazda Ściejowice 2:0 Lotnik II Kryspinów 2022-04-1616:00
23 Kaszowianka II Kaszów 6:0 Nadwiślan Rusocice 2022-04-1615:00
24 Rzozovia Rzozów 0:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-04-1616:00
25 Płomień Kostrze 0:1 Radziszowianka II Radziszów 2022-04-1611:00
26 Klub Sportowy Tyniec 5:2 Wisła Czernichów 2022-04-1611:00
27 Sokół Rybna 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-04-1612:00
28 Trzebol Wielkie Drogi 3:1 Błękitni Czułówek 2022-04-1616:45
kolejka 18:
29 Lotnik II Kryspinów 0:3 Trzebol Wielkie Drogi 2022-04-2412:00
30 Błękitni Czułówek 1:3 Sokół Rybna 2022-04-2417:00
31 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:2 Klub Sportowy Tyniec 2022-04-2417:00
32 Płomień Kostrze 8:2 Wisła Czernichów 2022-04-2317:00
33 Radziszowianka II Radziszów 7:0 Rzozovia Rzozów 2022-04-2317:00
34 Borkowianka Borek Szlachecki 6:4 Kaszowianka II Kaszów 2022-04-2317:00
35 Nadwiślan Rusocice 0:5 Gwiazda Ściejowice 2022-04-2317:00
kolejka 19:
36 Nadwiślan Rusocice 1:1 Lotnik II Kryspinów 2022-04-3016:00
37 Gwiazda Ściejowice 6:0 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-04-3017:00
38 Kaszowianka II Kaszów 0:4 Radziszowianka II Radziszów 2022-04-3017:30
39 Rzozovia Rzozów 4:3 Wisła Czernichów 2022-04-3017:00
40 Płomień Kostrze 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-04-3017:00
41 Klub Sportowy Tyniec 7:3 Błękitni Czułówek 2022-04-3017:00
42 Sokół Rybna 4:2 Trzebol Wielkie Drogi 2022-04-3017:00
kolejka 20:
43 Lotnik II Kryspinów 1:5 Sokół Rybna 2022-05-0812:00
44 Trzebol Wielkie Drogi 5:0 Klub Sportowy Tyniec 2022-05-0715:30
45 Błękitni Czułówek 2:10 Płomień Kostrze 2022-05-0817:00
46 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:10 Rzozovia Rzozów 2022-05-0817:00
47 Wisła Czernichów 2:2 Kaszowianka II Kaszów 2022-05-0717:00
48 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Gwiazda Ściejowice 2022-05-0815:00
49 Borkowianka Borek Szlachecki 2:1 Nadwiślan Rusocice 2022-05-0816:00
kolejka 21:
50 Borkowianka Borek Szlachecki 3:0 Lotnik II Kryspinów 2022-05-1417:00
51 Nadwiślan Rusocice 2:0 Radziszowianka II Radziszów 2022-05-1517:00
52 Gwiazda Ściejowice 3:0 Wisła Czernichów 2022-05-1417:00
53 Kaszowianka II Kaszów 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-05-1417:30
54 Rzozovia Rzozów 8:0 Błękitni Czułówek 2022-05-1417:00
55 Płomień Kostrze 5:0 Trzebol Wielkie Drogi 2022-05-1417:30
56 Klub Sportowy Tyniec 1:2 Sokół Rybna 2022-05-1411:00
kolejka 22:
57 Lotnik II Kryspinów 2:3 Klub Sportowy Tyniec 2022-05-2212:00
58 Sokół Rybna 1:4 Płomień Kostrze 2022-05-2111:00
59 Trzebol Wielkie Drogi 1:4 Rzozovia Rzozów 2022-05-2216:00
60 Błękitni Czułówek 5:6 Kaszowianka II Kaszów 2022-05-2217:00
61 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Gwiazda Ściejowice 2022-05-2217:00
62 Wisła Czernichów 3:0 Nadwiślan Rusocice 2022-05-2217:00
63 Radziszowianka II Radziszów 7:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-05-2215:00
kolejka 23:
64 Radziszowianka II Radziszów Lotnik II Kryspinów 2022-05-2817:00
65 Borkowianka Borek Szlachecki Wisła Czernichów 2022-05-2818:00
66 Nadwiślan Rusocice Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-05-2817:00
67 Gwiazda Ściejowice Błękitni Czułówek 2022-05-2817:00
68 Kaszowianka II Kaszów Trzebol Wielkie Drogi 2022-05-2816:00
69 Rzozovia Rzozów Sokół Rybna 2022-05-2817:00
70 Płomień Kostrze Klub Sportowy Tyniec 2022-05-2817:00
kolejka 24:
71 Lotnik II Kryspinów Płomień Kostrze 2022-06-0512:00
72 Klub Sportowy Tyniec Rzozovia Rzozów 2022-06-0411:00
73 Sokół Rybna Kaszowianka II Kaszów 2022-06-0417:00
74 Trzebol Wielkie Drogi Gwiazda Ściejowice 2022-06-0517:00
75 Błękitni Czułówek Nadwiślan Rusocice 2022-06-0517:00
76 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Borkowianka Borek Szlachecki 2022-06-0517:00
77 Wisła Czernichów Radziszowianka II Radziszów 2022-06-0517:00
kolejka 25:
78 Wisła Czernichów Lotnik II Kryspinów 2022-06-1217:00
79 Radziszowianka II Radziszów Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-06-1214:00
80 Borkowianka Borek Szlachecki Błękitni Czułówek 2022-06-1217:00
81 Nadwiślan Rusocice Trzebol Wielkie Drogi 2022-06-1111:00
82 Gwiazda Ściejowice Sokół Rybna 2022-06-1117:00
83 Kaszowianka II Kaszów Klub Sportowy Tyniec 2022-06-1114:00
84 Rzozovia Rzozów Płomień Kostrze 2022-06-1117:00
kolejka 26:
85 Lotnik II Kryspinów Rzozovia Rzozów 2022-06-1818:00
86 Płomień Kostrze Kaszowianka II Kaszów 2022-06-1818:00
87 Klub Sportowy Tyniec Gwiazda Ściejowice 2022-06-1818:00
88 Sokół Rybna Nadwiślan Rusocice 2022-06-1818:00
89 Trzebol Wielkie Drogi Borkowianka Borek Szlachecki 2022-06-1818:00
90 Błękitni Czułówek Radziszowianka II Radziszów 2022-06-1818:00
91 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Wisła Czernichów 2022-06-1818:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty