Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Myślenice)
Wykorzystali przewagę

Górki Myślenice - Orzeł Nowa Wieś 1-0 (0-0)

1-0 Piątek 86 (karny)
Sędziował Bartłomiej Bała. Żółte kartki: Maniecki, Biela - Baran, Wojnarowski, Żaba (dwie). Czerwona kartka: Żaba (O, 60). Widzów 50.
GÓRKI:
Kapera - S. Pilch (35 D. Obierzyński), Górka, Maniecki, Piątek - Biela, Banowski, P. Pilch, Szlachetka (82 Łętocha) - Plewa - Ulman (70 Zając).
ORZEŁ: Denis - Żaba, Wrona, Kurek, Hartabus - Baran (79 Suder), Dyrda, Nosal, Wojnarowski - Jamka, Kosałka (79 Jasek).

Na boisku LKS Jawor w Jaworniku,gdzie w roli gospodarza swoje spotkania rozgrywa zespół Górek Myślenice nielicznie zebrani kibice zobaczyli bardzo przeciętny mecz. W całym spotkaniu dominowała głównie walka w środku boiska, a nieliczne strzały na bramkę - obu zespołów - były bardzo niecelne. Goście od 60. minuty grali w 10 po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla swojego kapitana - Żaby. Mimo to, momentami to oni groźniej atakowali i mogli nawet zdobyć bramkę, ale zabrakło im nieco szczęścia. W końcówce zwycięskie trafienie dla Górek zaliczył Piątek, pewnie ekzekwując rzut karny. Dla gości był to trzeci mecz przegrany w stosunku 0-1 i na dodatek po raz kolejny w koncowych minutach meczu.