Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Oldboje > I liga
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Wisła Kraków1854123-31180092765-1290092758-19900
2Hutnik Kraków184271-41140492146-2470292125-17702
3Borek Kraków182757-5783791224-2840591533-29432
4Krakus Swoszowice182741-4283791119-2632491622-16513
5Cracovia182438-477389814-2222591624-25513
6Węgrzcanka Węgrzce Wielkie182350-6072991325-2341491025-37315
7Prądniczanka Kraków182128-3963991016-1731591112-22324
8Zwierzyniecki Kraków181745-7352119923-433069822-30225
9Orzeł Piaski Wielkie181428-48351091116-162529312-32108
10Wawel Kraków181023-6631149611-342079412-32117
Mistrzem została Wisła Kraków. Spadek: Orzeł Piaski Wielkie i Wawel Kraków.
1. kolejka 12 kwietnia 2010
Krakus Swoszowice1-1Wawel Kraków12 kwietnia, 18:00
Hutnik Kraków10-5Węgrzcanka Węgrzce Wielkie12 kwietnia, 18:00
Orzeł Piaski Wielkie5-1Prądniczanka Kraków12 kwietnia, 18:00
Wisła Kraków3-0Cracovia12 kwietnia, 18:00
Borek Kraków4-8Zwierzyniecki Kraków12 kwietnia, 18:00
2. kolejka 19 kwietnia 2010
Wawel Kraków1-0Orzeł Piaski Wielkie19 kwietnia, 18:00
Borek Kraków3-7Wisła Kraków19 kwietnia, 18:00
Zwierzyniecki Kraków0-3Prądniczanka Kraków19 kwietnia, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie2-3Krakus Swoszowice19 kwietnia, 18:00
Cracovia0-1Hutnik Kraków19 kwietnia, 18:30
3. kolejka 26 kwietnia 2010
Wisła Kraków9-2Zwierzyniecki Kraków26 kwietnia, 18:00
Orzeł Piaski Wielkie2-2Węgrzcanka Węgrzce Wielkie26 kwietnia, 18:00
Hutnik Kraków0-1Borek Kraków26 kwietnia, 18:00
Krakus Swoszowice4-2Cracovia26 kwietnia, 18:00
Prądniczanka Kraków3-2Wawel Kraków26 kwietnia, 18:00
4. kolejka 10 maja 2010
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie0-0Prądniczanka Kraków10 maja, 18:00
Zwierzyniecki Kraków4-2Wawel Kraków10 maja, 18:00
Mecz przełożony na inny termin
Borek Kraków1-2Krakus Swoszowice10 maja, 18:00
Mecz przełożony na inny termin
Wisła Kraków9-3Hutnik Kraków10 maja, 18:00
Cracovia1-4Orzeł Piaski Wielkie10 maja, 18:30
5. kolejka 17 maja 2010
Orzeł Piaski Wielkie2-2Borek Kraków17 maja, 18:00
Wawel Kraków2-1Węgrzcanka Węgrzce Wielkie17 maja, 18:00
Krakus Swoszowice1-7Wisła Kraków17 maja, 18:00
Hutnik Kraków6-4Zwierzyniecki Kraków17 maja, 18:00
Prądniczanka Kraków1-3Cracovia17 maja, 18:00
Kolejka odwołana ze względu na zły stan boisk
6. kolejka 24 maja 2010
Zwierzyniecki Kraków2-3Węgrzcanka Węgrzce Wielkie24 maja, 18:00
Hutnik Kraków4-1Krakus Swoszowice24 maja, 18:00
Wisła Kraków5-0Orzeł Piaski Wielkie24 maja, 18:00
Borek Kraków3-1Prądniczanka Kraków24 maja, 18:00
Cracovia8-2Wawel Kraków24 maja, 18:30
7. kolejka 31 maja 2010
Wawel Kraków0-8Borek Kraków31 maja, 18:00
Orzeł Piaski Wielkie1-2Hutnik Kraków31 maja, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie4-7Cracovia31 maja, 18:00
Krakus Swoszowice1-1Zwierzyniecki Kraków31 maja, 18:00
Prądniczanka Kraków1-2Wisła Kraków31 maja, 18:00
8. kolejka 7 czerwca 2010
Krakus Swoszowice2-0Orzeł Piaski Wielkie7 czerwca, 18:00
Wisła Kraków9-1Wawel Kraków7 czerwca, 18:00
Hutnik Kraków4-0Prądniczanka Kraków7 czerwca, 18:00
Zwierzyniecki Kraków1-3Cracovia7 czerwca, 18:00
Borek Kraków6-2Węgrzcanka Węgrzce Wielkie7 czerwca, 18:00
9. kolejka 14 czerwca 2010
