Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa Okręgowa Kraków I 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 23 56 64:30 18 2 3 12 33 40:12 11 0 1 11 23 24:18 7 2 2
2 KS Olkusz 21 54 73:17 17 3 1 12 32 45:7 10 2 0 9 22 28:10 7 1 1
3 Błękitni Modlnica 22 49 85:27 16 1 5 11 25 36:14 8 1 2 11 24 49:13 8 0 3
4 Piliczanka Pilica 23 46 53:21 14 4 5 12 27 29:9 8 3 1 11 19 24:12 6 1 4
5 Przemsza Klucze 22 46 47:26 14 4 4 11 22 22:15 7 1 3 11 24 25:11 7 3 1
6 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 23 37 41:36 12 1 10 11 19 21:15 6 1 4 12 18 20:21 6 0 6
7 MKS Nowa Proszowianka 22 36 33:22 10 6 6 8 14 10:4 4 2 2 14 22 23:18 6 4 4
8 Zieleńczanka Zielonki 21 28 39:38 7 7 7 10 19 18:14 6 1 3 11 9 21:24 1 6 4
9 Bolesław Bukowno 22 25 37:41 7 4 11 11 17 23:20 5 2 4 11 8 14:21 2 2 7
10 Jastrzębiec Książ Wielki 22 23 38:74 7 2 13 11 12 19:34 4 0 7 11 11 19:40 3 2 6
11 Orzeł Bębło 22 17 26:71 5 2 15 11 8 14:32 2 2 7 11 9 12:39 3 0 8
12 Promień Przeginia 22 11 26:74 3 2 17 11 5 14:42 1 2 8 11 6 12:32 2 0 9
13 Niedźwiedź Niedźwiedź 21 9 26:62 2 3 16 12 5 17:37 1 2 9 9 4 9:25 1 1 7
14 Lot-Balice 26 9 14:63 2 3 21 13 6 9:30 1 3 9 13 3 5:33 1 0 12
kolejka 1:
1 Jastrzębiec Książ Wielki 4:0 Orzeł Bębło 2021-08-1517:00
2 Piliczanka Pilica 4:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-08-1517:00
3 Błękitni Modlnica 2:2 MKS Nowa Proszowianka 2021-08-1417:00
4 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 1:2 Przemsza Klucze 2021-08-1411:00
5 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 4:3 Zieleńczanka Zielonki 2021-08-1516:00
6 Bolesław Bukowno 2:1 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-08-1416:00
7 Promień Przeginia 1:5 KS Olkusz 2021-08-1417:00
kolejka 2:
8 Orzeł Bębło 1:6 KS Olkusz 2021-08-2218:00
9 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
4:0 Promień Przeginia 2021-08-2117:30
10 Zieleńczanka Zielonki 1:1 Bolesław Bukowno 2021-08-2111:00
11 Przemsza Klucze 1:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-08-2115:00
12 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 0:1 MKS Nowa Proszowianka 2021-08-2117:00
13 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:7 Błękitni Modlnica 2021-08-2117:00
14 Jastrzębiec Książ Wielki 2:4 Piliczanka Pilica 2021-08-2217:00
kolejka 3:
15 Piliczanka Pilica 0:2 Orzeł Bębło 2021-08-2917:00
16 Błękitni Modlnica 1:3 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-08-2811:00
17 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:2 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-08-2811:00
18 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 MKS Nowa Proszowianka 2021-08-2917:00
19 Przemsza Klucze 1:0 Bolesław Bukowno 2021-08-2811:00
20 Promień Przeginia 2:2 Zieleńczanka Zielonki 2021-08-2811:00
21 KS Olkusz 2:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-08-2811:00
kolejka 4:
22 Orzeł Bębło 1:2 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-0417:00
23 KS Olkusz 4:0 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-0417:00
24 Przemsza Klucze 1:0 Promień Przeginia 2021-09-0417:00
25 Bolesław Bukowno 0:0 MKS Nowa Proszowianka 2021-09-0416:00
26 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-09-0515:00
27 Jastrzębiec Książ Wielki 2:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-09-0514:00
28 Piliczanka Pilica 1:0 Błękitni Modlnica 2021-09-0517:00
kolejka 5:
29 Błękitni Modlnica 8:0 Orzeł Bębło 2021-09-1111:00
30 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 1:1 Piliczanka Pilica 2021-09-1116:00
31 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:0 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-09-1116:30
32 Bolesław Bukowno 6:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-09-1116:00
33 Promień Przeginia 0:5 MKS Nowa Proszowianka 2021-09-1211:00
34 KS Olkusz 2:2 Przemsza Klucze 2021-09-1216:00
35 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2:2 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-1216:00
kolejka 6:
36 Orzeł Bębło 2:1 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-1916:30
37 Przemsza Klucze 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-1811:00
38 KS Olkusz 3:1 MKS Nowa Proszowianka 2021-09-1817:00
39 Niedźwiedź Niedźwiedź 1:3 Promień Przeginia 2021-09-1816:30
40 Jastrzębiec Książ Wielki 0:5 Bolesław Bukowno 2021-09-1916:00
41 Piliczanka Pilica 2:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-09-1816:00
42 Błękitni Modlnica 4:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-09-1817:00
kolejka 7:
43 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:0 Orzeł Bębło 2021-09-2516:00
44 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 Błękitni Modlnica 2021-09-2514:00
45 Bolesław Bukowno 2:1 Piliczanka Pilica 2021-09-2516:00
46 Promień Przeginia 2:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-09-2516:00
47 KS Olkusz 4:0 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-09-2511:00
48 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:0 MKS Nowa Proszowianka 2021-09-2616:00
49 Zieleńczanka Zielonki 1:4 Przemsza Klucze 2021-09-2516:00
kolejka 8:
50 Orzeł Bębło 0:3 Przemsza Klucze 2021-10-0313:00
51 Zieleńczanka Zielonki 0:3 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-0316:00
52 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:1 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-0212:00
53 Jastrzębiec Książ Wielki 3:2 KS Olkusz 2021-10-0214:00
54 Piliczanka Pilica 3:1 Promień Przeginia 2021-10-0316:00
55 Błękitni Modlnica 2:1 Bolesław Bukowno 2021-10-0316:00
56 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 0:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-10-0216:00
kolejka 9:
57 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 7:0 Orzeł Bębło 2021-10-0915:30
58 Bolesław Bukowno 0:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-10-0916:00
59 Promień Przeginia 2:10 Błękitni Modlnica 2021-10-0915:30
60 KS Olkusz 3:0 Piliczanka Pilica 2021-10-0917:00
61 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-10-0916:00
62 Zieleńczanka Zielonki 2:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-10-0916:00
63 Przemsza Klucze 3:0 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-0911:00
kolejka 10:
64 Orzeł Bębło 2:4 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-1615:00
65 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:2 Przemsza Klucze 2021-10-1612:00
66 Jastrzębiec Książ Wielki 1:5 Zieleńczanka Zielonki 2021-10-1615:00
67 Piliczanka Pilica 2:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-1615:00
68 Błękitni Modlnica 1:2 KS Olkusz 2021-10-1616:00
69 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 5:1 Promień Przeginia 2021-10-1615:00
70 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 Bolesław Bukowno 2021-10-1615:00
kolejka 11:
71 Bolesław Bukowno 1:0 Orzeł Bębło 2021-10-2315:00
72 Promień Przeginia 2:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-10-2315:00
73 KS Olkusz 2:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-10-2319:00
74 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:2 Błękitni Modlnica 2021-10-2315:00
75 Zieleńczanka Zielonki 0:1 Piliczanka Pilica 2021-10-2315:00
76 Przemsza Klucze 3:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-10-2311:00
77 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:2 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-2311:00
kolejka 12:
78 Orzeł Bębło 3:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-10-3114:00
79 Jastrzębiec Książ Wielki 0:4 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-3114:00
80 Piliczanka Pilica 2:2 Przemsza Klucze 2021-10-3111:00
