Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
Dwie kontry Cedronki

Liszczanka Liszki - Cedronka Wola Radziszowska 0-2 (0-0)

0-1 Grzegorz Grabek 81
0-2 Grzegorz Grabek 83
Sędziowała Urszula Norek. Żółte kartki: Cholewa - Mazurkiewicz, K. Grabek. Widzów 250.
LISZCZANKA:
Cholewa, Polak, Wejner, Bielach, Śleboda, Pabian, Puścizna, Hamowski, Nowak (78 Sroka), Cebula, Szymula.
CEDRONKA: Krzoska, Tabisz, Grodnicki, D. Grabek, M. Grabek, K. Grabek, G. Grabek, Trojanowski, Mazurkiewicz, Myśliwiec (70 Daniel), Jezioro (60 ??).

Liszczanka nie miała szczęścia pod bramką rywala. W I połowie gospodarze przeważali, stworzyli wiele sytuacji (m.in. słupek i poprzeczka) i powinni byli prowadzić co najmniej 2-0. Po przerwie zespół trenera Tomasza Sudoła nadal miał przewagę optyczną, ale goście coraz śmielej sobie poczynali z kontry, bardzo dobrze jednak bronił Cholewa. W 81. minucie po akcji Liszczanki nastąpił kontratak Cedronki, po centrze z prawej strony G. Grabek wszedł między obrońców i strzelił gola dla gości. Miejscowi rzucili się do odrobienia straty i nadziali się na identyczną kontrę, G. Grabek trafił po raz drugi.