Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa Okręgowa Kraków III 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Zjednoczeni-Złomex Branice 22 50 68:22 16 2 4 11 27 32:11 9 0 2 11 23 36:11 7 2 2
2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 22 48 66:27 15 3 4 11 23 26:13 7 2 2 11 25 40:14 8 1 2
3 Karpaty Siepraw 22 47 61:28 15 2 5 11 28 39:10 9 1 1 11 19 22:18 6 1 4
4 Orzeł Myślenice 22 39 46:35 12 3 7 11 28 28:12 9 1 1 11 11 18:23 3 2 6
5 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 22 39 47:41 12 3 7 11 22 29:20 7 1 3 11 17 18:21 5 2 4
6 Raba Dobczyce 22 34 58:41 10 4 8 11 18 24:19 5 3 3 11 16 34:22 5 1 5
7 LKS Śledziejowice 22 30 49:43 8 6 8 11 16 27:21 4 4 3 11 14 22:22 4 2 5
8 Nadwiślanka Nowe Brzesko 22 25 33:40 6 7 9 11 18 21:14 5 3 3 11 7 12:26 1 4 6
9 Puszcza II Niepołomice 22 24 36:59 7 3 12 11 17 24:26 5 2 4 11 7 12:33 2 1 8
10 Wróblowianka Kraków 22 23 41:58 6 5 11 11 16 25:25 4 4 3 11 7 16:33 2 1 8
11 Górnik Wieliczka 22 21 35:60 6 3 13 11 18 18:28 6 0 5 11 3 17:32 0 3 8
12 Gdovia Gdów 22 20 26:48 6 2 14 11 12 13:17 4 0 7 11 8 13:31 2 2 7
13 Tempo Rzeszotary 22 19 34:53 5 4 13 11 11 22:30 3 2 6 11 8 12:23 2 2 7
14 Wiarusy Igołomia 22 18 34:79 5 3 14 11 11 20:40 3 2 6 11 7 14:39 2 1 8
kolejka 1:
1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 5:1 Wiarusy Igołomia 2021-08-1516:00
2 Gdovia Gdów 2:1 Górnik Wieliczka 2021-08-1516:00
3 Tempo Rzeszotary 2:4 Wróblowianka Kraków 2021-08-1416:00
4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:4 Raba Dobczyce 2021-08-1417:00
5 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:2 Puszcza II Niepołomice 2021-08-1417:30
6 Orzeł Myślenice 3:1 LKS Śledziejowice 2021-08-1411:00
7 Karpaty Siepraw 1:2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-08-1417:00
kolejka 2:
8 Wiarusy Igołomia 1:4 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-08-2118:00
9 LKS Śledziejowice 1:1 Karpaty Siepraw 2021-08-2117:00
10 Puszcza II Niepołomice 1:1 Orzeł Myślenice 2021-08-2117:00
11 Raba Dobczyce 3:2 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-08-2117:00
12 Wróblowianka Kraków 3:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-08-2116:00
13 Górnik Wieliczka 2:0 Tempo Rzeszotary 2021-08-2117:00
14 Nadwiślanka Nowe Brzesko 3:0 Gdovia Gdów 2021-09-0817:00
kolejka 3:
15 Gdovia Gdów 3:0 Wiarusy Igołomia 2021-08-2817:00
16 Tempo Rzeszotary 2:2 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-08-2816:00
17 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 Górnik Wieliczka 2021-08-2811:00
18 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 4:5 Wróblowianka Kraków 2021-08-2517:30
19 Orzeł Myślenice 3:0 Raba Dobczyce 2021-08-2817:00
20 Karpaty Siepraw 3:0 Puszcza II Niepołomice 2021-08-28
21 Zjednoczeni-Złomex Branice 2:1 LKS Śledziejowice 2021-08-2817:30
kolejka 4:
22 Wiarusy Igołomia 0:5 LKS Śledziejowice 2021-09-0417:00
23 Puszcza II Niepołomice 0:6 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-09-0411:00
24 Raba Dobczyce 0:2 Karpaty Siepraw 2021-09-0417:00
25 Wróblowianka Kraków 2:2 Orzeł Myślenice 2021-09-0416:00
26 Górnik Wieliczka 2:3 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-09-0416:00
27 Nadwiślanka Nowe Brzesko 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-09-0516:00
28 Gdovia Gdów 1:0 Tempo Rzeszotary 2021-09-0417:00
kolejka 5:
29 Tempo Rzeszotary 1:2 Wiarusy Igołomia 2021-09-1116:00
30 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5:0 Gdovia Gdów 2021-09-1117:00
31 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 1:0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-09-1111:00
