Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Rozgrywki halowe > Juniorzy starsi > Ekstraklasa (Kraków)

Garbarnia Kraków - Kmita Zabierzów 3-2

Gole: Cebula 2, Zelek - Królikowski, Kaczor

GARBARNIA: Artur Białek, Konrad Wróbel - Filip Zelek, Marcin Zawartka, Maciej Swaryczewski, Mateusz Cebula, Paweł Kawaler, Artur Krzeszowiak, Sławomir Dudzicki, Maciej Malarz, Sebastian Kłapcia, Sławomir Kuśmierczyk, Mateusz Pytel, Patryk Mrożek.
KMITA: Patryk Mucha - Tomasz Kaczor, Dawid Burzyński, Mateusz Grochola, Adrian Hajduk, Piotr Koperny, Piotr Figiel, Szymon Matysik, Mateusz Śliwiński, Bartosz Skóra, Bartosz Sochacki, Łukasz Krzywda, Sebastian Wszołek, Michał Ryło, Artur Maciejaszek, Bartosz Królikowski.

Zabierzowianie prowadzili 1-0, ale gdy pod koniec I połowy weszła na boisko trzecia piątka - stracili dwa gole. Po przerwie wyrównali, ale decydującą bramkę strzeliła w końcówce meczu Garbarnia.