Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > Ekstraklasa
Remis Cracovii z Górnikiem Polkowice2010-07-10 12:43:00

W meczu sparingowym rozegranym w Opalenicy Cracovia zremisowała 1-1 z Górnikiem Polkowice. Bramkę dla beniaminka I ligi zdobył Zbigniew Grzybowski. Krakowianie odpowiedzieli trafieniem Jakuba Kaszuby.

Górnik prowadzenie zdobył w 45. minucie po bramce z rzutu karnego. Zbigniew Grzybowski pewnym strzałem w lewy róg bramki pokonał Marcina Cabaja, który rzucił się w przeciwną stronę. Cracovia doprowadziła do wyrównania na trzy minuty przed zakończeniem meczu. Bartłomiej Dudzic minął trzech zawodników polkowickiego zespołu i wystawił piłkę Jakubowi Kaszubie, a ten strzałem z kilku metrów pokonał bramkarza.

Cracovia - Górnik Polkowice 1-1 (0-1)
0-1 Grzybowski 45 (karny)
1-1 Kaszuba 87
CRACOVIA:
I połowa: Cabaj - Sasin, Kmieć, Wasiluk, Derbich - Sacha, Radomski, Suvorov, Pawlusiński - Kaszuba, Krzywicki.
II połowa: Merda - W. Łuczak, Kmieć, Kosanović, Uszalewski - Dudzic, Baran, Radomski (60 Goliński), Derbich - Moskała, Kaszuba.