Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > VI liga (Kraków)
Sokół nie chciał dograć 18 minut2010-05-07 20:03:00

Mecz 25. kolejki VI ligi krakowskiej pomiędzy Rabą Dobczyce a Sokołem Kocmyrzów, przerwany 1 maja w 72. minucie z powodu oberwania chmury i nie nadającego się do gry boiska, nie zostanie dokończony.

Z takim wnioskiem wystąpił Sokół, Raba się z tym zgodziła, tym samym utrzymano wynik z 72. minuty, czyli 3-0 dla zespołu z Dobczyc.

Przypomnijmy, że Komisja Gier Podokręgu miała do wyboru dwie decyzje: albo dograć 18 minut w wyznaczonym terminie albo skorzystać z innej ewentualności, o której mówi par. 23 pkt. 2 Regulaminu Rozgrywek MZPN:
"Jeżeli zawody zostaną przerwane w drugiej połowie spotkania, Wydział Gier może za zgodą stron  zweryfikować je zgodnie z wynikiem uzyskanym na boisku".