81 Błękitni Modlnica 4:3 Zieleńczanka Zielonki 2021-10-3015:00
82 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:1 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-3015:00
83 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:2 KS Olkusz 2021-10-3015:00
84 Bolesław Bukowno 2:5 Promień Przeginia 2021-10-3011:00
kolejka 13:
85 Promień Przeginia 2:3 Orzeł Bębło 2021-11-0614:00
86 KS Olkusz 5:1 Bolesław Bukowno 2021-11-0619:00
87 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
1:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-11-0614:00
88 Zieleńczanka Zielonki 2:0 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-11-0611:00
89 Przemsza Klucze 1:3 Błękitni Modlnica 2021-11-0614:00
90 Piliczanka Pilica 5:0 MKS Nowa Proszowianka 2021-11-0713:00
91 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-11-0614:00
kolejka 14:
1 Orzeł Bębło 1:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-03-2615:00
2 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:3 Piliczanka Pilica 2022-03-2715:00
3 MKS Nowa Proszowianka 1:0 Błękitni Modlnica 2022-03-2716:00
4 Przemsza Klucze 2:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-03-2615:00
5 Zieleńczanka Zielonki 3:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-03-2717:00
6 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Bolesław Bukowno 2022-03-26
7 KS Olkusz 5:1 Promień Przeginia 2022-03-2619:00
kolejka 15:
8 KS Olkusz 4:0 Orzeł Bębło 2022-05-0319:00
9 Promień Przeginia 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2022-04-02
10 Bolesław Bukowno 1:1 Zieleńczanka Zielonki 2022-05-0317:00
11 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 4:1 Przemsza Klucze 2022-05-0317:00
12 MKS Nowa Proszowianka 0:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-05-2418:00
13 Błękitni Modlnica Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-05-3118:30
14 Piliczanka Pilica 5:0 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-05-2518:00
kolejka 16:
15 Orzeł Bębło 0:3 Piliczanka Pilica 2022-04-0911:00
16 Jastrzębiec Książ Wielki 1:9 Błękitni Modlnica 2022-04-0917:00
17 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:4 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-04-1015:30
18 MKS Nowa Proszowianka 0:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-04-0917:00
19 Bolesław Bukowno 0:2 Przemsza Klucze 2022-04-0916:00
20 Zieleńczanka Zielonki 2:1 Promień Przeginia 2022-04-0917:00
21 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 KS Olkusz 2022-04-09
kolejka 17:
22 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Orzeł Bębło 2022-04-16
23 Zieleńczanka Zielonki KS Olkusz 2022-06-0118:00
24 Promień Przeginia 0:3 Przemsza Klucze 2022-04-1615:30
25 MKS Nowa Proszowianka 4:0 Bolesław Bukowno 2022-04-1617:00
26 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:0 Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-04-1616:00
27 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-04-1611:00
28 Błękitni Modlnica 1:0 Piliczanka Pilica 2022-04-1614:00
kolejka 18:
29 Orzeł Bębło 1:6 Błękitni Modlnica 2022-04-2314:00
30 Piliczanka Pilica 2:0 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-04-2317:30
31 Jastrzębiec Książ Wielki 0:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-04-2317:00
32 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:0 Bolesław Bukowno 2022-04-2317:00
33 MKS Nowa Proszowianka 1:0 Promień Przeginia 2022-04-2317:00
34 Przemsza Klucze 0:3 KS Olkusz 2022-04-2316:00
35 Zieleńczanka Zielonki 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2022-04-23
kolejka 19:
36 Zieleńczanka Zielonki 4:2 Orzeł Bębło 2022-04-3011:00
37 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Przemsza Klucze 2022-04-30
38 KS Olkusz 0:0 MKS Nowa Proszowianka 2022-04-3019:00
39 Promień Przeginia 0:0 Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-04-3016:00