32 Orzeł Myślenice 3:1 Górnik Wieliczka 2021-09-1116:30
33 Karpaty Siepraw 3:0 Wróblowianka Kraków 2021-09-1116:30
34 Zjednoczeni-Złomex Branice 2:1 Raba Dobczyce 2021-09-1117:00
35 LKS Śledziejowice 7:1 Puszcza II Niepołomice 2021-09-1117:00
kolejka 6:
36 Wiarusy Igołomia 1:4 Puszcza II Niepołomice 2021-09-1915:30
37 Raba Dobczyce 3:3 LKS Śledziejowice 2021-09-1811:00
38 Wróblowianka Kraków 2:2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-09-1814:00
39 Górnik Wieliczka 2:0 Karpaty Siepraw 2021-09-1816:00
40 Nadwiślanka Nowe Brzesko 3:1 Orzeł Myślenice 2021-09-1916:00
41 Gdovia Gdów 0:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-09-1817:00
42 Tempo Rzeszotary 1:7 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-09-1816:00
kolejka 7:
43 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4:0 Wiarusy Igołomia 2021-09-2613:00
44 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 3:0 Tempo Rzeszotary 2021-09-2616:00
45 Orzeł Myślenice 2:2 Gdovia Gdów 2021-09-2516:30
46 Karpaty Siepraw 2:1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-09-2516:00
47 Zjednoczeni-Złomex Branice 4:2 Górnik Wieliczka 2021-09-2613:00
48 LKS Śledziejowice 4:1 Wróblowianka Kraków 2021-09-2516:00
49 Puszcza II Niepołomice 3:1 Raba Dobczyce 2021-09-2616:00
kolejka 8:
50 Wiarusy Igołomia 0:6 Raba Dobczyce 2021-10-0216:00
51 Wróblowianka Kraków 1:0 Puszcza II Niepołomice 2021-10-0215:00
52 Górnik Wieliczka 0:3 LKS Śledziejowice 2021-10-0213:00
53 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2:1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-10-0211:00
54 Gdovia Gdów 3:0 Karpaty Siepraw 2021-10-0216:00
55 Tempo Rzeszotary 0:3 Orzeł Myślenice 2021-10-0216:00
56 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-10-0216:00
kolejka 9:
57 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 4:0 Wiarusy Igołomia 2021-10-1016:00
58 Orzeł Myślenice 0:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-10-0915:30
59 Karpaty Siepraw 5:1 Tempo Rzeszotary 2021-10-1015:30
60 Zjednoczeni-Złomex Branice 1:0 Gdovia Gdów 2021-10-0914:00
61 LKS Śledziejowice 1:1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-10-0915:00
62 Puszcza II Niepołomice 5:2 Górnik Wieliczka 2021-10-0915:00
63 Raba Dobczyce 3:0 Wróblowianka Kraków 2021-10-0915:00
kolejka 10:
64 Wiarusy Igołomia 2:0 Wróblowianka Kraków 2021-10-1715:00
65 Górnik Wieliczka 1:11 Raba Dobczyce 2021-10-1614:00
66 Nadwiślanka Nowe Brzesko 3:0 Puszcza II Niepołomice 2021-10-1611:00
67 Gdovia Gdów 1:2 LKS Śledziejowice 2021-10-1616:00
68 Tempo Rzeszotary 0:2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-10-1616:00
69 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:2 Karpaty Siepraw 2021-10-1711:00
70 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 5:2 Orzeł Myślenice 2021-10-1611:00
kolejka 11:
71 Orzeł Myślenice 7:2 Wiarusy Igołomia 2021-10-2315:00
72 Karpaty Siepraw 5:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-10-2415:00
73 Zjednoczeni-Złomex Branice 1:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-10-2312:00
74 LKS Śledziejowice 3:0 Tempo Rzeszotary 2021-10-2315:00
75 Puszcza II Niepołomice 4:1 Gdovia Gdów 2021-10-2414:00
76 Raba Dobczyce 5:0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-10-2315:00
77 Wróblowianka Kraków 4:3 Górnik Wieliczka 2021-10-2315:00
kolejka 12:
78 Wiarusy Igołomia 3:0 Górnik Wieliczka 2021-10-3011:00
79 Nadwiślanka Nowe Brzesko 1:1 Wróblowianka Kraków 2021-10-3111:00
80 Gdovia Gdów 0:1 Raba Dobczyce 2021-10-3114:00
81 Tempo Rzeszotary 4:1 Puszcza II Niepołomice 2021-10-3015:00
82 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4:1 LKS Śledziejowice 2021-10-3014:00
83 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:0 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-10-3114:00
84 Orzeł Myślenice 2:0 Karpaty Siepraw 2021-10-3015:00
kolejka 13:
85 Karpaty Siepraw 2:0 Wiarusy Igołomia 2021-11-0614:00
86 Zjednoczeni-Złomex Branice 4:1 Orzeł Myślenice 2021-11-0613:00
87 LKS Śledziejowice 1:2 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-11-0613:00
88 Puszcza II Niepołomice 0:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-11-0613:00
89 Raba Dobczyce 0:0 Tempo Rzeszotary 2021-11-0614:00
90 Wróblowianka Kraków 3:3 Gdovia Gdów 2021-11-0614:00
91 Górnik Wieliczka 3:1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-11-0612:00
kolejka 14:
1 Wiarusy Igołomia 3:3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-03-2716:00
2 Górnik Wieliczka 1:2 Gdovia Gdów 2022-03-2611:00
3 Wróblowianka Kraków 1:2 Tempo Rzeszotary 2022-03-2613:00
4 Raba Dobczyce 0:4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-03-2615:30
5 Puszcza II Niepołomice 1:2 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2022-03-2713:00
6 LKS Śledziejowice 1:2 Orzeł Myślenice 2022-03-2615:00
7 Zjednoczeni-Złomex Branice 3:0 Karpaty Siepraw 2022-03-2712:30
kolejka 15:
8 Zjednoczeni-Złomex Branice 0:1 Wiarusy Igołomia 2022-05-1117:30
9 Karpaty Siepraw 5:2 LKS Śledziejowice 2022-04-1317:00
10 Orzeł Myślenice 2:0 Puszcza II Niepołomice 2022-04-0216:00
11 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 3:2 Raba Dobczyce 2022-05-2518:00
12 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4:2 Wróblowianka Kraków 2022-05-0317:00
13 Tempo Rzeszotary 3:3 Górnik Wieliczka 2022-04-2718:00
14 Gdovia Gdów 1:2 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-05-1817:30
kolejka 16:
15 Wiarusy Igołomia 3:2 Gdovia Gdów 2022-04-0916:00
16 Nadwiślanka Nowe Brzesko 1:1 Tempo Rzeszotary 2022-04-1017:00
17 Górnik Wieliczka 2:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-04-1015:00
18 Wróblowianka Kraków 2:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2022-04-0915:00
19 Raba Dobczyce 3:2 Orzeł Myślenice 2022-04-0916:00
20 Puszcza II Niepołomice 2:7 Karpaty Siepraw 2022-04-1011:00
21 LKS Śledziejowice 1:8 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-04-0916:00
kolejka 17:
22 LKS Śledziejowice 6:3 Wiarusy Igołomia 2022-04-1616:00
23 Zjednoczeni-Złomex Branice 6:0 Puszcza II Niepołomice 2022-04-1611:30
24 Karpaty Siepraw 6:1 Raba Dobczyce 2022-04-1617:00
25 Orzeł Myślenice 2:1 Wróblowianka Kraków 2022-04-1417:00
26 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 3:1 Górnik Wieliczka 2022-04-1617:00
27 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-04-1611:00
28 Tempo Rzeszotary 4:1 Gdovia Gdów 2022-04-1616:00
kolejka 18:
29 Wiarusy Igołomia 3:7 Tempo Rzeszotary 2022-04-2316:00
30 Gdovia Gdów 1:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-04-2316:00
31 Nadwiślanka Nowe Brzesko 1:4 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2022-04-2317:00
32 Górnik Wieliczka 1:0 Orzeł Myślenice 2022-04-2316:00
33 Wróblowianka Kraków 2:3 Karpaty Siepraw 2022-04-2315:00
34 Raba Dobczyce 1:1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-04-2317:00
35 Puszcza II Niepołomice 2:1 LKS Śledziejowice 2022-04-2411:00
kolejka 19:
36 Puszcza II Niepołomice 2:2 Wiarusy Igołomia 2022-04-3011:00
37 LKS Śledziejowice 1:1 Raba Dobczyce 2022-04-3017:00
38 Zjednoczeni-Złomex Branice 4:2 Wróblowianka Kraków 2022-04-3017:00
39 Karpaty Siepraw 2:2 Górnik Wieliczka 2022-04-3011:00
40 Orzeł Myślenice 2:1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-04-3017:00
41 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 0:2 Gdovia Gdów 2022-04-3017:00