Prądniczanka Kraków0-2Krakus Swoszowice14 czerwca, 18:00
Orzeł Piaski Wielkie1-1Zwierzyniecki Kraków14 czerwca, 18:00
Wawel Kraków0-2Hutnik Kraków14 czerwca, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie2-4Wisła Kraków14 czerwca, 18:00
Cracovia1-1Borek Kraków14 czerwca, 18:30
10. kolejka 21 czerwca 2010
Wawel Kraków0-3Krakus Swoszowice21 czerwca, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie1-4Hutnik Kraków21 czerwca, 18:00
Prądniczanka Kraków4-0Orzeł Piaski Wielkie21 czerwca, 18:00
Zwierzyniecki Kraków2-8Borek Kraków21 czerwca, 18:00
Cracovia1-4Wisła Kraków21 czerwca, 18:30
11. kolejka 28 czerwca 2010
Orzeł Piaski Wielkie2-0Wawel Kraków28 czerwca, 18:00
Wisła Kraków10-2Borek Kraków28 czerwca, 18:00
Prądniczanka Kraków2-0Zwierzyniecki Kraków28 czerwca, 18:00
Hutnik Kraków7-1Cracovia28 czerwca, 18:00
Krakus Swoszowice3-2Węgrzcanka Węgrzce Wielkie28 czerwca, 18:00
12. kolejka 30 sierpnia 2010
Zwierzyniecki Kraków4-12Wisła Kraków30 sierpnia, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie4-1Orzeł Piaski Wielkie30 sierpnia, 18:00
Borek Kraków4-2Hutnik Kraków30 sierpnia, 18:00
Wawel Kraków1-3Prądniczanka Kraków30 sierpnia, 18:00
Cracovia0-6Krakus Swoszowice30 sierpnia, 18:30
13. kolejka 6 września 2010
Prądniczanka Kraków3-5Węgrzcanka Węgrzce Wielkie6 września, 17:30
Wawel Kraków3-5Zwierzyniecki Kraków6 września, 17:30
Krakus Swoszowice4-6Borek Kraków6 września, 17:30
Hutnik Kraków5-9Wisła Kraków6 września, 17:30
Orzeł Piaski Wielkie2-2Cracovia6 września, 17:30
14. kolejka 13 września 2010
Borek Kraków3-2Orzeł Piaski Wielkie13 września, 17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie2-1Wawel Kraków13 września, 17:30
Wisła Kraków4-1Krakus Swoszowice13 września, 17:30
Zwierzyniecki Kraków0-6Hutnik Kraków13 września, 17:30
Cracovia0-0Prądniczanka Kraków13 września, 18:30
15. kolejka 20 września 2010
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie2-0Zwierzyniecki Kraków20 września, 17:00
Krakus Swoszowice2-4Hutnik Kraków20 września, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie1-6Wisła Kraków20 września, 17:00
Prądniczanka Kraków2-2Borek Kraków20 września, 17:00
Wawel Kraków3-5Cracovia20 września, 17:00
16. kolejka 27 września 2010
Borek Kraków0-3Wawel Kraków27 września, 17:00
Hutnik Kraków7-3Orzeł Piaski Wielkie27 września, 17:00
Wisła Kraków8-1Prądniczanka Kraków27 września, 17:00
Zwierzyniecki Kraków5-4Krakus Swoszowice27 września, 17:00
Cracovia1-3Węgrzcanka Węgrzce Wielkie27 września, 18:30
17. kolejka 4 października 2010
Orzeł Piaski Wielkie0-0Krakus Swoszowice4 października, 16:30
Wawel Kraków1-7Wisła Kraków4 października, 16:30
Prądniczanka Kraków0-1Hutnik Kraków4 października, 16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie8-3Borek Kraków4 października, 16:30
Cracovia2-1Zwierzyniecki Kraków4 października, 18:30
18. kolejka 11 października 2010
Krakus Swoszowice1-3Prądniczanka Kraków11 października, 16:00
Zwierzyniecki Kraków5-2Orzeł Piaski Wielkie11 października, 16:00
Hutnik Kraków3-0Wawel Kraków11 października, 16:00
Wisła Kraków8-2Węgrzcanka Węgrzce Wielkie11 października, 16:00
Borek Kraków0-1Cracovia11 października, 16:00

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty