Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków II)

Radziszowianka Radziszów - Kaszowianka Kaszów 5-0 (0-0)

4-0 Kamil Łachman 80
5-0 Michał Siedlecki 86

Sędziował Tomasz Piróg.
RADZISZOWIANKA: D. Kłos - Marek Wcisło, Dziudziek, Galos - Krzysztoń (Polek), Podgajny (Mrowiec), Biernacik, Węgrzyn (Siedlecki), A. Kłos - Łachman, Maciej Wcisło (Ludwikowski).

W pierwszej połowie niewiele się działo. Obie drużyny stworzyły sobie po jednej stuprocentowej sytuacji, jednak na przeszkodzie stanęła poprzeczka, albo zabrakło skuteczności.

Na drugą połowę bardziej zmotywowani wyszli gospodarze, którzy szybko zdobyli bramkę ze strzału Macieja Wcisły. Goście nie mieli nic do stracenia i rzucili się do odrabiania strat. Nie była to dobra taktyka, bo Radziszowianka po jednej z kontr podwyższyła na 2-0. Gospodarze od tego momentu kontrolowali przebieg meczu. Kolejne bramki były kwestią czasu. Piłkarze z Kaszowa próbowali walczyć, ale ich próby ofensywne szybko przerywali zawodnicy z Radziszowa. Po kilku składnych akcjach gospodarze zdołali zdobyć jeszcze trzy gole.

Radziszowianka awansowała na 4. miejsce, a drużyna Kaszowianki wciąż musi walczyć o utrzymanie w lidze.