40 Bolesław Bukowno 8:0 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-04-3017:00
41 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 Piliczanka Pilica 2022-05-0115:00
42 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 0:3 Błękitni Modlnica 2022-04-3017:00
kolejka 20:
43 Orzeł Bębło 1:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-05-0715:00
44 Błękitni Modlnica 5:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-05-0718:00
45 Piliczanka Pilica 3:1 Bolesław Bukowno 2022-05-0717:30
46 Jastrzębiec Książ Wielki 3:0 Promień Przeginia 2022-05-0817:00
47 Niedźwiedź Niedźwiedź 3:5 KS Olkusz 2022-05-0717:00
48 MKS Nowa Proszowianka 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2022-05-07
49 Przemsza Klucze 1:1 Zieleńczanka Zielonki 2022-05-0711:00
kolejka 21:
50 Przemsza Klucze 6:2 Orzeł Bębło 2022-05-1411:00
51 MKS Nowa Proszowianka 0:0 Zieleńczanka Zielonki 2022-05-1417:00
52 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-05-14
53 KS Olkusz 11:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-05-1519:00
54 Promień Przeginia 0:7 Piliczanka Pilica 2022-05-1512:00
55 Bolesław Bukowno 1:8 Błękitni Modlnica 2022-05-1415:30
56 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 4:2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-05-1417:00
kolejka 22:
57 Orzeł Bębło 2:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-05-2117:00
58 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Bolesław Bukowno 2022-05-2111:00
59 Błękitni Modlnica 5:0 Promień Przeginia 2022-05-2111:00
60 Piliczanka Pilica 0:0 KS Olkusz 2022-05-2212:00
61 Jastrzębiec Książ Wielki 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2022-05-21
62 Niedźwiedź Niedźwiedź 3:3 Zieleńczanka Zielonki 2022-05-2215:00
63 MKS Nowa Proszowianka 1:1 Przemsza Klucze 2022-05-2117:00
kolejka 23:
64 MKS Nowa Proszowianka Orzeł Bębło 2022-05-2817:00
65 Przemsza Klucze Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-05-2811:00
66 Zieleńczanka Zielonki Jastrzębiec Książ Wielki 2022-05-2818:00
67 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Piliczanka Pilica 2022-05-28
68 KS Olkusz Błękitni Modlnica 2022-05-2818:30
69 Promień Przeginia WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-05-2912:00
70 Bolesław Bukowno Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-05-2817:00
kolejka 24:
71 Orzeł Bębło Bolesław Bukowno 2022-06-0516:00
72 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Promień Przeginia 2022-06-0418:00
73 WKS PRZEBÓJ WOLBROM KS Olkusz 2022-06-0417:00
74 Błękitni Modlnica 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2022-06-04
75 Piliczanka Pilica Zieleńczanka Zielonki 2022-06-0418:00
76 Jastrzębiec Książ Wielki Przemsza Klucze 2022-06-0517:00
77 MKS Nowa Proszowianka Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-06-0417:00
kolejka 25:
78 Niedźwiedź Niedźwiedź Orzeł Bębło 2022-06-11
79 MKS Nowa Proszowianka Jastrzębiec Książ Wielki 2022-06-1117:00
80 Przemsza Klucze Piliczanka Pilica 2022-06-11
81 Zieleńczanka Zielonki Błękitni Modlnica 2022-06-1118:00
82 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-06-11
83 KS Olkusz Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-06-1118:30
84 Promień Przeginia Bolesław Bukowno 2022-06-1111:00
kolejka 26:
85 Orzeł Bębło Promień Przeginia 2022-06-1817:00
86 Bolesław Bukowno KS Olkusz 2022-06-1817:00
87 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2022-06-18
88 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Zieleńczanka Zielonki 2022-06-1817:00
89 Błękitni Modlnica Przemsza Klucze 2022-06-1817:00
90 MKS Nowa Proszowianka Piliczanka Pilica 2022-06-1817:00
91 Jastrzębiec Książ Wielki Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-06-1817:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty