Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Orliki > Grupa IB (Kraków) O
FOR BG CUP 2011: 9-latkowie Wisły w ćwierćfinale2011-11-19 23:54:00

Po 40 sobotnich meczach wyłonieni zostali ćwierćfinaliści międzynarodowego halowego turnieju piłkarskiego orlików rocznika 2002 - FOR BG CUP 2011. W czołowej ósemce znalazł się jeden reprezentant Małopolski - Wisła Kraków.


Turniej odbywa się w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym J&J Sport Center w Krakowie-Skotnikach przy ul. Winnickiej 40. Oprócz sportowego zawody mają cel charytatywny jakim jest wsparcie dla Fundacji Otwarte Ramię Białej Gwiazdy FOR BG zajmującej się ułatwianiem ludziom niepełnosprawnym dostępu do aren sportowych.

Wyniki eliminacji

Grupa A
1. Sprint Katowice                     4  9  10-3
2. Lechia Gdańsk                      4  8   5-1
3. Motor Lublin                           4  5  3-2
4. Cracovia                                 4  3   0-3
5. OBFZ Rožňava (Słowacja)  4  1  0-9

Cracovia - OBFZ Rožňava (SK) 0-0
Sprint Katowice - Motor Lublin 2-0
Lechia Gdańsk - Cracovia 0-0
OBFZ Rožňava (SK) - Sprint Katowice 0-4
Motor Lublin - Lechia Gdańsk 0-0
Cracovia - Sprint Katowice 0-3
OBFZ Rožňava (SK) - Motor Lublin 0-3
Sprint Katowice - Lechia Gdańsk 1-3
Motor Lublin - Cracovia 0-0
Lechia Gdańsk - OBFZ Rožňava (SK) 2-0

Grupa B
1. Lech Poznań                            4  9  7-5
2. Stadion Śląski Chorzów        4  7   6-3
3. Benecol Košice (Słowacja)  4   6  6-5
4. Arka Gdynia                              4  5  6-5
5. Hutnik Kraków                         4  1  1-8

Lech Poznań - Hutnik Kraków 1-0
Benecol Košice (SK) - Arka Gdynia 2-0
Stadion Śląski Chorzów - Lech Poznań 0-2
Hutnik Kraków - Benecol Košice (SK) 1-4
Arka Gdynia - Stadion Śląski Chorzów 1-1
Lech Poznań - Benecol Košice (SK) 2-0
Hutnik Kraków - Arka Gdynia 0-0
Benecol Košice (SK) - Stadion Śląski Chorzów 0-2
Arka Gdynia - Lech Poznań 5-2
Stadion Śląski Chorzów - Hutnik Kraków 3-0

Grupa C
1. UKS 6 Jasło                            4  12  9-1
2. UKS Raków Częstochowa   4    9  8-2
3. Legia Warszawa                    4    6  9-4
4. Zagłębie Sosnowiec             4    1  1-10
5. MFK Košice (Słowacja)        4    1  1-11

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2-0
UKS Raków Częstochowa - UKS 6 Jasło 0-1
MFK Košice (SK) - Legia Warszawa 0-5
Zagłębie Sosnowiec - UKS Raków Częstochowa 0-3
UKS 6 Jasło - MFK Košice (SK) 2-0
Legia Warszawa - UKS Raków Częstochowa 1-2
Zagłębie Sosnowiec - UKS 6 Jasło 0-4
UKS Raków Częstochowa - MFK Košice (SK) 3-0
UKS 6 Jasło - Legia Warszawa 2-1
MFK Košice (SK) - Zagłębie Sosnowiec 1-1

Grupa D
1. Śląsk Wrocław                       4  10  8-3
2. Wisła Kraków                         4    8  4-0
3. APN Raków Częstochowa   4    6  8-3
4. Santos Gdańsk                      4    2  4-9
5. Polonia Bytom                        4    1  2-11

Wisła Kraków - APN Raków Częstochowa 1-0
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom 2-0
Santos Gdańsk - Wisła Kraków 0-0
APN Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 1-2
Polonia Bytom - Santos Gdańsk 2-2
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0-0
APN Raków Częstochowa - Polonia Bytom 4-0
Śląsk Wrocław - Santos Gdańsk 4-2
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0-3
Santos Gdańsk - APN Raków Częstochowa 0-3

Program gier - niedziela, 20.11.2011

8:15 – Rozpoczęcie gier finałowych, Finał B
12:15 – Rozpoczęcie gier finałowych, Finał A
Ćwierćfinały:
12:15 Sprint Katowice - UKS Raków Częstochowa
12:35 Lech Poznań - Wisła Kraków
12:55 UKS 6 Jasło - Lechia Gdańsk
13:15 Śląsk Wrocław - Stadion Śląski Chorzów


16:15 – Uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie nagród




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty