Zorza Łęki Dukielskie - Sparta Osobnica 6-3 (2-1)

6-2 Brągiel 65
6-3 Budziak 72

ZORZA: P. Leśniak - Sypień, K. Leśniak, Kamiński, Szeliga - Wojdyła (48 Zięba), Węgrzyn (58 Lorenc), Szymański, Wierdak - Zima, Pasterkiewicz.
SPARTA: D. Budziak - K. Budziak, Klar, Musiał, Kuchta - Wątroba, Stasiak, Witkowski, Kosiek - Brągiel.

Gospodarze rozpoczęli pewnie i efektownie. W 10 minucie Pasterkiewicz przymierzył z rzutu wolnego (z 18m) pod poprzeczkę bramki D, Budziaka. Sparta ambitnie odparła atak wyrównując po kilku minutach. Pasterkiewicz ponownie wyprowadził swój zespół na prowadzenie, akiedy trzecią bramkę dołożył D. Węgrzyn Sparta straciła na dłuższy czas odwagę do atakowania. Dopiero gdy Zorza nieco "odpuściła" prowadząc 6-1  - Brągiel i Budziak wpisali się na listę strzelców. Na usprawiedliwienie gości - nie jest łatwo kontratakować grając w "10".