42 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:0 Tempo Rzeszotary 2022-04-3017:00
kolejka 20:
43 Wiarusy Igołomia 3:8 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-05-0717:00
44 Tempo Rzeszotary 4:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2022-05-0817:00
45 Gdovia Gdów 1:3 Orzeł Myślenice 2022-05-0717:00
46 Nadwiślanka Nowe Brzesko 1:3 Karpaty Siepraw 2022-05-0817:00
47 Górnik Wieliczka 1:5 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-05-0716:00
48 Wróblowianka Kraków 2:2 LKS Śledziejowice 2022-05-0717:00
49 Raba Dobczyce 1:2 Puszcza II Niepołomice 2022-05-0717:00
kolejka 21:
50 Raba Dobczyce 5:3 Wiarusy Igołomia 2022-05-1417:00
51 Puszcza II Niepołomice 4:0 Wróblowianka Kraków 2022-05-1519:00
52 LKS Śledziejowice 1:1 Górnik Wieliczka 2022-05-1416:00
53 Zjednoczeni-Złomex Branice 5:0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-05-1417:00
54 Karpaty Siepraw 5:0 Gdovia Gdów 2022-05-1411:00
55 Orzeł Myślenice 2:1 Tempo Rzeszotary 2022-05-1417:00
56 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:6 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-05-1516:00
kolejka 22:
57 Wiarusy Igołomia 1:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2022-05-2117:00
58 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 Orzeł Myślenice 2022-05-2117:00
59 Tempo Rzeszotary 1:4 Karpaty Siepraw 2022-05-2116:00
60 Gdovia Gdów 0:5 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-05-2117:00
61 Nadwiślanka Nowe Brzesko 0:1 LKS Śledziejowice 2022-05-2117:00
62 Górnik Wieliczka 3:2 Puszcza II Niepołomice 2022-05-2116:00
63 Wróblowianka Kraków 3:6 Raba Dobczyce 2022-05-2117:00
kolejka 23:
64 Wróblowianka Kraków Wiarusy Igołomia 2022-05-2817:00
65 Raba Dobczyce Górnik Wieliczka 2022-05-2817:00
66 Puszcza II Niepołomice Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-05-2911:00
67 LKS Śledziejowice Gdovia Gdów 2022-05-2817:00
68 Zjednoczeni-Złomex Branice Tempo Rzeszotary 2022-05-2817:00
69 Karpaty Siepraw Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-05-2817:00
70 Orzeł Myślenice JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2022-05-2811:00
kolejka 24:
71 Wiarusy Igołomia Orzeł Myślenice 2022-06-0318:00
72 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Karpaty Siepraw 2022-06-0416:00
73 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-06-0514:00
74 Tempo Rzeszotary LKS Śledziejowice 2022-06-0416:00
75 Gdovia Gdów Puszcza II Niepołomice 2022-06-0411:00
76 Nadwiślanka Nowe Brzesko Raba Dobczyce 2022-06-0517:00
77 Górnik Wieliczka Wróblowianka Kraków 2022-06-0415:00
kolejka 25:
78 Górnik Wieliczka Wiarusy Igołomia 2022-06-1116:00
79 Wróblowianka Kraków Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-06-1117:00
80 Raba Dobczyce Gdovia Gdów 2022-06-1217:00
81 Puszcza II Niepołomice Tempo Rzeszotary 2022-06-1118:00
82 LKS Śledziejowice Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-06-1117:00
83 Zjednoczeni-Złomex Branice JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2022-06-1117:00
84 Karpaty Siepraw Orzeł Myślenice 2022-06-1218:00
kolejka 26:
85 Wiarusy Igołomia Karpaty Siepraw 2022-06-1818:00
86 Orzeł Myślenice Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-06-1818:00
87 JORDAN-SUM ZAKLICZYN LKS Śledziejowice 2022-06-1818:00
88 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Puszcza II Niepołomice 2022-06-1818:00
89 Tempo Rzeszotary Raba Dobczyce 2022-06-1818:00
90 Gdovia Gdów Wróblowianka Kraków 2022-06-1818:00
91 Nadwiślanka Nowe Brzesko Górnik Wieliczka 2022-06-1818:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty